Optické přístroje, prodej a pronájem včetně obsluhy, analytický software

Proxis, spol. s r.o. Pronájem optických přístrojů Praha

Optické přístroje, prodej a pronájem včetně obsluhy, analytický software

Proxis, spol. s r.o.
Pronájem optických přístrojů Praha
Vysokorychlostní kamery, distanční mikroskopy a pulzní lasery

Nabízíme prodej vysokorychlostních kamer určených pro analýzy a snímání velmi rychlých jevů. Dodáváme distanční mikroskopy pro sledování předmětů, které nelze umístit pod běžný mikroskop. Prodáváme pulzní lasery určené pro generování extrémně krátkých záblesků s vysokou intenzitou.

Vysokorychlostní kamery od firmy Proxis

Vysokorychlostní kamery pro extrémně rychlé snímání, nabídka a příslušenství

Nabízíme prodej vysokorychlostních kamer, které jsou určené pro analýzy a snímání velmi rychlých, nebo krátkých jevů. Snímková frekvence některých kamer přesahuje 2 miliony snímků za sekundu. V nabídce máme základní modely pro každodenní provozní kontroly, kamery ve vysokém HD rozlišení, či kamery s vysokou rázovou odolností, vhodné pro nárazové zkoušky automobilů. Ke kamerám dodáváme kompletní příslušenství, jako jsou stativy a osvětlovací systémy.

Nabídka vysokorychlostních kamer


Distanční mikroskopy s dlouhou pracovní vzdáleností, příslušenství

Dodáváme distanční mikroskopy, s dlouhou pracovní vzdáleností, vhodné pro sledování předmětů, které nelze umístit pod běžný mikroskop. V nabídce máme mikroskopy značky Questar, poskytující brilantní obraz s vysokým stupněm rozlišení, přístroje s pevným ohniskem, nebo s proměnnou ohniskovou vzdáleností a zvětšením. K mikroskopům máme k dispozici veškeré příslušenství, jako jsou stabilní stojany, dálkově řízené mikroposuvy, okuláry pro změnu šířky zorného pole a mnoho dalších doplňků.

Distanční mikroskopy Questar


Laserové pulzní zdroje světla Cavilux, využití a nabízené typy

Nabízíme laserové pulzní zdroje světla, které jsou určené pro generování extrémně krátkých záblesků s vysokou intenzitou. Díky vysokému pulznímu výkonu až 500W, vysoké opakovací se frekvenci a krátké době trvání světelných záblesků, jsou tyto lasery ideální pro systémy vysokorychlostního snímání, aplikace PIV, snímání s vysoce intenzivním protisvětlem a pro bodové či švové svařování. V nabídce máme lasery Cavilux Smart a Cavilux HF. Všechny potřebné informace o těchto laserových zařízeních se dozvíte na našem webu.

Laserové pulzní zdroje světla CaviluxVysokorychlostní kamery, mikroskopy, lasery

Vysokorychlostní kamery, mikroskopy, lasery

Vysokorychlostní kamery, distanční mikroskopy a pulzní lasery

Prodej a pronájem optických přístrojů, software

Prodej a pronájem optických přístrojů, software

Optické přístroje, prodej a pronájem včetně obsluhy, analytický software