Metafo spol. s r.o.
Prášková lakovna


Mníšecká 3, Fojtka, Mníšek 463 31
METAFO - prášková lakovna se sídlem v Mníšku u Liberce.
Hlavní činností je vývoj a specializace na povrchové úpravy kovů práškovými plasty.
Firma působí v tomto oboru již od roku 1993 a zaručuje dlouholeté zkušenosti a perfektní kvalitu zpracovaných výrobků.

Použité technologie a metody úpravy jsou prováděny především formami práškového lakování, tryskání a odlakování kovových předmětů.

Důležitou součástí je kvalitní předúprava jednotlivých dílů, která
se děli na:
předúpravu chemickou:
- plechy, plechové kryty, AL profily
předúpravu mechanickou- tryskáním:
- ocelové profily, svařence, plotové díly, trubky, nalakované díly a jiné
předúpravu formou odlakování:
- účelové a efektivní stahování starých laků.

Veškeré práce probíhají v moderní práškové lakovně v areálu firmy. Zde jsou proškolení odborníci, kteří dbají na kvalitu a profesionálně odvedenou práci.
Mezi nejčastější zakázky patří ocelové, hliníkové a pozinkované plechy, kryty, profily, trubky, rámy, svařované díly, odlitky, plotové díly a drobné díly.

Firma Metafo používá výhradně kvalitní práškové plasty ve všech odstínech dle stupnice RAL.

Velikosti vypalovacích pecí:
6x2x0, 9m a 2x2x4m

Nemalou součástí je důsledná kontrola provedených povrchových úprav, především kontrola vzhledu povrchu výrobku, správně zvoleného odstínu barvy a měření tloušťky naneseného práškového plastu.

Vždy volíme individuální osobní přístup ke každému zákazníkovi a po konzultaci navrhneme nejlepší způsob provedení povrchové úpravy s ohledem na druh upravovaného dílu a jeho další použití.

Produkty
  • galvanické úpravy povrchů, antikorozní úprava povrchu, anodická oxidace, broušení a leštění, moření a pasivace

Rodinné zahradnictví okres Semily.

Rodinné zahradnictví okres Semily

Mobilní masérské služby Benecko, klasické masáže, pro těhotné, aromaterapie, dárkové poukazy.

Mobilní masérské služby Benecko, klasické masáže, pro těhotné, aromaterapie, dárkové poukazy

Související články
TIG mikronavařování Praha

NOVAPAX CZ s.r.o.

TIG mikronavařování Praha

Kvalitní firmu v oblasti strojírenství, aby jeden pohledal. Ovšem to neplatí v případě společnosti NOVAPAX CZ s.r.o., která se pyšní moderním zařízením a speciální technologií pro mikronavařování. Firma dlouhodobě dodává na trh opakovatelný systém pro leštění, lapování nástrojů a forem.


Žíhání v lineární peci s řízenou atmosférou

D&K Brazing s.r.o.

Žíhání v lineární peci s řízenou atmosférou

Když se řekne žíhání, tak jde o druh tepelného zpracování kovů, díky kterému se zlepšují některé vlastnosti materiálů a tím i možnost dalšího zpracování. O proces žíhání a pájení oceli a nerezových materiálů se díky moderní technologii a zkušenostem odborně postará společnost D&K Brazing s.r.o. s provozovnou v Olomouci.


Elektrochemické leštění pro výrobky z nerezové oceli

ELLIT PLUS

Elektrochemické leštění pro výrobky z nerezové oceli

Leštění je důležitá dokončovací operace, která má velký vliv nejenom na vzhled, ale také na funkci dané součásti. Pro nerezové oceli se již léta používá technologie elektrochemického leštění, se kterou má firma ELLIT PLUS bohaté zkušenosti. Leštit touto technologií je možné menší součásti v rozměrech jednotek centimetrů, ale i větší součásti až do maximálního rozměru 1500x1000x6000 mm.


Druhy pogumovaných válců a kladek

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Druhy pogumovaných válců a kladek

V případě gumárenského průmyslu vám padne vhod spolupráce se společností, která provádí vývojové, konstrukční, výrobní o obchodní aktivity a spolupracuje s řadou společností v ČR i v zahraničí. Tou společností je Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.


Firemní články
Tryskání ocelových konstrukcí, svařovaných dílů, plotových dílů, trubek

Tryskání ocelových konstrukcí, svařovaných dílů, plotových dílů, trubek

Mimo povrchové úpravy kovů Vám nabízíme tryskání ocelových konstrukcí, svařovaných či plotových dílů, trubek a dalšího materiálu.


Nejlepší práškové lakování pro kovové předměty Komaxit

Nejlepší práškové lakování pro kovové předměty Komaxit

Nejlepší povrchovou úpravou pro váš kov je práškové lakování Komaxit. Metafo Liberec provádí povrchovou úpravu kovových předmětů na zakázku včetně práškového lakování. Práškové lakování kovových dílů - Komaxit. Povrchová úprava ocelových, hliníkových i pozinkovaných plechů, krytů, profilů, trubek, rámů, svařených dílů, odlitků, konstrukcí, plotových dílů apod. Max.rozměr dílů může být 6, 2 x 0, 9 x 2, 0 metry nebo 4, 0 x 2, 0 x2, 0 metry. Max.hmotnost 1 dílu 500 kg. S naší firmou Metafo Liberec získáte vysokou kvalitu za příznivou cenu a také krátké dodací lhůty včetně množstevních slev.


Povrchová úprava lakování kovů práškové lakování tryskání kovů otryskávání.

Povrchová úprava lakování kovů práškové lakování tryskání kovů otryskávání.

Povrchové úpravy kovů, lakovna, práškové lakování kovů a plechů - povrchové úpravy kovů na zakázku, kvalitní lakování metodou Komaxit, nejlepší technologie od firmy Metafo Liberec


Prášková lakovna práškové lakování povrchová úprava kovů tryskání kovových ocelových konstrukcí odlakování stahování laků.

Prášková lakovna práškové lakování povrchová úprava kovů tryskání kovových ocelových konstrukcí odlakování stahování laků.

Naše firma Metafo spol. s r.o. provádí povrchovou úpravu kovových předmětů na zakázku, dle přání zákazníka. Z našich služeb: Práškové lakování kovových dílů - komaxit. Povrchová úprava ocelových, hliníkových i pozinkovaných plechů, krytů, profilů, trubek, rámů, svařených dílů, odlitků, konstrukcí, plotových dílů apod. Max.rozměr dílů může být 6, 2 x 0, 9 x 2, 0 metry nebo 4, 0 x 2, 0 x2, 0 metry. Max.hmotnost 1 dílu 500 kg. Předúprava dílů před práškovým lakováním: Chemická: Nejprve se provede ruční tlakové mytí a následně odmaštění dílů ponorem v odmašťovací lázni s fosfátováním, oplachování a sušení v peci. Vhodná pro např. plechy, plechové kryty, AL profily. Tryskání: Díly se tryskají v tryskacím boxu, otryskávacím mediem je vysokopecní struska. Tryskáním se velice účinně odstraní nečistoty, mastnota, okuje, rez a staré nátěry. Vhodné např. pro ocelové profily, svařence, plotové díly, nalakované díly. Odlakování: Rychlé a efektivní stahování laků (mokré i práškové barvy) z materiálů např. ocel, litina, pozink, hořčíkové slitiny, slitiny mědi, tvrdochrom, silikonové ucpávky. Nabízíme vysokou kvalitu za příznivou cenu, krátké dodací lhůty, smluvní ceny, množstevní rabaty.


Tryskání, otryskávání, povrchová úprava kovů a kovových dílů.

Tryskání, otryskávání, povrchová úprava kovů a kovových dílů.

Metafo spol. s r.o. provádí předúpravu před práškovým lakováním podle druhu upravovaných dílů: Chemickou: Nejprve se provede ruční tlakové mytí a následně odmaštění dílů ponorem v odmašťovací lázni s fosfátováním, oplachování a sušení v peci. Vhodná pro např. plechy, plechové kryty , AL profily. Tryskání: Díly se tryskají v tryskacím boxu, otryskávacím mediem je vysokopecní struska. Tryskáním se velice účinně odstraní nečistoty, mastnota, okuje, rez a staré nátěry. Vhodné např. pro ocelové profily, svařence , plotové díly, nalakované díly.


Práškové lakování prášková lakovna tryskání povrchová úprava kovů

Práškové lakování prášková lakovna tryskání povrchová úprava kovů

Naše firma Metafo spol. s r.o. provádí povrchovou úpravu kovových předmětů na zakázku, dle přání zákazníka. Práškové lakování kovových dílů. Max.rozměr dílů může být 6, 2 x 0, 9 x 2, 0 metry nebo 4, 0 x 2, 0 x2, 0 metry. Max.hmotnost 1 dílu 500 kg. Předúpravu dílů před práškovým lakováním provádíme buď chemickou, nebo mechanickou cestou - otryskáním dílů. Nabízíme vysokou kvalitu za příznivou cenu, krátké dodací lhůty, smluvní ceny, množstevní rabaty.


Práškové lakování, tryskání

Práškové lakování, tryskání

Nabízíme práškové lakování kovových dílů. Max.rozměr dílů může být 6,2 x 0,9 x 2,0 metry nebo 4,0 x 2,0 x2,0 metry. Max.hmotnost 1 dílu 500 kg. Předúpravu dílů před práškovým lakováním provádíme buď chemickou, nebo mechanickou - otryskáním dílů. Nabízíme vysokou kvalitu za příznivou cenu, krátké dodací lhůty, smluvní ceny, množstevní rabaty.


Práškové lakování , tryskání

Práškové lakování , tryskání

Nabízíme práškové lakování kovových předmětů. Max.rozměr povrchově upravovaných dílů může být : 6,2 x 1,9 x 0,9 metrů nebo 4,0 x 2,0 x 2,0 metry. Max.hmotnost 1 dílu 500 kg. Při požadavku na vysokou korozní odolnost provádíme 2-vrstvé lakování. Dále provádíme tryskání kovových předmětů např. ocelových profilů, svařenců, plotových dílů, ocelových konstrukcí apod.