Pořez dříví - Prodej, dodávka benzínové a elektrické řetězové pily

GARDENTECH Jaroslav Toninger

Pořez dříví - Prodej, dodávka benzínové a elektrické řetězové pily

SELVO invalidní a seniorské vozíky, elektrické koloběžky a motorky, e-tříkolky ADVENTO

Ať už hledáte seniorský či invalidní elektrický vozík pro prarodiče nebo zábavnou elektrickou koloběžku pro své ratolesti, sortiment produktů SELVO zajisté uspokojí Vaše požadavky. Vybírat můžete mezi tříkolovým a čtyřkolovým elektrickým vozíkem, čtyřkolovým invalidním vozíkem či elektroběžkou a elektrickou motorkou - vše ve špičkové kvalitě a kompaktních rozměrech pro snadné složení a převoz. K přepravě nákladů i osob vám skvěle poslouží spolehlivá elektrická tříkolka ADVENTO s bezhlučným ekologickým provozem.

SELVO elektrický vozík pro seniory a starší generaci

Seniorské elektrické vozíky se snadnou obsluhou a nasedáním

SELVO 3200 je tříkolový elektrický vozík pro seniory, který vyniká svými kompaktními rozměry a možností snadného složení. Čtyřkolový vozík SELVO 4800 pak navíc nabídne také integrovaný nákupní koš. Oba vozíky disponují otočným sedlem pro snadné nasedání a páčkami pro ovládání rychlosti na řidítkách, dokoupit pak lze například i držák holí.

Sortiment SELVO pro malé i velké - elektrické vozíky, koloběžky i motorky


Elektrický invalidní vozík SELVO s jednoduchým skládáním

Elektrický invalidní vozík SELVO i4400 jezdí na čtyřech kolech a rychlost i směr jízdy je snadno ovladatelná díky joystiku umístěnému na loketní opěrce. Samozřejmostí je také snadné nasedání i jednoduché složení pro případný převoz autem. Součástí balení je také 230V nabíječka pro dobíjení.

SELVO elektrický invalidní vozík


SELVO elektrické koloběžky a motorky pro děti

Udělejte radost svým potomkům a pořiďte jim zábavnou elektroběžku či elektrickou motorku. Elektrická koloběžka SELVO 2300B najde využití i při krátkých přesunech po rovném terénu, navíc má sklopitelná řidítka pro snadnější transport a nosnost až 90 kg. Dokoupit k ní můžete dokonce i sedátko či praktický košík. Elektrická motorka SELVO 2250 je pak určena primárně dětem a disponuje proto jednoduchým ovládáním pomocí plynové rukojeti na řidítkách.


Elektrické tříkolky ADVENTO, ekologická elektrovozidla bez hluku a emisí

V zemědělském sektoru, v průmyslových areálech či skladovacích prostorách k přepravě různých nákladů, nářadí i personálu vám udělá neocenitelnou službu naprosto spolehlivá elektrická tříkolka ADVENTO. Za nižší pořizovací náklady získáte pomocníka s mnoha výhodami. Elektrovozidla zajišťují tichý ekologický provoz, bez emisí, jsou výborně ovladatelné. Elektrické tříkolky ADVENTO dodáváme v zeleném, černém nebo žlutém barevném provedení.

Elektrická ekologická vozidla ADVENTO


PODSTRÁNKY

Zahradní technika

Zahradní technika
Zahradní technika HUSQVARNA, VARI a HONDA, sekačky, pily a traktory

Profesionální údržba pozemků

Profesionální údržba pozemků
Sekačky, mulčovače a traktory k profesionální údržbě pozemků

SELVO vozíky, el. tříkolka ADVENTO

SELVO vozíky, el. tříkolka ADVENTO
SELVO invalidní a seniorské vozíky, elektrické koloběžky a motorky, e-tříkolky ADVENTO
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GARDENTECH Jaroslav Toninger
WEBOVÁ STRÁNKA
GARDENTECH
www.gardentech.cz
Adresa

Adresa

Mírová 15
Brno 618 00

prodej@gardentech.cz
+420 548 531 294


Najdete nás také zde:

ARES
captcha