PODSTRÁNKY

Kvalitní spojovací materiál PROFISTYL, MAKITA, PROFILARE, BRALO, PROFITESA

Kvalitní spojovací materiál PROFISTYL, MAKITA, PROFILARE, BRALO, PROFITESA
Šrouby metrické, matice, podložky, vruty, závitové tyče, nýty, nýtovací matice, šrouby samořezné a samovrtné, kolíky, hřebíky, závlačky, pojistné kroužky, závěsné šrouby a matice, napínáky, závitové vložky HELICOIL, spojovací materiál pro nábytek, navařovací díly, turbo šrouby, krytky na šrouby, vruty, matice, vše z kvalitních materiálů, v různých povrchových úpravách, špičkovém provedení, spolehlivých značek PROFISTYL, MAKITA, PROFILARE, BRALO, PROFITESA, Vám dodá obchodní firma PROFIKRAFT TRADING, s.r.o., se sídlem v Brně. Vyberte si kvalitní spojovací materiál v e-shopu na webových stránkách profikraft.cz.

Kotevní technika, chemické kotvy FISCHER, DEN BRAVEN, INDEX, PROFIKOTE a PROFISTYL

Kotevní technika, chemické kotvy FISCHER, DEN BRAVEN, INDEX, PROFIKOTE a PROFISTYL
Hmoždinky plastové, kovové, rámové, hmoždinky talířové a talířky, chemické kotvení včetně aplikačních pomůcek, nylonové stahovací pásky tvoří kategorii kotevní techniky renomovaných značek Den Braven, Fischer, Index, PROFIKOTE a PROFISTYL. Nakupujte v e-shopu naší brněnské společnosti PROFIKRAFT TRADING, s.r.o., dodáme Vám kotevní techniku do různých stavebních materiálů, upevňovací systémy a chemické kotvení v nejvyšší kvalitě.

Kufry a brašny s nářadím, ruční nářadí, sady a soupravy nářadí

Kufry a brašny s nářadím, ruční nářadí, sady a soupravy nářadí
Profesionální ruční nářadí – šroubováky, kleště, klíče, momentové klíče, bity, ráčny, nástavce klasické a kované, kardany klasické i kované, prodloužení, adaptéry, vytahováky zalomených šroubů, kladívka, paličky, důlčíky, sekáče, vyražeče, nože, nůžky, hasáky, pilníky, pilky, hroty, páčidla, pinzety, řezačky a ohýbačky trubek, svěráky, ale rovněž i celé soupravy nářadí, kufry s nářadím, prázdné boxy, kufry a brašny na nářadí, veškeré profi nářadí renomovaných značek KRAFTWERK, KRAFTWERK Automotive, KRAFTWERK Junior Line, SATINUM, KNIPEX, Chicago Pneumatic si vyberete v e-shopu na webových stránkách profikraft.cz, nebo přímo v kamenné prodejně firmy PROFIKRAFT TRADING, s.r.o. v Brně.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.
www.profikraft.cz
Adresa

Adresa

Bráfova 6
Brno 616 00

info@profikraft.cz
+420 541 249 260


Najdete nás také zde:

ARES
captcha