Holicí strojky a mnoho dalších pomocníků od BRAUN-ELPEN vám ušetří čas i peníze

Osobní hygiena a péče o zevnějšek je každodenní součástí našich životů. Nemusí vám to zabrat dlouhé hodiny, s kvalitními přístroji upravíte svůj zevnějšek za pár sekund. Holicí strojky, depilační strojky, zastřihovače vlasů a vousů a další nezbytní pomocníci do koupelny od BRAUN-ELPEN usnadňují péči o tělo mužům i ženám.


Kompletní péče o tělo pro muže i ženy

Sehnat kvalitní přístroje k údržbě našeho vzhledu není tak jednoduché, jak se zdá. Existuje však jedno místo, kde najdete vše, co potřebujete: přehledně, rychle a za výhodnou cenu. Tím místem je internetový obchod BRAUN-ELPEN. Najdete tu:

  • holicí strojky
  • přístroje pro ústní hygienu
  • zastřihovače vlasů a vousů
  • epilační a depilační strojky
  • kulmy, žehličky na vlasy
  • osobní diagnostické přístroje
  • a mnoho dalších

 

Holicí strojek BRAUN je nezbytností každého muže

Zpoždění na nějakou důležitou událost se u ženy toleruje, u muže odsuzuje. Proto nesmí chybět ve výbavě žádného muže kvalitní a rychlý holicí strojek, který minimalizuje čas, který strávíte u holení. A přesně takové vyrábí společnost BRAUN. Ve společnosti BRAUN-ELPEN najdete široký sortiment těchto holicích strojků, takže si vybere i ten nejnáročnější muž. Vyberte si i vy nový holicí strojek BRAUN. Může to být například:

  • Holicí strojek Braun series 5-5030S - ocení ho zejména ti, kterým je nepříjemná pěna na holení. Tento holicí strojek je totiž ideální pro holení na sucho. Obsahuje crosshair nůž a pohyblivou holicí hlavu. Je vodotěsný a můžete si ho vzít i na cesty, protože ho můžete nabíjet buď ze sítě, nebo pomocí baterií. Tento přesný zastřihovač se dodává i s příslušenstvím jako olej, čistící kartáček a taška.
  • Holicí strojek Braun FreeGlider 6680 - je tu naopak pro ty, kteří vyznávají hladké a mokré oholení. FreeGlider totiž samovolně a plynule vypouští malé množství speciálně vyvinutého kondicionéru na holení, čímž dosahuje hladkého klouzání po pokožce. Vitamin E a lipozomy, které jsou v kondicionéru obsaženy, chrání citlivou pokožku obličeje a snižují riziko jejího podráždění.
  • Holicí strojek Braun series 7-720S new - 10 000 mikro-vibrací, které umí tento drobeček vykouzlit a technologie "Sonic", díky které osciluje do stran, činí z tohoto holicího strojku prestižní záležitost pro muže, kteří chtějí dosáhnout dokonale hladkého oholení za pár sekund. Model Braun 720S pak také obsahuje 3 různé sonické režimy - intenzivní, normální a senzitivní. Holicí hlava je složená z integrovaných břitů a nezávisle plovoucích holicích dílů, které dokonale kopírují každý záhyb vaší tváře a krku.

Dokonalý servis a bezkonkurenční ceny

V e-shopu společnosti BRAUN-ELPEN však můžete najít mnohem více výrobků. Navštivte naše webové stránky a přesvědčte se o tom sami. Povšimněte si také výhodných cen, které nikde jinde nenajdete! Pravidelně připravujeme i výhodné akce a rozdáváme dárky k nákupu.

Společnost BRAUN-ELPEN navíc působí jako sběrna záručních a pozáručních oprav. Najdete u nás odborníky, kteří mají s opravováním přístrojů bohaté zkušenosti. Vy tak máte jistotu, že o váš přístroj bude dobře postaráno a že se vám vrátí v nejlepší kondici a v co nejkratším čase. Samozřejmostí je používání originálních náhradních dílů, které společnost BRAUN-ELPEN svým klientům nabízí i v běžném sortimentu.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.braunelpen.cz

Vydáno 29.05.2014
472 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Značková prodejna Braun v Praze

Značková prodejna Braun v Praze
Péče o vlasy, vousy, ústní hygienu či komfort, který potřebujete v kuchyni, vyžadují kvalitní značkové produkty včetně záručního i pozáručního servisu. Pokud chcete nakupovat s jistotou kvality, příznivé ceny a profesionálního přístupu, tak navštivte prodejnu firmy ELPEN-BRAUN v centru Prahy.

Holicí strojky BRAUN Vám zajistí každému muži stále krásný a upravený zevnějšek

Holicí strojky BRAUN Vám zajistí každému muži stále krásný a upravený zevnějšek
Přerostlé vousy, strniště nebo neupravený knír – to jsou téměř hororové představy dnešní moderní doby. Nesnižujte své mužné sebevědomí a také reputaci u okolí. Buďte stále krásní a upravení za krátký čas se špičkovými holicími strojky značky BRAUN, které naleznete v kamenné prodejně ELPEN-BRAUN na ...

Zařizujeme prodej holicích strojků Braun, jejich jakýkoliv servis a máme k dispozici veškeré náhradní díly této značky

Zařizujeme prodej holicích strojků Braun, jejich jakýkoliv servis a máme k dispozici veškeré náhradní díly této značky
Každý muž si přeje mít pokožku na tváři dokonale hladkou a příjemnou na dotek. Nikde ani chloupek a navíc žádné nepříjemné poškrábání či podráždění pokožky. Od toho jsou zde výrobky značky Braun, které mají zaručit spolehlivé a šetrné oholení každý váš den.

Holicí strojky Braun - prodej, náhradní díly a záruční i pozáruční servis

Holicí strojky Braun - prodej, náhradní díly a záruční i pozáruční servis
Holicí strojky jsou něco, bez čeho si většina mužů v dnešní době už snad ani neumí představit život. Holicí strojek je investice, na které se nevyplácí příliš šetřit, a ověřené značky jsou vždy lepší zárukou kvality - což Braun bezesporu je. Může se však stát, že i kvalitní holicí strojek občas ...
PODSTRÁNKY

PÁNSKÉ HOLICÍ STROJKY, náhradní díly a servis

PÁNSKÉ HOLICÍ STROJKY, náhradní díly a servis
Pánské holicí strojky Braun – prodej, náhradní díly, opravy, servis

Přístroje Braun pro dámy

Přístroje Braun pro dámy
Depilátory, epilátory, přístroje péče o vlasy značky Braun

Přístroje pro ústní hygienu a domácí spotřebiče

Přístroje pro ústní hygienu a domácí spotřebiče
Přístroje ústní hygieny, domácí přístroje a spotřebiče Braun
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELPEN - BRAUN Holící strojky Braun Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ELPEN - BRAUN
www.braunelpen.cz
Adresa

Adresa

Petrské náměstí 5
Praha 1 110 00

braunelpen@braunelpen.cz
+420 739 030 949


Najdete nás také zde:

ARES
captcha