HENIG-security servis, s.r.o.


5.května 797, Česká Lípa 470 01
Přehled poskytovaných služeb:

- Pult centrální ochrany - PCO HENIG
- Monitorování, dálkový dohled a střežení objektů, zabezpečených elektrickou zabezpečovací signalizací

Do příjezdu majitele objektu nebo jím určené osoby střeží zásahová jednotka napadený objekt.


- Kamerový PCO dohled HENIG
- Služby fyzické ostrahy objektů
- Kontroly nemocných
- Pořadatelské akce

Bezpečnostní systémy:

- EZS - elektrická zabezpečovací signalizace

- Kamerové systémy
- Systém ONI
- Perimetrické systémy - vnější obvodová ochrana
- ACS - integrované přístupové a docházkové systémy
- EPS - elektrická požární signalizace

Další produkty a služby
  • elektronické zabezpečovací systémy, příslušenství elektronických zabezpečovacích systémů, kamerové systémy, komunikační systémy, požární signalizace
  • ochrana majetku, ochrana osob, ostraha objektů, instalace zabezpečovacích zařízení, sledování kamerovými systémy
  • zabezpečení objektů, ochrana osob a majetku, bezpečnostní technika, výstražná signalizace, parkovací systémy, závory a turnikety

Obec Stebno

Související články
Elektroinstalace a elektromontáže

ELMONT GROUP, a.s.

Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů využívat elektrickou energii, svěřte vaše požadavky naší společnosti ELMONT GROUP, a.s. se sídlem v Brně.


Hardware a software pro evidenci osob

DUHA system, spol. s r.o.

Hardware a software pro evidenci osob

Chcete celý docházkový systém zjednodušit? Pak pro Vás má řešení firma DUHA systém, spol. s.r.o., která vyvíjí a vyrábí zařízení pro sbírání podobných dat. Výsledkem je unikátní systém, který zjednoduší práci vašich zaměstnanců.


Odbavovací systémy pro logistická centra jednoduše zobrazí a vyvolají auta dle SPZ

TETRONIK v.d.

Odbavovací systémy pro logistická centra jednoduše zobrazí a vyvolají auta dle SPZ

Přehlednost, rychlost a bezchybnost odbavení aut v logistických centrech je základní podmínkou pro jejich efektivní fungování. Společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo, český výrobce elektronických odbavovacích systémů, si je této nutnosti plně vědoma, a proto je její nový vyvolávací systém pro logistická centra správnou volbou! Přesvědčit se o tom mohli např. v logistickém parku Zdiby, kde je venkovní odbavovací systém TETRONIK nově instalován.


Komplexní elektrické zajištění objektů po celé ČR

FELOMA, s.r.o.

Komplexní elektrické zajištění objektů po celé ČR

Hledáte elektrické zajištění objektů? Moc dobře si uvědomujete, že v dnešním světě se musí neustále na něco dávat pozor a že je proto lepší, když se dopředu připravíte? Pak využijte elektrickou požární signalizaci, elektronickou zabezpečovací signalizaci, kamerový systém nebo ozvučení a evakuační rozhlas.


Další produkty a služby
Instalace sledovacích a střežících systémů do automobilů - ONI

Instalace sledovacích a střežících systémů do automobilů - ONI

Montáže sledovacích a střežících systémů - ONI Naše společnost HENIG-security servis,s.r.o. nabízí možnost dodávky a montáže sledovacích a střežících systémů do vozidel. ONI sledování: Montáží sledovacího jednotky do Vašeho vozidla získáte on-line kontrolu nad Vašimi vozidly. JIž od 200,-Kč měsíčně můžete tuto službu využívat. Systém ONI se vyznačuje jednoduchou obsluhou, přístupem k datům pomocí internetu prakticky odkudkoliv. Knihu jízd a přehledné statistické výkazy můžete snadno zpracovat v bezplatně dodávané aplikaci Kniha jízd SPZ 2009. Pokud se rozhodnete využívat službu ONI SLEDOVÁNÍ, získáte dokonalý přehled o aktuální poloze a historii pohybu a stavu svých vozidel, a to: •odkudkoliv, kde je možné připojit se k internetu, •odkudkoliv, kde je signál GSM/GPRS, •za nízkých počátečních i provozních nákladů. Díky získaným informacím můžete: •snížit náklady správy vozidlového parku až o 20 %, •snadno vytvářet elektronickou knihu jízd, •lépe kontrolovat činnost řidičů, včetně jejich identifikace, •snadno rozlišovat soukromé jízdy od služebních. ONI Střežení: Pokud se rozhodnete využívat službu ONI STŘEŽENÍ, za pouhých 450,-Kč měsíčně získáte nejen dokonalý přehled o aktuální poloze a historii pohybu a stavu svých vozidel, ale zejména tím snížíte riziko jejich odcizení, a to díky: •nepřetržitému střežení vašeho vozidla dispečinkem ONI, •silné zásahové skupině čítající přes 40 bezpečnostních služeb a disponující více než 150 zásahovými vozidly, •jedinečné technologii pokrádežového systému rádiového dohledávání, •odolnosti proti případnému zrušení komunikace, •rychlé reakci zásahové skupiny. Služba ONI STŘEŽENÍ vám navíc přinese: •až 40% slevu na pojištění, •zaslání okamžité informace o napadení vozidla na váš mobilní telefon a e-mail, •podporu dispečinku ONI v případě havárie (přivolání záchranné služby, policie, zajištění odtahu atd.), •nízké pořizovací a provozní náklady, •možnost pořízení komunikační jednotky od 1 Kč a navíc obdržíte zdarma poskytování služby ONI Sledování v tarifu REAL. •možnost vlastního monitoringu vozidla přes internet a mobilní telefon •automatické vytváření elektronické knihy jízd s možností editace •možnost připojení PDA s navigačním softwarem


Fyzická ochrana majetku

Fyzická ochrana majetku

Fyzická ostraha objektů Naše společnost Henig-security servis, s.r.o. nabízí kompletní zajištění fyzické ostrahy majetku a osob. Našim klientům při uzavření smlouvy o ostraze nabízíme komplexní balíček služeb: - instalace bezpečnostních systémů, pochůzkový systém je samozřejmostí - s přihlédnutím k novému zákonu číslo 187/2006 Sb. O nemocenském pojištění zajistíme kontrolu léčebného režimu vašich zaměstnanců. Dle přání zákazníka a povahy střeženého objektu mohou být po dohodě se zákazníkem prováděny tyto činnosti: • zajištění provozu vrátnice • obchůzková činnost • kontroly vozidel a osob • evidence příchodu a odchodu zaměstnanců • evidence návštěv • správa klíčového hospodářství • provozování telefonní ústředny a ohlašovny požárů • vše v kombinaci s elektronickými a kamerovými systémy • podpora fyzické ostrahy zásahovou hlídkou Naším cílem je minimalizovat našim zákazníkům náklady na zajištění ostrahy tím, že se sníží počet jednotlivých pracovníků a zvolí se jiná forma profesionálního zabezpečení objektů: • instalace kamerového systému • instalace EZS (elektronický zabezpečovací systém) • instalace čipového a obchůzkového systému Záznamy z kamerových systémů z velké části nahradí jednotlivé pracovníky a především zajistí důkazní materiál nejen při loupeži. Data z čipového obchůzkového systému garantují bezchybné provádění obchůzkové činnosti.


Elektrická požární  signalizace ( EPS)

Elektrická požární signalizace ( EPS)

Elektrická požární signalizace ( EPS) Naše společnost Henig-security servis, s.r.o. nabízí kompletní dodávku a montáž elektrické požární signalizace (EPS). Hlavními úkoly systému EPS z funkčního hlediska jsou včasné rozpoznání prvotních příznaků požáru, zpracování údajů z jednotlivých detektorů v systému, ohlášení události obsluze systému, upozornění osob na vzniklé nebezpečí a aktivace ostatních požárně bezpečnostních zařízení, která brání šíření požáru, usnadňují jeho likvidaci nebo požár likvidují samočinně. EPS umožňují jednoznačnou adresu - identifikaci místa hlášení poplachu. Jsou schopny automaticky ovládat navazující zařízení a umožňují připojení zařízení dálkového přenosu.


Služba kamerového dohledu

Služba kamerového dohledu

Kamerový PCO dohled Henig Kamerový PCO dohled Henig je systém efektivního střežení. Váš objekt zabezpečíme kamerovým systémem s dálkovým přenosem obrazu (pomocí internetu) ze střeženého objektu na pult centrální ochrany HENIG (PCO HENIG). Princip kamerového PCO dohledu : - objekt je zabezpečen Kamerovým systémem - do objektu vstoupí nepovolaná osoba - kamery se aktivují - kamery sledují pohyb nepovolané osoby - obraz z kamer je živě přenášen pomocí internetu do systému PCO - dispečeři vyhodnocují přijaté záběry z kamer a následně vysílají zásahovou skupinu PCO HENIG - případně zajistí nepovolanou osobu


Elektrická zabezpečovací signalizace.

Elektrická zabezpečovací signalizace.

Elektrická zabezpečovací signalizace ( EZS) Naše společnost Henig-security servis,s.r.o. nabízí kompletní dodávku a montáž elektrické zabezpečovací signalizace (EZS), která zajistí kompletní zabezpečení objektů. Dokáže ochránit před vloupáním, požárem, výbuchem, přepadením, monitorovat vnitřní i vnější prostory, evidovat čas příchodu a odchodu osob. Výhodou je snadné ovládání pro všechny uživatele.Možnost propojení s jinými elektronickými systémy (kamerovými, požárními, přístupovými a docházkovými systémy). Nebo umožňuje připojení do systému pultu centrální ochrany PCO HENIG.


Připojení na pult centrální ochrany henig

Připojení na pult centrální ochrany henig

Pult centrální ochrany PCO HENIG Nabízíme možnost připojení systémů elektronické zabezpečovací signalizace EZS, požární signalizace EPS, a kamerových systémů CCTV. Připojení zařízení EZS a EPS je možné pomocí privátní rádiové sítě, jednotnou telefonní sítí JTS, sítí GSM a GPRS. Kamerové systémy (CCTV) jsou na PCO HENIG připojeny pomocí Internetu – Služba Kamerový dohled HENIG. Možnost připojení bytů, rodinných domů, chat a chalup, firem, skladů, obchodů... Nová služba MOJE PCO-internetová aplikace pro naše zákazníky připojené do systému PCO HENIG. Jednoduše získáte aktuální informace o stavu vašeho objektu (odemčeno, zamčeno, poplachy, poruchy), aniž byste kontaktovali naše operátory.