AQUATEST a.s.

CZKSpolečnost AQUATEST a.s. poskytuje konzultační, inženýrské a dodavatelské služby v oblastech vodního hospodářství, ochrany životního prostředí, odpadového hospodářství a sanační geologie.

Jsme lídrem environmentálních služeb v oblasti životního prostředí, jeho ochrany a souvisejících činností. Poskytujeme komplexní konzultační, inženýrské a dodavatelské služby, které zajišťujeme jedinečným rozsahem od ideových návrhů, přes projektování k vlastní realizaci, v oblastech vodního a odpadového hospodářství, sanační geologie a ochrany životního prostředí.

Kvalitu svých služeb a produktů opíráme o vysokou kvalifikaci a zkušenosti našich zaměstnanců, odborná pracoviště s moderním technickým a technologickým vybavením, vlastní výzkumnou činnost a dlouholetou českou tradici navazující na činnost národního podniku Stavební geologie Praha, který působil nejen na území Československa, ale jeho odborníci pracovali také v řadě zemí Evropy, Asie, Afriky, Střední a Jižní Ameriky.

Ministerstvem spravedlnosti jsme registrováni jako znalecká organizace v oborech ochrany přírody, těžby a vodního hospodářství, s osmi regionálními pobočkami působíme po celé České republice a prostřednictvím zahraničních zastoupení společnosti také na Slovensku, v Bulharsku a Etiopii.

Služby:
- hydrogeologie, hydrologie a minerální vody
- laboratorní služby
- vodní hospodářství
- úpravy pitných a procesních vod, čistírny odpadních vod
- odpadové hospodářství
- sanační geologie
- výzkum a vývoj.

Sídlo společnosti naleznete na adrese Geologická 988/4, Praha 5 - Hlubočepy.


Katalog firem:    

Geodetické a geologické služby

,

Ekologické projekty a zařízení

,

Čističky odpadních vod

,

Vodohospodářské stavby

,

Výzkum a vývoj

,

Laboratoře

,
Štítky:

vodní, odpadové hospodářství, sanační geologie, hydrogeologie, úpravy pitných, procesních vod