Kopeko, s.r.o.


Krátká 324, Písek 397 01
Kopeko, s.r.o., společnost sídlící v Písku s vlastním e-shopem nabízí vše pro zdravé spaní – a to především zdravotní matrace a dřevěné masivní postele! Zabýváme se jak maloobchodním, tak i velkoobchodním prodejem.


V kamenné prodejně i v našem e-shopu naleznete kvalitní dřevěné postele z masivu, pružinové i polyuretanové matrace, laťkové i lamelové rošty a další doplňkové výrobky, mezi které řadíme noční stolky, zásuvky a úložné prostory pod postele, přistýlky. Dále si také u nás můžete zakoupit lůžkoviny, jako např. anatomické nebo péřové polštáře, prošívané deky, chrániče matrací, povlečení, prostěradla, deky, dětské froté ručníky, dětské polštářky.

Písecká společnost Kopeko dále nabízí oleje, laky a mořidla OLI pro profesionální povrchovou úpravu nábytku a dřevěných interiérů.
Produkty OLI:
- OLI NATURA (oleje)
- OLI LACKE (laky)
- OLI FINISH (lazury).

Na naší kamenné prodejně prozatím není možnost platba kartou.

Další produkty a služby
  • míchání barev, prodej interiérových barev, prodej exteriérových barev, distribuce laků, prodej voděodolných nátěrů
  • zařízení ložnic, ložnicový nábytek, postele a matrace, ložnicové sestavy, šatní skříně
  • dodávky nátěrových hmot, průmyslové antikorozní nátěrové hmoty, široký sortiment malířských potřeb
  • prostírání, povlečení, prostěradla, ručníky, osušky, žínky, záclony, závěsy, potahy, textilní bytové doplňky

Výhradní distributor dánské společnosti ABENA. Dodává inkontinenční pomůcky, pleny, speciální kosmetiku a další hygienické výrobky.

Devíti ročníková Základní škola zaměřená na výuku sportu.

Devíti ročníková Základní škola zaměřená na výuku sportu

Související články
Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

SK Fasády s.r.o.

Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.


Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství Radim Sladký

Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství, které vám splní každé přání – to je truhlářství Radim Sladký. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru. Postaráme se o zaměření prostor, výběr materiálů, grafický návrh, výrobu i dopravu a montáž nábytku. Ať už tedy toužíte po nové kuchyni nebo potřebujete vybavit kancelář, jsme tu pro vás.


Rychlejší a odolnější povrch díky nitro barvám firmy DUMAG barvy Opava

DUMAG barvy s.r.o.

Rychlejší a odolnější povrch díky nitro barvám firmy DUMAG barvy Opava

Nitro barvy byly trošku na ústupu a místo nich se využívaly spíše dvousložkové barvy. Nyní se ale nitro barvy vracejí, spotřebitelé je znají a jsou s nimi spokojení. Jejich hlavní výhodou je rychlost zasychání a nižší cena. Nitro barvy pořídíte v prodejně DUMAG barvy s.r.o. Opava, kde najdete i další různé barvy a laky.


Barvy a laky Opava? Specializovaná prodejna DUMAG je pro vás má!

DUMAG barvy s.r.o.

Barvy a laky Opava? Specializovaná prodejna DUMAG je pro vás má!

DUMAG je specializovaná prodejna barev s největším výběrem v Opavě, kde seženete fasádní i malířské barvy a laky ve všech odstínech. V prodejně je vám k dispozici špičkový odborný personál, který vám se vším ochotně poradí, ať už si nevíte rady s nejvhodnějším typem nátěru, odolností barvy či barevným odstínem. Barvu, kterou si vyberete, si můžete hned odvézt - všechny interiérové i exteriérové barvy máme skladem. Samozřejmostí je také velké parkoviště před prodejnou.


Další produkty a služby
Dřevěné postele a zdravotní matrace podpoří váš zdravý spánek

Dřevěné postele a zdravotní matrace podpoří váš zdravý spánek

Věděli jste, že dobrý a vydatný spánek předchází mnoha nemocem? Přitom tak málo stačí k jeho dosažení:, zdravotní matrace, lamelové rošty a dřevěné postele. Nedokážete se zorientovat v široké nabídce od mnoha výrobců? U společnosti Kopeko si vyberete vše pro klidný a spokojený spánek na jednom místě. Zajišťujeme velkoobchodní a nově i maloobchodní prodej.


Zdravotní matrace a další příslušenství nyní zakoupíte přes nový e-shop z pohodlí domova

Zdravotní matrace a další příslušenství nyní zakoupíte přes nový e-shop z pohodlí domova

Ne nadarmo se říká: „Jak si kdo ustele, tak si lehne“. Co ale dělat, aby byl spánek posilující a ráno jste se neprobudili celí rozlámaní? Nejlepší je zakoupit zdravotní matraci, která vašemu zdraví spíše prospěje než uškodí. Jen tak může být váš spánek ničím nerušený. Z široké nabídky si tak nyní můžete vybrat jak osobně, tak i z pohodlí domova přes náš nový e-shop.


Dřevěné postele z masivu Písek

Dřevěné postele z masivu Písek

Váš kvalitní a ničím nerušený spánek zajistí dřevěné postele vyrobené z masivu v rozměrech dvojlůžka nebo jednolůžka, které nabízí firma Kopeko s.r.o. z Písku.


Postele z masivu

Postele z masivu

Pokud plánujete pořízení nové postele nebo dětské postýlky, určitě se vyplatí pořízení kvalitní postele z masivu s precizním zpracováním od výrobce Kopeko s.r.o. z Písku.


Zdravotní matrace e-shop

Zdravotní matrace e-shop

Kopeko, s.r.o. je společnost zabývající se zdravím spaním, tedy prodejem postelí, zdravotních matrací a dalšího příslušenství. Společnost má kamennou prodejnu v Písku, ale nově založila i e-shop.


Dřevěné postele

Dřevěné postele

Zdravý spánek je předpokladem dobrého a úspěšného dne. A předpokladem zdravého spánku je kvalitní, dřevěná postel. Dřevěné postele standardních i atypických rozměrů vyrábí firma Kopeko s.r.o. z Písku.


Masivní postele Písek

Masivní postele Písek

Písecká společnost Kopeko, s.r.o. vyrábí a prodává dřevěné masivní postele pro zdravý spánek. Postele jsou nejčastěji vyráběny z dubu, smrku nebo buku.


OLI laky pro povrchovou úpravu nábytku | Písek

OLI laky pro povrchovou úpravu nábytku | Písek

OLI laky namoří a oživí Váš dřevěný nábytek a doplňky v interiéru i exteriéru tak, jako by byly zbrusu nové. Nitrocelulózové nátěry se hodí na dvířka a přední části skříní a na dřevěné části sedaček a postelí. Rychle schne a ochrání proti chemikáliím. Nábytek v koupelnách a kuchyních a celkově v místech, kde se vyskytuje voda či pára, natřete akrylátovou barvou a lakem s vysokou hydro-izolací. Naopak máme v katalogu i vodu ředitelné laky a mořidla. Pro lesk a výdrž dřevěné podlahy a parket jsme do nabídky přiřadili různě barevné oleje, vosky a čisticí prostředky jak na zem, tak pro čistotu nábytku.


Zdravotní matrace | Písek

Zdravotní matrace | Písek

Dobrá postelová zdravotní matrace je nezávadná, odvětrávaná a ergonomicky přizpůsobivá. Matrace z polyuretanové hmoty jsou vyrobeny ze studené pěny s vrstvou latexu, vlákny kokosu nebo viskoelastickou látkou. Latexová pěna vytváří pružnou matraci, kterou je ale nutné dobře odvětrávat. Pokud chcete spát v místech s vlhkým prostředím, je vhodnější mít postel s pružinovým nebo taštičkovým jádrem, které dobře odvádí vlhkost a zamezuje tak tvoření plísní a množení bakterií. Pro pohodlný spánek pro Vaše potomky máme v katalogu matrace JUNIOR pro děti přecházející z postýlky na normální postel, TEDDY a PUPPY se snímatelným jemným potahem. Aby bylo lože čisté a bez bakterií, k matracím nabízíme i sundavací pratelné potahy s částicemi stříbra nebo aloe vera.


Zdravotní matrace pro ničím nerušený spánek - Písek

Zdravotní matrace pro ničím nerušený spánek - Písek

Kvalitní spánek je základem dobrého dne. Co je ale základem kvalitního spánku? No přece ta správná matrace, ideálně zdravotní matrace. Ve společnosti KOPEKO vám nabízíme zdravotní matrace různých druhů pro děti i dospělé. Co odlišuje zdravotní matrace KOPEKO od těch obyčejných? Naše zdravotní matrace jsou vyrobeny z nezávadných materiálů, efektivně odvádí vlhkost a perfektně se přizpůsobím křivkám vašeho těla. Při bodovém zatížení se totiž zdravotní matrace prohne pouze v místě tlaku a v okolí si zanechá svoji původní výšku. Pokaždé když si na matraci lehnete, se tak přizpůsobí vašemu tělu. Už nikdy vás nebude nic tlačit, ani se nebudete muset propadat do starých proleženin. Ve společnosti KOPEKO jsme si vědomi toho, že každému při spánku vyhovuje něco jiného. Také zdravotní matrace vám proto nabízíme v několika variantách. U nás tak seženete: - Polyuretanové zdravotní matrace - ze standardních a studených pěn s viskoelastickou vrstvou, kokosem nebo latexem - Latexové zdravotní matrace - z přírodního a syntetického kaučuku, také s vrstvou kokosu - Pružinové zdravotní matrace - s jádrem Bonnell nebo taštičkovým jádrem - Dětské zdravotní matrace - z polyuretanových a studených pěn v kombinaci s kokosovou vrstvou Jak vidíte, nabídka společnosti KOPEKO je skutečně velmi bohatá. Máme pro vás navíc také potahy na zdravotní matrace, které lze snadno prát. V cestě za klidným a zdravým spánkem vám už tak nic nestojí. Stačí, když si vyberete zdravotní matraci, která vám bude vyhovovat.


Anatomické polštáře pro zdravý spánek, Písek

Anatomické polštáře pro zdravý spánek, Písek

Anatomické polštářky pro Vaše pohodlné spaní nabízí společnost Kopeko. Jestli se chcete konečně klidně a kvalitně vyspat, máme přesně to pravé. Na našich internetových stránkách si vyberete z pěti různých designů, výplně a potahů. Polštáře Visko 60 a 70 jsou vytvořeny z viskoelastické pěny, kterou formujeme do požadovaných tvarů s různými perforacemi. Potahy tvoříme z aloe Vera látky. Výrobky Gemini, Merkur a Triton jsou z latexové pěny, která je měkčí než matrace. Polštáře si můžete objednat v různých profilech i výškách. Pokud je Vaše postel měkká, doporučujeme nižší a naopak.


Lamelové a laťkové rošty Písek

Lamelové a laťkové rošty Písek

Lamelové a laťkové rošty prodává v Písku firma Kopeko, s. r. o. Nabízíme Vám velkou škálu postelových roštů ze skupin: Lamelové rošty - Standard FIX a FLEX, TWIN, ROLL, PERFECT, TRION, SUPER, GALAXY, Rastomat, TILT a řada 45. Vhodné pro měkké a zatěžované matrace. Prodlužují životnost matrace a zaručují optimální vytvarování těla. Laťkové rošty: FIX a FLEX, v rámu, SPECIÁL, MOT a TELESKOP. Březová překližka použita na laťky, nedojde ke zlomení. Nemá bočnice, desky spojeny kalounem. Nákup roštů můžete doplnit dalším postelovým sortimentem z našeho obchodu.


Dřevěné postele pro zdravý spánek, prodej v Písku

Dřevěné postele pro zdravý spánek, prodej v Písku

Dřevěné postele jsou díky svému materiálu jedny z nejoblíbenějších postelí. Společnost Kopeko vám nabízí kvalitní dřevěné postele pro zdravý spánek. Vybírat můžete z následujících typů: - MERKUR - ATLAS - ORION - TAURUS - APUS - SIRIUS Postele se standardně vyrábí z dubové, smrkové anebo bukové průběžné spárovky. Varianty manželská postel, dvojpostel, samostatná postel. Povrchová úprava je zajištěna voskem, olejem anebo formou lakování. Robustní konstrukce postele, použití šroubového kování (žádné vrzání ani potíže při sestavování či rozebírání). Vybírat můžete ze tří typových rozměrů, pokud máte avšak speciální přání, je možná výroba ideálního rozměru na zakázku.


Zdravotní matrace od českého výrobce pro váš lepší spánek - Písek

Zdravotní matrace od českého výrobce pro váš lepší spánek - Písek

Cítíte se po probuzení rozlámaní a nevyspalí? Tak to budete potřebovat novou a lepší matraci. Právě kvalitní matrace je totiž základem dobrého spánku. Kde takové zdravotní matrace seženete? No přece u společnosti Kopeko. U českého výrobce zdravotních matrací, který se řadu let stará o váš kvalitní spánek. V čem se liší zdravotní matrace od firmy Kopeko od jiných druhů matrací? Zdravotní matrace jsou vyrobeny z nezávadných materiálů, které se nejen skvěle přizpůsobí křivkám těla, ale také perfektně odvádí přebytečnou vlhkost. Máte tak jistotu, že vaše matrace bude dobře fungovat i několik let. Ve společnosti Kopeko ví, že každému vyhovuje něco jiného a proto vám nabízí hned několik druhů zdravotních matrací. Vybrat si můžete matrace: - Pružinové - Polyuretanové - Latexové, latexové s kokosem - Sendvičové s kokosem a viskoelastickou pěnou To ale stále není vše. V případě, že máte speciální požadavky a z nabídky si nevyberete, je firma Kopeko schopna vám matraci vyrobit dle vašich individuálních požadavků. Potřebujete nestandardní rozměr matrace nebo sháníte matraci, která by zohlednila váš zdravotní stav? Český výrobce matrací Kopeko vám dokáže vyhovět. Zapomeňte na bolest zad a praskání pružin, s matracemi společnosti Kopeko vás čekají pouze hezké sny.


Prodej laků, vozků, olejů k úpravě nábytku a dřevěných výrobků, Písek.

Prodej laků, vozků, olejů k úpravě nábytku a dřevěných výrobků, Písek.

Prodej laků na povrchové úpravy nábytku, dřevěných výrobků, pro vnitřní i venkovní nátěry od německé firmy. Nabídka: -akrylátové laky -nitroclulózové laky -vodní laky -polyuretanové laky jednosložkové, dvousložkové -mořidla vodová i rozpoštědlová -pigmentové nátěrové hmoty dle stupnice RAL a NCS -barevné oleje -vosky a oleje na dřevěné podlahy i nábytek -čistící prostředky na dřevo. Více informací viz níže.


Prodej laků a barev, Písek.

Prodej laků a barev, Písek.

Prodáváme laky, mořidla, barvy pro profesionální povrchovou úpravu nábytku a dřevěných interiérů.


Zdravotní matrace, postele, Písek.

Zdravotní matrace, postele, Písek.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -zdravotní matrace -lamelové rámy -postele.