STŘECHY KOSTELECKÝ s.r.o.


Jihlavská 16, Troubsko 664 41
Telefon: +420 603 933 050

Potřebujete novou střechu nebo jen zateplit podkroví a chcete při tom využít státní dotace? Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru.

Naše společnost se zabývá kompletní dodávkou střešních konstrukcí všech druhů a tvarů, rekonstrukcí a oprav včetně dodávek a materiálu a veškerými pracemi spojenými se střechami. Dále provádíme dodávku střešních oken, nadpodkrovní izolace a sanace střech, izolace plochých střech.

Zapojili jsme se také do projektu „zelená úsporám“ a jsme schopni Vám ukázat, jak bude Vaše střecha vypadat za pomocí 3D vizualizace. Také se na nás můžete obrátit ohledně solárních panelů. Dodávku i montáž Vám rádi zajistíme.

Naše činnosti v kostce:
-tesařství -střechy na klíč, opravy krovů, stavby dřevěných pergol a přístřešků

Pokrývačství - pokrýváme nejen ploché střechy, ale i šikmé, které jsou dnes nejrozšířenější a jsou naší specializací. Pro pokrývání používáme pouze kvalitní materiály renomovaných výrobců, jako jsou např. Bramac, KM Beta, Tondach, Cembrit, Lindab a další. Nabízíme širokou škálu modelů a barev střešních krytin, takže si vybere opravdu každý.

Klempířství - důležitou součástí střechy je i systém odvádějící srážkovou vodu, který dodáme v rámci klempířských prací. Používáme veškeré materiály jako je měď, titanzinek, hliník, či pozink.

Rekonstrukce a sanace střech - víme, že na rekonstrukci střechy neexistuje univerzální řešení. Proto zjistíme odbornou diagnózu, prohlídku střechy a najdeme příčiny závad. Pak navrhneme pro zákazníka nevhodnější řešení a pustíme se do rekonstrukce střechy.

Střešní okna a světlovody- aby byla Vaše střecha kompletní, dodáme a namontujeme i střešní okna či světlovody. Používáme pouze kvalitní střešní okna od výrobců Velux a Roto.

Dále zajišťujeme:
-stavební a zednické práce
-tepelné izolace
-obložení bednění
-podlahy
-izolace plochých střech
-prodej materiálu.

IČ: 27703801
DIČ: CZ27703801
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Rudolf Kostelecký

Telefon:
+420 603 933 050

Email:
rudolf.kostelecky@volny.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Rudolf Kostelecký
funkce: majitel
tel: +420 603 933 050


GPS: 49°10′37.16″ N, 16°30′17.86″ E

QR kód firmy STŘECHY KOSTELECKÝ s.r.o.

K Penzion Brno cenově dostupné ubytování, ZOO Brno, přehrada, Masarykův okruh – Grand Prix.

K Penzion Brno cenově dostupné ubytování, ZOO Brno, přehrada, Masarykův okruh – Grand Prix

Obec Hrejkovice jižní Čechy, roubené stavby se selskými štíty, hrad Zvíkov, zámek Orlík nad Vltavou.

Obec Hrejkovice jižní Čechy, roubené stavby se selskými štíty, hrad Zvíkov, zámek Orlík nad Vltavou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

ROMAn s.r.o.

Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

Silné zvuky nemají vhodné působení na lidské zdraví. Lidé, kteří v tom žijí, vědí svoje a měnili by za klidné prostředí okamžitě. Lépe, než stěhováním, jde hluk řešit odhlučněním. A o to se postará společnost ROMAn s.r.o., která odhlučnění provádí již od roku 1992.


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Stavby Nisa, s.r.o.

Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Rozhodli jste se provést rekonstrukci domu či jeho zateplení? Jde o komplexní úkon, vyžadující odborníky z mnoha oblastí. Společnost Stavby Nisa s.r.o. se zabývá výstavbou nových domů, bohaté zkušenosti má však i v oblasti provádění rekonstrukcí a zateplování. Disponuje řadou řemeslníků z různých oborů, díky čemuž poskytuje komplexní služby.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.