Tiskárna Brouček


Michelská 3/9, Praha 4 - Michle 147 00

Tiskárna disponuje:
DTP:
- platforma PC, OS Windows
- grafické programy Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, Corel
- skener Canoscan 8600 F
Pro osvit tiskových desek využíváme v kooperaci CTP technologii a pro osvit z filmů vlastní kopírovací rám Theimer Copymat. Dále je možnost zhotovení cromalinu.

TISK:
- Polly Performer 466, formát 66x48 cm (čtyřbarvový ofsetový tiskový stroj)
- Romayor 314, formát 45x32 cm (jednobarvový ofsetový tiskový stroj)
- číslovací stroj Contagor 470

KNIHÁRNA:
- snášecí a šicí linka V1 Bourg
- falcovací stroj Eurofold, do formátu 64x46 cm
- balička Italdibipack 3246-N
- lepení bloků, perforace, bigování, kompletace
- dále v kooperaci zajišťujeme různé druhy vazeb, laminaci, UV lak, výsek, vrtání, ražbu, zlacení, kašírování, výrobu šanonů, spirálové vazby a další zušlechťující práce

TISKÁRNA:
Kompletní realizace zakázky od grafického návrhu přes samotný tisk až po knihařské zpracování a dopravu.

TISK:
letáky, prospekty, publikace, katalogy, knihy, výroční zprávy, kalendáře, plakáty, vizitky, hlavičkové papíry, pozvánky, samoprůpisové formuláře, výsekové desky s chlopněmi, samolepky, potahy na šanony a krabice a jiné tiskoviny

KNIHAŘSKÉ ZPRACOVÁNÍ:
vazba V1 (dle požadavku i s očky), snášení, falcování, perforace, bigování, kompletace, lepení bloků, a dále v kooperaci ostatní vazby, laminace, UV lak, výsek, vrtání, kašírování a výroba šanonů, ražba, zlacení a další zušlechťovací práce

IČ: 11244330
DIČ: CZ470204031
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Václav Brouček

Tiskárna - ofsetový tisk, letáky, vazba knih, lepení bloků, Praha 4

Tiskárna - ofsetový tisk, letáky, vazba knih, lepení bloků, Praha 4

Tiskárna Brouček v Praze nabízí kompletní servis v oblasti tisku nejrůznějších materiálů, letáků, knih či plakátů. K tisku veškerých materiálů využíváme tisk ofsetový, přičemž v rámci našich komplexních služeb pro každou zakázku zpracováváme grafický návrh, provádíme samozřejmě samotný ofsetový tisk a pak se také postaráme o precizní knihařské zpracování, jako je například vazba či lepení. Naše Tiskárna Brouček nabízí tisk barevný i černobílý, tisk knih, tisk časopisů, tisk novin, katalogů, tisk faktur, dodacích listů, bulletinů, výročních zpráv, tisk ceníků, letáků, prezentačních desek, tisk vizitek, samolepek, kalendářů i pozvánek, tisk jídelních lístků, samopropisovacích bloků i ročenek. Ručíme za špičkovou kvalitu našich služeb, profesionální jednání i odbornost našich pracovníků. Už více než 20 let vám Tiskárna Brouček nabízí kvalitní a rychlý: - ofsetový tisk - tisk a knihařské zpracování - vazbu knih - lepení bloků - V1 a V2 vazbu - falcování - povrchové a zušlechťující úpravy tiskovin Ať už hledáte spolehlivou tiskárnu pro tisk knih, časopisů, katalogů, výročních zpráv, rychlou tiskárnu pro tisk letáků, prospektů či novin anebo kreativní grafické provedení tisku pozvánek, dopisních papírů či prospektů, Tiskárna Brouček je pro vás tou správnou volbou. Naši tiskárnu najdete v Praze.


Potisk ofsetových, křídových a  recyklovaných papírů Praha

Potisk ofsetových, křídových a recyklovaných papírů Praha

Naše Tiskárna Brouček potiskuje: - ofsetové papíry - křídové papíry - recyklované papíry - přírodní papíry - samopropisující papíry s možností číslování - samolepky. Ke své práce používáme např. tyto stroje: - čtyřbarvový ofsetový tiskový stroj – Polly Performer 466 - Jednobarevný ofsetový tiskový stroj – Romayor 314. Tyto stroje splňují nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Tiskárna Brouček poskytuje komplexní služby od předtiskové přípravy až po tisk a knihařské zpracování. Zdarma pro Vás i vypracujeme cenovou kalkulaci zakázky. Neváhejte nás kontaktovat!


Ofsetový tisk knih, časopisů, novin, letáků, katalogů Praha 4

Ofsetový tisk knih, časopisů, novin, letáků, katalogů Praha 4

Společnost Tiskárna Brouček nabízí a provádí ofsetový tisk. Naše tiskárna se řadí mezi profesionální ofsetové tiskárny, které mají na českém trhu dlouholetou tradici. Tiskárna byla založena roku 1990. Ofsetový barevný i černobílý tisk zajišťujeme na špičkových strojích. Zákazníkům nabízíme tisk nejrůznějších produktů, například: - tisk knih, časopisů, novin, katalogů, faktur - tisk dodacích listů, bulletinů - tisk výročních zpráv, ceníků - tisk prezentačních desek, vizitek - tisk pohlednic, samolepek a další. Dále potiskuje: - ofsetové papíry - křídové papíry - recyklované papíry - samopropisovací papíry. Samozřejmostí je také číslování samopropisovacích papírů a formulářů. Poskytujeme prvotřídní služby a rychlé zpracování objednávky. Pro další informace o našich službách najdete na odkazu viz níže.


Tisk letáků, katalogů, prospektů Praha

Tisk letáků, katalogů, prospektů Praha

Naše ofsetová tiskárna zajišťuje barevný tisk i černobílý tisk. Zákazníkům nabízíme tisk nejrůznějších produktů, například: - tisk knih - tisk časopisů - tisk novin - tisk katalogů - tisk faktur - tisk letáků - tisk prospektů. Dále také nabízíme knihařské zpracování – vazby V1 a V2, a další komplexní možnosti knihařského zpracování. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Předtisková příprava Praha

Předtisková příprava Praha

Tiskárna Brouček disponuje DTP pracovištěm. Grafické studio tiskárny je vybaveno grafickými programy od firmy Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat) a Corel (verze 12). Pracovníci DTP studia zajistí kompletní přípravu zakázky. Tiskové podklady lze dodat jako tisková .pdf anebo dle domluvy (textové části ve Wordu, OpenOffice či Excelu, obrázky a fotografie v .jpeg, .eps, .tiff). Pokud nejsou podklady v digitální podobě, je možno dodat fotografie, kresby a jiné, které naskenujeme na skeneru Canoscan 8600 F (A4). Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Ofsetový tisk Praha 4

Ofsetový tisk Praha 4

Tiskárna Václav Brouček poskytuje komplexní služby od předtiskové přípravy až po tisk a knihařské zpracování. Ofsetový tisk - OFSET se využívá pro tisk černobílých i barevných tiskovin: - tisk knih - tisk časopisů - tisk katalogů - tisk brožur - tisk letáků - tisk vizitek - tisk výročních zpráv - tisk pozvánek - tisk plakátů - tisk prospektů - tisk ceníků - tisk prezentačních desek - a další produkty. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Ofsetová tiskárna Praha

Ofsetová tiskárna Praha

Tiskárna Brouček se řadí mezi profesionální ofsetové tiskárny, které mají na českém trhu dlouholetou tradici. Tato ofsetová tiskárna na špičkových strojích zajišťuje barevný tisk i černobílý tisk. Zákazníkům nabízíme tisk nejrůznějších produktů, například: - tisk knih - tisk časopisů - tisk novin - tisk katalogů - tisk faktur - tisk dodacích listů - tisk bulletinů - tisk výročních zpráv - tisk ceníků - tisk prezentačních desek - tisk vizitek a další. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Knihařské zpracování Praha

Knihařské zpracování Praha

Tiskárna Brouček nabízí knihařské zpracování: - vazby V1 a V2 - další komplexní možnosti knihařského zpracování - ostatní druhy vazeb zajišťuje v kooperaci se svými partnery. Tiskárna Brouček svým zákazníkům poskytuje komplexní služby – od předtiskové přípravy až po tisk a knihařské zpracování. ZDARMA vám v co nejkratším možném termínu, v pracovních dnech do 24 hodin, zpracujeme kalkulaci. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Falcování - povrchové úpravy tisku Praha

Falcování - povrchové úpravy tisku Praha

Tiskárna Brouček se řadí mezi profesionální ofsetové tiskárny, které mají na českém trhu dlouholetou tradici. Mezi naše služby patří: - falcování - povrchové úpravy tisku. V rámci dokončovacích prací naše tiskárna nabízí například falcování, při kterém je papír skládán na požadovaný formát, lepení do bloku, vazbu V1 (2 skobky, i skobky s očky). Tiskárna Brouček nabízí rovněž také povrchové a zušlechťující úpravy tiskovin. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • sítotisk a ofset, tamponový a digitální tisk, výroba vizitek a plakátů, barevný potisk


Související články
Tisk přesně podle přání? V K+L potiskneme vše od papíru po automobil
Tisk přesně podle přání? V K+L potiskneme vše od papíru po automobil

Logo firmy na letáku, autě nebo velkém billboardu? Pro společnost K+L z Brna to není žádný problém. V oblasti tisku vám nabízíme kompletní služby a potiskneme téměř cokoli podle vašich požadavků. Ať už máte zájem o velkoformátový tisk, sítotisk nebo potisk aut a autobusů, u nás si přijdete na své.


Kopírovací a tiskařské služby v Plzni
Kopírovací a tiskařské služby v Plzni

Marie Šimáňová – reproslužby, to jsou veškeré práce spojené s tiskovými a kopírovacími službami. Zabývají se výhradně výkresovou dokumentací. Parametry dané výkresové dokumentace mohou být do šířky 914 mm a může to být jak ve formě originálního dokumentu, tak i jakékoliv kopie.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Potisk textilií Jablonec nad Nisou
Potisk textilií Jablonec nad Nisou

Nechejte si potisknout tričko, mikinu nebo kšiltovku! Firma SHADOWS PRESS zvládne jakýkoliv potisk textilií. Potisk triček, ale třeba také například čepic nebo polokošil je stále oblíbenější. Hojně se využívá na různé firemní akce, jako reklamní předměty pro reklamní kampaně, také na školní soutěže a pro mnoho dalšího.