TODEZ spol. s r.o.


Berty Pirunčíkové 665, Neratovice 277 11
TODEZ ubytovny jsou zaměřeny na levné a přitom z hygienického hlediska odpovídající ubytování pro stavební, montážní a zemědělské pracovníky a pro turisty hledající nenáročné, ale čisté prostředí.

V současné době se zaměřujeme na region mezi Kralupy nad Vltavou a Ústí nad Labem s předpokládaným rozvojem.
Pro všechny ubytovny jsou standardně zajištěny zdroje tepla, teplé vody a ostatních energií. Převážná část ubytování se poskytuje ve třílůžkových pokojích, které jsou vybaveny lůžky, nočními stolky, šatními skříněmi a jídelním stolem se židlemi. Dále jsou pokoje vybaveny ledničkami pro uchování potravin ubytovaných.
Sociální zařízení je vždy společné a odpovídá předepsaným normám s tím, že čistota je samozřejmostí.

Kapacita ubytovny Neratovice je 82 lůžek ve 2 - 3 lůžkových pokojích.

Ceny:
- ubytování do 5ti dnů: 300, - Kč + 10% DPH
- ubytování nad 5 dnů: 200, - Kč + 10% DPH.

Ubytovnu TODEZ v Neratovicích naleznete na ulici Berty Pirunčíkové 665.

Produkty
  • levné ubytování, krátkodobé ubytování, hromadné ubytování osob, ubytovna pro brigádníky, ubytovna pro turisty, ubytování bez koupelny


Související články
Architektonická kancelář - místo, kde se rodí budoucnost

DISprojekt, s.r.o.

Architektonická kancelář - místo, kde se rodí budoucnost

Architekti navrhují budovy a prostranství, která jsou krásná, funkční a udržitelná. Projektanti zajišťují, aby jejich návrhy byly proveditelné, bezpečné a ekonomické. Architektonická kancelář pak zaštiťuje tento tým, který spolupracuje s klienty pro realizaci jejich stavebních projektů. Pokud vás toto téma a projekty uskutečněné architektonickou kanceláří v Třebíči a na Vysočině zajímá, přečtěte si celý článek.


Výroba elektricky svařovaných sítí

FERRUM s.r.o.

Výroba elektricky svařovaných sítí

Jediným výrobcem svařovaných sítí v atypických rozměrech v České republice je firma Ferrum. Vyrábí široký sortiment sítí různých rozměrů, tvarů a povrchových úprav. Pro výrobu svařovaných sítí využívá revoluční svařovací stroj Multi Assembler 3000 a kvalitní materiály z atestovaného materiálu s certifikátem, které splňují nejvyšší standardy a požadavky zákazníků. Současně také poskytuje odborné poradenství, dodávku, montáž a servis svařovaných sítí.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Nerezové a hliníkové zábradlí, kvalitní, bezpečný a estetický prvek do každého prostoru

JHtech s.r.o.

Nerezové a hliníkové zábradlí, kvalitní, bezpečný a estetický prvek do každého prostoru

Hledáte kvalitní, bezpečné a estetické zábradlí pro váš domov nebo podnikání? Podívejte se na společnost JHtech s.r.o., která vyrábí a montuje nerezové a hliníkové zábradlí pro různé typy prostor. Naleznete zde stavebnicové zábradlí, které si můžete sestavit a namontovat sami, nebo na míru vyrobené zábradlí podle vašich přání.


Firemní články
Ubytovny Neratovice, Sulejovice, Lovosice, pro stavební, montážní a zemědělské pracovníky a turisty

Ubytovny Neratovice, Sulejovice, Lovosice, pro stavební, montážní a zemědělské pracovníky a turisty

Firma TODEZ spol. s.r.o. nabízí ubytování v ubytovnách v regionu mezi Kralupy nad Vltavou a Ústím nad Labem pro stavební, montážní a zemědělské pracovníky a také pro nenáročné turisty.