VÚKV a.s.
Vývoj, výzkum kolejových vozidel Praha

CZKVývoj a testování kolejových vozidel

Společnost VÚKV a.s se zabývá aplikovaným výzkumem, vývojem a testováním kolejových vozidel a jejich částí spolu s dalšími komponenty dopravního strojírenství. Součástí našich služeb je také poradenská a konzultační činnost.
Zaměřujeme se na vývoj kolejových vozidel pro osobní a nákladní dopravu, zabýváme se také modernizací a vnitřním vybavením vozidel, zajišťujeme technické výpočty i poradenství při výrobě.
Naše zkušebna kolejových vozidel je vybavena zařízením pro provádění zkoušek celých vozidel, jednotlivých komponentů i zkoušek kontejnerů. Provádíme zkoušky kolejových vozidel za jízdy i stacionární zkoušky.

Vývoj a výzkum kolejových vozidel:
- inženýrské služby při vývoji prototypů
- vývojové práce na projektech nových i modernizovaných vozidel: hrubé stavby skříní, podvozky kolejových vozidel, pohony vozidel, vnitřní vybavení vozidla, brzodové systémy a další
- technické výpočty při konstrukčním řešení
- poradenství při výrobě.

Zkušebna, testování kolejových vozidel:
- zkoušek kolejových vozidel a kontejnerů
- stacionární zkoušky, zkoušky vozidel za jízdy.

Posuzování:
- posuzování a schvalování drážních vozidel ČR i Evropa
- posouzení procesu řízení rizik u kolejových vozidel a jejich částí
- odborné poradenství.

Naše společnost poskytuje vysoce kvalifikované znalecké, poradenské a konzultační služby, které jsou součástí mnoha schvalovacích procesů.
Sídlíme na adrese Bucharova 1314/8, Praha 5 - Stodůlky. Zkušební laboratoř se nachází na adrese areál Výzkumného ústavu železničního Cerhenice, okres Kolín.


Katalog firem:    

Výzkum a vývoj

,  

Zkušebny

,  
Štítky:

zkušebna, testování a posuzování vozidel