Kotevní technika, chemické kotvy FISCHER, DEN BRAVEN, INDEX, PROFIKOTE a PROFISTYL

Hmoždinky plastové, kovové, rámové, hmoždinky talířové a talířky, chemické kotvení včetně aplikačních pomůcek, nylonové stahovací pásky tvoří kategorii kotevní techniky renomovaných značek Den Braven, Fischer, Index, PROFIKOTE a PROFISTYL. Nakupujte v e-shopu naší brněnské společnosti PROFIKRAFT TRADING, s.r.o., dodáme Vám kotevní techniku do různých stavebních materiálů, upevňovací systémy a chemické kotvení v nejvyšší kvalitě.

Chemické kotvy set, PROFIKRAFT TRADING, s.r.o., Brno

Kotevní technika do stavebních materiálů pro profesionály i domácí kutily

K uchycení do tvárnic, sádrokartonových desek, cihel, dřeva, pórobetonu i betonu si skvěle vyberete z naší bohaté internetové nabídky špičkové kotevní techniky v e-shopu na webových stránkách profikraft.cz. Náš produktový sortiment kotvicích a uchycovacích systémů je vhodný k venkovnímu i vnitřnímu použití a plně uspokojí jak profesionální řemeslníky, tak i domácí kutily.

Kotevní technika pro profesionály i kutily, PROFIKRAFT TRADING, s.r.o., Brno


Hmoždinky plastové, kovové, rámové, talířové značek PROFIKOTE, INDEX, FISCHER, DEN BRAVEN

Do plného zdiva, ytongu, sádrokartonu, polystyrenu i dutých materiálů Vám výborně poslouží plastové hmoždinky od výrobců PROFIKOTE, INDEX, FISCHER. Z kovových hmoždinek máme na výběr hmoždinky narážecí, hmoždinky do sádrokartonu, pórobetonu a průvlakové kotvy, pro vyšší i nízkou zátěž oceníte plášťové hmoždinky značky INDEX. Vyberete si i z různých typů rámových hmoždinek se zápustným vrutem INDEX a FISCHER. V nabídce kotevní techniky nechybí ani talířové hmoždinky Den Braven s nylonovým či kovovým trnem, prodáváme i talířky fasádní, hydroizolační a izolační.

Kotevní technika, plastové a kovové hmoždinky


Produkty chemického kotvení značek FISCHER a PROFIKOTE do interiéru i exteriéru

Aby byl sortiment kotevní techniky ucelený, nesmí chybět ani produkty chemického kotvení značek FISCHER a PROFIKOTE pro použití v interiéru i exteriéru. Pro montáže v zimním období do většiny stavebních materiálů je vhodná vinylesterová chemická malta Fischer, kterou můžete použít i do vlhkých otvorů. Pro tesařské práce, k upevnění fasád, potrubních spojů a sanitárních armatur využijte chemickou kotvu na bázi polyesteru od výrobce PROFIKOTE, tato chemická kotva je bez přísad a rozpouštědel nebezpečných pro životní prostředí a uživatele, neobsahuje styren. Velmi kvalitní chemická kotva na bázi vinylesterové pryskyřice poskytne bezpečné ukotvení i vyšší hodnoty zátěže, může se aplikovat i pod vodou, používá se pro upevnění v betonu i k uchycení ve dřevě.

Chemické kotvení FISCHER a PROFIKOTE


PODSTRÁNKY

Spojovací materiál

Spojovací materiál
Kvalitní spojovací materiál PROFISTYL, MAKITA, PROFILARE, BRALO, PROFITESA

Kotevní technika

Kotevní technika
Kotevní technika, chemické kotvy FISCHER, DEN BRAVEN, INDEX, PROFIKOTE a PROFISTYL

Soupravy nářadí

Soupravy nářadí
Kufry a brašny s nářadím, ruční nářadí, sady a soupravy nářadí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.
www.profikraft.cz
Adresa

Adresa

Bráfova 6
Brno 616 00

info@profikraft.cz
+420 541 249 260


Najdete nás také zde:

ARES
captcha