Vysoce přesná a technicky náročná kusová výroba obráběných dílů

Nástrojárna Palaba s.r.o. z města Slaný nabízí zakázkovou výrobu přesných obráběných dílů v kusových a malých sériích a forem na lití kovových dílů. Vlastníme špičkové strojní vybavení pro výrobu tvarově náročných a přesných dílů z různých speciálních materiálů a to i ve velkých tvrdostech. O vysoké kvalitě našich výrobků a služeb vypovídá získání certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009/ISO 9001:2008.

Kusová výroba přesných obráběných dílů, Nástrojárna Palaba s.r.o., Slaný

Výroba přesných obráběných dílů v kusových a malých sériích

Zajišťujeme výrobu přesných obráběných dílů v kusových a malých sériích. U nás objednané obráběné díly by neměly být úplně jednoduché. Skutečně jednoduché díly lze pořídit levněji v méně vybavených obrobnách, kde se využívá i levnější pracovní síla. Naší předností je komplexnost strojního vybavení pro vysoce přesnou a technicky náročnou výrobu, která nás primárně živí a tou jsou vstřikovací formy. Univerzální strojní vybavení je pak velkou předností pro výrobu tvarově náročných a přesných dílů z různých speciálních materiálů a to i ve velkých tvrdostech. Vše je pochopitelně podpořeno velmi zkušeným a kvalitním pracovním kolektivem, který si umí poradit i s velice obtížnými požadavky.

Kusová výroba přesných obráběných dílů, Nástrojárna Palaba s.r.o., Slaný


Kooperace na přesných obráběcích strojích, zakázková výroba podle výkresové dokumentace zákazníka

Naše technologické vybavení obsahuje řadu specialit, které nejsou úplně běžné v obvyklých strojních výrobách, a proto je nabízíme i k externímu využití. Můžeme zajistit buď jen dílčí kooperace (například přesné broušení, CNC frézování, elektroerozivní hloubení či drátové řezání) na zákazníkem dodaných součástkách či materiálech, nebo výrobu celých dílů na základě dodaných výkresů (včetně nákupu materiálu, tepelného zpracování, povrchových úprav apod.). Zakázkovou výrobu tvarově náročných a přesných dílů, vstřikovacích forem a dalších výrobků realizujeme na vlastním strojním vybavení, mezi které patří CNC 4-osé obráběcí centrum, CNC elektroerozivní řezačka a hloubička, CNC frézka, přesné vyvrtávačky, brusky, nástrojařská a konzolová frézka, vstřikovací lisy, hydraulický lis.

Přesné broušení, CNC frézování, elektroerozivní hloubení či drátové řezání


PODSTRÁNKY

Vstřikovací formy

Vstřikovací formy
Výroba forem na vstřikování plastových dílů, vstřikovací formy na plastové výlisky

Přesné obráběné díly

Přesné obráběné díly
Vysoce přesná a technicky náročná kusová výroba obráběných dílů

Lisovací nástroje

Lisovací nástroje
Lisovací nástroje pro tváření plechů za studena
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Nástrojárna PALABA s.r.o. Výroba forem a nástrojů
WEBOVÁ STRÁNKA
Nástrojárna PALABA s.r.o.
nastrojarna-palaba.com
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Pražská 643
Slaný 274 01

jaroslav.vosmik@nastrojarna-palaba.com
+420 603 232 466


Najdete nás také zde:

ARES
captcha