STŘECHY KOSTELECKÝ s.r.o.


Jihlavská 16, Troubsko 664 41
Potřebujete novou střechu nebo jen zateplit podkroví a chcete při tom využít státní dotace? Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru.

Naše společnost se zabývá kompletní dodávkou střešních konstrukcí všech druhů a tvarů, rekonstrukcí a oprav včetně dodávek a materiálu a veškerými pracemi spojenými se střechami. Dále provádíme dodávku střešních oken, nadpodkrovní izolace a sanace střech, izolace plochých střech.

Zapojili jsme se také do projektu „zelená úsporám“ a jsme schopni Vám ukázat, jak bude Vaše střecha vypadat za pomocí 3D vizualizace. Také se na nás můžete obrátit ohledně solárních panelů. Dodávku i montáž Vám rádi zajistíme.

Naše činnosti v kostce:
-tesařství -střechy na klíč, opravy krovů, stavby dřevěných pergol a přístřešků

Pokrývačství - pokrýváme nejen ploché střechy, ale i šikmé, které jsou dnes nejrozšířenější a jsou naší specializací. Pro pokrývání používáme pouze kvalitní materiály renomovaných výrobců, jako jsou např. Bramac, KM Beta, Tondach, Cembrit, Lindab a další. Nabízíme širokou škálu modelů a barev střešních krytin, takže si vybere opravdu každý.

Klempířství - důležitou součástí střechy je i systém odvádějící srážkovou vodu, který dodáme v rámci klempířských prací. Používáme veškeré materiály jako je měď, titanzinek, hliník, či pozink.

Rekonstrukce a sanace střech - víme, že na rekonstrukci střechy neexistuje univerzální řešení. Proto zjistíme odbornou diagnózu, prohlídku střechy a najdeme příčiny závad. Pak navrhneme pro zákazníka nevhodnější řešení a pustíme se do rekonstrukce střechy.

Střešní okna a světlovody- aby byla Vaše střecha kompletní, dodáme a namontujeme i střešní okna či světlovody. Používáme pouze kvalitní střešní okna od výrobců Velux a Roto.

Dále zajišťujeme:
-stavební a zednické práce
-tepelné izolace
-obložení bednění
-podlahy
-izolace plochých střech
-prodej materiálu.

Produkty
  • izolování a hydroizolace, tepelné izolace, zateplení budov a fasád, izolace proti chemikáliím
  • montáž střešních krytin, dodávky střech, střechy na klíč, montáž klempířských prvků, další zpracování plechu
  • výroba střešních krovů, opravy střešních krovů, výroba altánů, výroba pergol, výroba přístřešků, výroba dřevěných chat, výroba roubenek, výroba dřevěných rodinných domů
  • stavebně zednické práce, zdění cihlových zdí, zdění kamenných zdí, zdění betonových zdí, oprava starých fasád

Spolehlivé senzory pro průmyslová odvětví a aplikace Tachov, snímače tlaku, teploty, hustoty plynu.

Spolehlivé senzory pro průmyslová odvětví a aplikace Tachov, snímače tlaku, teploty, hustoty plynu

Zemědělské družstvo Mladotice, živočišná a rostlinná výroba, chov skotu, chov prasat.

Zemědělské družstvo Mladotice, živočišná a rostlinná výroba, chov skotu, chov prasat

Související články
Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

ROMAn s.r.o.

Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

Silné zvuky nemají vhodné působení na lidské zdraví. Lidé, kteří v tom žijí, vědí svoje a měnili by za klidné prostředí okamžitě. Lépe, než stěhováním, jde hluk řešit odhlučněním. A o to se postará společnost ROMAn s.r.o., která odhlučnění provádí již od roku 1992.


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Stavby Nisa, s.r.o.

Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Rozhodli jste se provést rekonstrukci domu či jeho zateplení? Jde o komplexní úkon, vyžadující odborníky z mnoha oblastí. Společnost Stavby Nisa s.r.o. se zabývá výstavbou nových domů, bohaté zkušenosti má však i v oblasti provádění rekonstrukcí a zateplování. Disponuje řadou řemeslníků z různých oborů, díky čemuž poskytuje komplexní služby.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Firemní články
Tesařství, tesařské práce Brno venkov

Tesařství, tesařské práce Brno venkov

Společnost STŘECHY KOSTELECKÝ s.r.o. se sídlem v Troubsku, okr. Brno venkov nabízí tesařské, klempířské i pokrývačské práce. Tesařské práce: -výroba nosných konstrukcí střech -stavba kompletních střech na klíč -opravy stávajících krovů -stavby dřevěných pergol, dřevěných přístřešků a další. Na veškeré práce Vám připravíme kalkulaci zdarma. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Pokrývačství, klempířství, Brno venkov

Pokrývačství, klempířství, Brno venkov

Společnost STŘECHY KOSTELECKÝ s.r.o. se sídlem v Troubsku, Brno venkov, se zabývá kompletní dodávkou střešních konstrukcí všech druhů a tvarů. Nabízíme práce pokrývačské a klempířské. Materiály, kterými pokrýváme: -betonové střešní tašky - Bramac, KM Beta, Mediterran -pálené střešní tašky - Tondach, Creaton, Röben -vláknocementové materiály - Eternit, Cembrit -plechové materiály - Lindab, Rannila, Isola aj. -asfaltové pásy - Baros aj. -PVC fólie - Fatrafol, Alkorplan, Merx. Klempířské práce: -montáž okapů a svodů -výroba a montáž úžlabí -lemování -oplechování komínů -montáž střešních výlezů. Na přání zákazníka Vám také vyrobíme rozličné druhy ozdobných klempířských prvků a výrobků. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Rekonstrukce střechy, sanace střechy, opravy střech - Střechy Kostelecký, Troubsko, Brno venkov

Rekonstrukce střechy, sanace střechy, opravy střech - Střechy Kostelecký, Troubsko, Brno venkov

Postaráme se o kompletní rekonstrukci či sanaci Vaší střechy. Pokud Vaše střecha potřebuje opravu, obraťte se na nás. Střechy Kostelecký, to jsou léta zkušeností v rekonstrukcích, sanacích a opravách střech. V rámci těchto prací dodržujeme vždy tento postup: - na základě odborného posudku zhodnotíme stav střechy - zhodnotíme stav vrstev střechy a příčiny závad - navrhneme technicky a technologicky správný postup opravy - stanovíme vždy ekonomicky nejvýhodnější variantu dle přání zákazníka Nechte si opravit střechu od nás a nebudete ji muset opravovat po dlouhá léta! Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Střecha na klíč, střechy na míru, tesařství, tesařské práce - Střechy Kostelecký, Troubsko, Brno venkov

Střecha na klíč, střechy na míru, tesařství, tesařské práce - Střechy Kostelecký, Troubsko, Brno venkov

Firma Střechy Kostelecký Vám nabízí kompletní tesařské práce. Ať už se rozhodnete pro střechu na klíč nebo chcete rekonstruovat střechu, vždy od nás dostanete tesařské práce v nejvyšší kvalitě. V rámci tesařských prací nabízíme stavbu střech na míru, rekonstrukce stávajících krovů, stavbu pergol, přístřešků apod. Rozpočet veškerých prací Vám připravíme zdarma! Pro více informací kliněte na odkaz "Více zde"


Střešní okna a světlovody, Velux, Roto, odborná montáž, pokrývačství, tesařství, Střechy Kostelecký, Troubsko, Brno venkov

Střešní okna a světlovody, Velux, Roto, odborná montáž, pokrývačství, tesařství, Střechy Kostelecký, Troubsko, Brno venkov

Změňte nevyužité podkroví ve světlé a živé místo! Střechy Kostelecký - to jsou kvalitní okna Velux a Roto, která Vám dodáme a odborně namontujeme. Při montáži se držíme předpisů daných výrobcem a dodržujeme odborné postupy, okna montujeme již více než 11 let. Pro osvětlení prostor bez oken (WC, chodba) máme v nabídce světlovody. Dejte přednost kvalitě a nechce si namontovat střešní okna od nás! Více informací získate kliknutím na odkaz "Více zde"