Depilátory, epilátory, přístroje péče o vlasy značky Braun

Společnost Elpen – Braun Praha se svým zbožím zaměřuje také na ženy. Nabízí široký výběr strojků na odstraňování chloupků, vhodných pro epilaci i depilaci. Epilační strojky Braun i depilační strojky Braun jsou nabízeny v různých typech. Zvláštní kategorii tvoří obličejové epilátory Braun, které slouží k epilování i čištění obličeje. Společnost Elpen – Braun dodává také přístroje sloužící k péči o vlasy, fény (vlasové vysoušeče), kulmy a žehličky na vlasy.

Epilátor Braun Silk-épil 9 - 9561 Wet&Dry

Epilační strojky a obličejové epilátory značky Braun

Hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny přináší epilační strojky Braun. Do naší nabídky jsou zařazeny epilátory Braun Xpressive a Braun Silk-épil, které patří k neprodávanějším značkám epilátorů na světě. Nejvyšší řadu epilátorů Braun v naší nabídce zastupuje Braun Silk-épil 9 - 9561 Wet&Dry, který je možné použít jak nasucho, tak ve sprše. Díky širší epilační hlavě a speciálnímu uchopení pinzet MicroGrop je epilace velmi rychlá.
K odstraňování chloupků v oblasti obličeje jsou určeny obličejové epilátory Braun. Tyto přístroje umožňují zákazníkům 2 procedury – šetrnou epilaci i těch nejjemnějších chloupků v oblasti obličeje a hloubkové čištění pórů pomocí speciálního kartáčku. Funkce Wet Dry umožňuje pohodlné použití i ve sprše.

Epilační a depilační strojky, ELPEN - BRAUN


Dámské holicí strojky, depilátory značky Braun pro hladké holení

Nežádoucí chloupky na těle je možné také depilovat. Nabízíme široký výběr dámských holicích strojků Braun umožňujících přesné oholení na celém těle. Pohyblivá planžeta a systém zastřihovače dlouhých chloupků zajišťují hladké oholení i nejcitlivějších partií těla. Do našeho sortimentu depilačních strojků Braun jsou zařazeny depilátory síťové, akumulátorové i bateriové: Lady shaver LS 5560 akumulátorový, Lady shaver LS 5360 síťový, Lady shaver LS 5160 bateriový.


Přístroje zn. Braun pro péči o vlasy, kulmy, fény, žehličky

V naší kamenné prodejně i v e-shopu nabízíme široký výběr přístrojů značky Braun sloužící k péči o vlasy. Jedná se o fény (vysoušeče vlasů), kulmy i žehličky na vlasy. Zákazník si může vybírat z fénů, kulem a žehliček od nejnižších řad až po přístroje řad nejvyšších. Mezi nejkvalitnější vysoušeče vlasů patří např. vysoušeč Braun Satin Hair, který je speciálně určený k ochraně jemných barvených vlasů. Zachovává vlhkost vlasů, umožňuje ochranu před vysoušením i poškozením vlasů, antistatickou úpravu vlasů a předchází vyblednutí barvy. Ke kulmám dodáváme také náhradní díly, plynové bombičky Braun.

Péče o vlasy - fény, vysoušeče vlasů Braun


PODSTRÁNKY

PÁNSKÉ HOLICÍ STROJKY, náhradní díly a servis

PÁNSKÉ HOLICÍ STROJKY, náhradní díly a servis
Pánské holicí strojky Braun – prodej, náhradní díly, opravy, servis

Přístroje Braun pro dámy

Přístroje Braun pro dámy
Depilátory, epilátory, přístroje péče o vlasy značky Braun

Přístroje pro ústní hygienu a domácí spotřebiče

Přístroje pro ústní hygienu a domácí spotřebiče
Přístroje ústní hygieny, domácí přístroje a spotřebiče Braun
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELPEN - BRAUN Holící strojky Braun Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ELPEN - BRAUN
www.braunelpen.cz
Adresa

Adresa

Petrské náměstí 5
Praha 1 110 00

braunelpen@braunelpen.cz
+420 739 030 949


Najdete nás také zde:

ARES
captcha