T Cert, s.r.o.


Evropská 846/176a, Praha 6 - Vokovice 160 00
Společnost T Cert, s.r.o. poskytuje kvalitní certifikační audity a vzdělávání.

Jsme česká akreditovaná certifikační společnost s mezinárodní působností, zaměřující se především na certifikační audity v oblasti manažerských systémů řízení jako například:
- ISO 9001
- ISO 14001
- ISO 45001
- ISO/IEC 27001
- ISO 22000
- ISO 50001
- ISO/IEC 20000-1
- certifikace ve zdravotnictví

Naše organizace podléhá požadavkům normy ISO/IEC 17021-1. Na její dodržování dohlíží Český institut pro akreditaci, o.p.s., u kterého jsme vedeni jako certifikační orgán č. 3124, a to prostřednictvím pravidelných (akreditační, dozorové, reakreditační) i namátkových auditů.

Přinášíme Vám ucelenou nabídku odborných kurzů, která organicky doplňuje paletu tradičních certifikačních služeb společnosti T Cert. Nabídka školení zahrnuje kurzy jak pro zkušené odborníky, tak pro pracovníky, kteří se s danou problematikou teprve seznamují. Účastníci kurzů pak získávají osvědčení o úspěšném absolvování případně osobní certifikáty.

Sídlo společnosti naleznete na adrese Evropská 846/176a, Praha 6 - Vokovice.

Produkty
  • certifikáty ISO, notifikovaná a autorizovaná osoba, certifikační orgán, testování a schvalování vozidel
  • jazykové kurzy pro firmy, speciální kurzy pro firmy, večerní kurzy pro firmy, přednášky pro zaměstnance, vzdělávání dospělých

Střechy, izolace, pokrývačské, tesařské a klempířské práce Prostějov, střechy na klíč, hromosvody.

Střechy, izolace, pokrývačské, tesařské a klempířské práce Prostějov, střechy na klíč, hromosvody

Jsme moderní zubní klinika v Praze 4 s nadstandardním vybavením. Poskytujeme komplexní stomatologické ošetření na nejvyšší úrovni, preventivní, záchovnou a estetickou stomatologii i ortodoncii.


Související články
Posouzení shody a schvalování k provozu strojů na pozemních komunikacích

Státní zkušebna strojů a.s.

Posouzení shody a schvalování k provozu strojů na pozemních komunikacích

Posouzení shody, přezkoušení a schvalování zemědělských a stavebních strojů k provozu na pozemních komunikacích zajišťuje Státní zkušebna strojů a.s. podle požadavků EMC 2014/30/EU, strojní směrnice 2006/42/ES, směrnice nízkého napětí LVD 2014/35/EU a směrnice na hluk 2000/14/ES.


TÜV SÜD Czech s.r.o.: Nezávislé ověřování a certifikace

TÜV SÜD Czech s.r.o.

TÜV SÜD Czech s.r.o.: Nezávislé ověřování a certifikace

Začít veřejně propagovat svoje produkty a služby není jednoduché. Většina odvětví jako například automobilový, chemický, dřevozpracující, energetický průmysl, vyžadují certifikaci a různé povolení. Abyste se mohli odrazit, svoje služby již s dlouholetou tradicí v tomto směru poskytuje TÜ SÜD Czech s.r.o.


Školení, které má smysl

YETTY.EU s.r.o.

Školení, které má smysl

Vzdělávání je důležité nejen pro samotného pracovníka, ale pro celou firmu. Čím více zkušeností a znalostí se do podniku dostane, tím lépe bude fungovat. Školení s praktickými ukázkami v oblasti hydrauliky zajišťuje společnost YETTY.EU Jihlava.


Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Firemní články
Odborné kurzy a školení v oblasti ISO/IEC a manažerských systémů řízení

Odborné kurzy a školení v oblasti ISO/IEC a manažerských systémů řízení

Společnost T Cert, s.r.o. se sídlem v Praze Vám pomůže získat a rozšířit vzdělání v oblasti manažerských systémů řízení, certifikací ISO a IEC pomocí odborných kurzů a školení.