Interiérové barvy InDeccor a fasádní barvy FASADecorr od českého výrobce

Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Výroba stavební chemie

Interiérové barvy InDeccor a fasádní barvy FASADecorr od českého výrobce

Pastovité omítky na bázi akrylátu nebo silikonu, stěrkové mozaikové omítky

V nabídce firmy Tomeš - výroba stavebních hmot s.r.o. najdete akrylátové pastovité omítky, pastovité silikonové omítky i mozaikové omítky pro dekorativní tvorbu finálních povrchů. Odběratelé stavebních hmot v celé České republice již vědí, že na kvalitu výrobků naší firmy se mohou spolehnout.

Pastovité akrylátové omítky od českého výrobce

Pastovité omítky na bázi modifikovaného akrylátu v široké škále odstínů

Pro dekorativní tvorbu fasád Vám nabízíme akrylátové omítky pastovité konzistence SPP 1,5 se zrnitostí do 1,5 mm, SPP 2 se zrnitostí do 2 mm a SPP 3 se zrnitostí fo 3 mm. Máme připravenu širokou škálu barevných odstínů. Akrylátové fasádní omítky se vyznačují vysokou paropropustností, aplikují se zejména na kontaktní zateplovací systémy. Pastovité akrylátové omítky jsou odolné mrazu, vodě a jsou dobře omyvatelné. Dále nabízíme pastovité mnichovské omítky pro dekorativní tvorbu finálních povrchů MRP/P/1,5 nebo MRP/P/2 a MPR/P/3, opět s různou zrnitostí. Tyto pastovité omítky jsou mrazuvzdorné, jejich povrch odpuzuje vodu a zůstává dlouho čistý. Všechny pastovité akrylátové omítky jsou ošetřeny proti plísním a tvorbě řas.

Pastovité akrylátové omítky


Pastovité omítky na bázi silikonu pro stálobarevnost fasád

Paropropustnost patří k vynikajicím vlastnostem pastovitých silikonových omítek, proto jsou vhodné zejména pro sanace. Pastovité silikonové omítky mají samočisticí efekt, což podporuje stálobarevnost fasád. Naše nabídkové portfolio zahrnuje několik druhů pastovitých silikonových omítek – SPP silikon LUX a PLUS podle typu zrnitosti od 1,5 mm do 3 mm. Jedná se vrchní zatírané omítky pro dekorativní tvorbu finálních povrchů, vhodné pro zateplovací systémy. Řada MRP/P LUX a PLUS se zrnitostí od 1,5 mm do 3 mm patří k mnichovským rýhovaným omítkám pro dekorativní účely interiérů i venkovních ploch.
Silikonové pastovité omítky naší společnosti jsou odolné mrazu, vodě, dobře omyvatelné a ošetřené proti tvorbě plísní a řas.

Pastovité silikonové omítky


Stěrkové omítky mozaikové pro dekorativní povrchové úpravy ve vnitřním i vnějším prostředí

Že je náš sortiment omítek opravdu bohatý, dosvědčuje i nabídka stěrkových omítek, vhodných pro sokly domů a budov. Stěrkové omítkové směsi MOZ se zrnitostí do 1,5 mm nebo do 2 mm a speciálními pojivy jsou nabízeny v 20 základních odstínech. Naše stěrkové omítkové směsi, probarvené křemičitými kamínky, odpuzují vodu, jsou mrazuvzdorné a velmi dobře omyvatelné. Mozaikové šlechtěné omítky jsou vhodné pro dekorativní povrchové úpravy ve vnějším i vnitřním prostředí. Kvalitou našich výrobků dosahujeme Vaší spokojenosti.

Stěrková omítková směs pro sokly domů


PODSTRÁNKY

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy
Interiérové barvy InDeccor a fasádní barvy FASADecorr od českého výrobce

Flexibilní lepidla

Flexibilní lepidla
Flexibilní lepidla na obklady a dlažby, lepidla pro zateplovací systémy

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové
Pastovité omítky na bázi akrylátu nebo silikonu, stěrkové mozaikové omítky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Výroba stavební chemie
WEBOVÁ STRÁNKA
Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o.
www.tomes-vsh.cz
Adresa

Adresa

Táborová 888
Smržovka 468 51

prodejna@tomes-vsh.cz
+420 483 382 858


Najdete nás také zde:

ARES
captcha