Pražská paroplavební společnost, a.s.


Rašínovo nábřeží-náplavka kotviště, Praha 2 120 00
PRAŽSKÁ PAROPLAVEBNÍ SPOLEČNOST a.s.

- Plavba po Vltavě
- Výletní lodě Praha
- Vyhlídkové loďě Praha
- Vltavský parník
- Parníky v Praze
- Plavby Prahou po Vltavě
- Vyhlídkové platby po Vltavě

Svatba na parníku
Večeře na parníku
Obědy na parníku
Firemní akce na parníku
Pronájem parníku Praha
Plavby do zoo

PRONÁJEM LODĚ, LODÍ, PARNÍKU PRO :

- firemní party, firemní akce, firemní večírky
- podnikové oslavy, párty, rauty, bankety, diskotéky
- obchodní setkání, výroční schůze, valné hromady
- symposia, promoce, výstavy, módní přehlídky
- svatby, svatební hostiny, jubilejní oslavy.

NABÍZENÉ SLUŽBY NAŠICH LODÍ :

- catering, cateringové služby
- moderní kuchyně,
- široký sortiment občerstvení
- zábavný program, ohňostroj, hudba
- vybavení dokonalou amplifikací k zajištění
proslovů a přednášek
- dokonalé ozvučení
- možnost vytvoření salónků pro menší společnost
- sluneční paluba
- kapacita až 300 osob.

Služby se liší dle typu a velikosti lodi
Celoroční provoz (v zimních měsících s vytápěním)

LINKOVÉ PLAVBY :

Praha - Mělník -
plavba historickým kolesovým parníkem na soutok Labe s Vltavou.

Praha - Slapy -
plavba pod Slapskou přehradu do Třebenic a zpět.

Praha - Troja a zpět -
linková plavba z Rašínova nábřeží do přístaviště u Trojského zámku a ZOO.

OKRUŽNÍ PLAVBY :

Velká plavba Prahou -
pod Vyšehrad, historickým centrem k ostrovu Štvanice, plavba končí v přístavišti u Čechova mostu.

Malá plavba Prahou -
okolo Střeleckého ostrova a pod Vyšehrad.

Oběd na lodi -
v průběhu plavby celým centrem je na lodi připraveno rautové občerstvení.
!! Pouze pro skupiny od 15 osob !!

Večeře na lodi -
v průběhu plavby celým centrem je na lodi připraveno rautové občerstvení, za poslechu živé hudební produkce

Diskotéka na lodi.

FLOTILA LODÍ :

Vyšehrad, Vltava, Lužnice, Hamburg, Odra, Visla

Jednotlivé lodi se liší kapacitou, vybavením a službami
Bližší informace na našich webových stránkách.

Produkty
  • plavba po řece, pronájem parníku, vyhlídkové lodě, oslavy na parníku, okružní plavby
  • zábavní parky, zajištění narozeninových party, firemní večírky, plesy, realizace koncertních představení, festivaly
  • příprava občerstvení, příprava rautů, příprava švédských stolů, příprava grilování, dovoz jídla, pronájem cateringového vybavení, organizování oslav, pronájem hostesek

Molekulární biologie a genetika. Nabízíme cenově dostupné sekvenace DNA.

Tradiční ruční výroba pečiva, chleba a slané pečivo.
Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o..


Související články
Důležité centrum kultury v Moravském Krumlově

Městské kulturní středisko Moravský Krumlov, příspěvková organizace

Důležité centrum kultury v Moravském Krumlově

V Moravském Krumlově, malebném městečku ležícím v jižní části Moravy, se nachází jedinečná instituce - Městské kulturní středisko. Městské kulturní středisko Moravský Krumlov je příspěvková organizace, která je důležitým centrem kultury ve městě. Své sídlo má na náměstí T.G.M. a nabízí širokou škálu kulturních služeb a aktivit. Mezi její hlavní činnosti patří provozování informačního centra, městského muzea a galerie Knížecí dům, Městská knihovna, zámek a organizování kulturně-vzdělávacích programů pro veřejnost. Významnou akcí, kterou provozuje je správa Slovanské epopeje Alfonse Muchy vystavené na zámku v Moravském Krumlově.


Propojení výborného jídla a vína v restauraci Pod Radnicí v Mikulově

Restaurace pod radnicí Mikulov

Propojení výborného jídla a vína v restauraci Pod Radnicí v Mikulově

Pokud hledáte rodinnou restauraci s bohatou historií a moderním pojetím současné gastronomie, pak zajděte do Restaurace Pod Radnicí, umístěné v historickém centru malebného vinařského městečka Mikulova. Nechte se unést chuťovým zážitkem české i mezinárodní kuchyně, doplněným vynikajícím vínem z vinařství Šimák.


Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Café Bar Rosso Nero

Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Dopřejte si jedinečný zážitek z dobrého jídla ve stylovém prostředí restaurace pod horou Říp

Motorest Pod Řípem

Dopřejte si jedinečný zážitek z dobrého jídla ve stylovém prostředí restaurace pod horou Říp

Pokud chystáte svatbu, firemní večírek či rodinnou oslavu, nebo si chcete jen tak posedět a dobře se najíst, vyzkoušejte restauraci, která se pyšní kvalitní kuchyní a příjemným stylovým prostředím. Jídla tu připravují z čerstvých, regionálních surovin a v jídelním lístku vás nadchne bohatý výběr hotových i minutkových pokrmů, nápojů či dezertů. Vítejte v Motorestu Pod Řípem!


Firemní články
Akce na parnících a lodích Praha

Akce na parnících a lodích Praha

Společnost Pražská paroplavební společnost, a.s. nabízí pronájem parníku. Možnost využití pro: - svatby - svatební hostiny - jubilejní oslavy. Restaurační servis: - 3 restauranty - bar - salonek - sluneční paluba. Gastronomický servis: - teplá a studená kuchyně - velký výběr nápojů. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Pronájem lodě pro firemní párty, akce, večírky

Pronájem lodě pro firemní párty, akce, večírky

Společnost Pražská paroplavební společnost, a.s. nabízí pronájem lodí a parníků. Využití: - firemní party, akce, večírky - podnikové oslavy, párty, rauty, bankety, diskotéky - obchodní setkání, výroční schůze, valné hromady - symposia, promoce, výstavy, módní přehlídky. Nabízené služby našich lodí: - cateringové služby - moderní kuchyně - široký sortiment občerstvení - zábavný program, ohňostroj, hudba - vybavení dokonalou amplifikací k zajištění proslovů a přednášek - dokonalé ozvučení - možnost vytvoření salónků pro menší společnost - sluneční paluba - kapacita až 300 osob.


Restaurace na parníku, na lodi Praha

Restaurace na parníku, na lodi Praha

Společnost Pražská paroplavební společnost, a.s. pronajímá historické parníky a motorové lodě ke společenským akcím. Na některých lodích zajistíme „All Inclusive“ vybrané menu, vybrané nápoje a živou hudbu. Naše lodě: Parník Vltava Parník Vyšehrad Loď Cecílie Loď Lužnice Loď Hamburg Loď Visla Loď Poseidon Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Svatby, svatební hostiny, jubilejní oslavy na parníku

Svatby, svatební hostiny, jubilejní oslavy na parníku

Společnost Pražská paroplavební společnost, a.s. nabízí pronájem parníku. Možnost využití pro: - svatby - svatební hostiny - jubilejní oslavy. Restaurační servis: - 3 restauranty - bar - salonek - sluneční paluba. Gastronomický servis: - teplá a studená kuchyně - velký výběr nápojů. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Praha firemní večírek na parníku

Praha firemní večírek na parníku

Pražská paroplavební společnost, a.s.nabízí firemní večírky na lodi. Paluba lodi představuje ideální a prostředí profiremní akce. Ať se jedná o firemní večírek, party nebo obchodní setkání, své obchodní partnery či zaměstnance ohromíte nezapomenutelnými výhledy na pražská panoramata. K dispozici jsou Vám všechny parníky a lodě ve flotile Pražské paroplavební společnosti. Rádi Vám s výběrem poradíme. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha parník do ZOO

Praha parník do ZOO

Pražská paroplavební společnost nabízí plavbu do ZOO. Parníkem během 75 minutové projížďky se navíc můžete pokochat výhledy na pražské pamětihodnosti. Pravidelná lodní doprava vyjíždí z Rašínova nábřeží a doveze vás přímo k ZOO. Slibujeme zážitek pro malé a velké výletníky. Více info naleznete viz odkaz níže:


Plavby Prahou po Vltavě

Plavby Prahou po Vltavě

Společnost Pražská paroplavební společnost, a.s. nabízí okružní plavby Prahou. Velká plavba Prahou: Vyhlídková plavba pod Vyšehrad, historickým centrem k ostrovu Štvanice a výstup u Čechova mostu (Dvořákovo nábř.). Malá plavba Prahou: Okružní plavba okolo Střeleckého ostrova k Národnímu divadlu a pod Vyšehrad (Min. 10 osob). Oběd na lodi: v průběhu plavby celým centrem je na lodi připraveno rautové občerstvení. Večeře na lodi: v průběhu plavby celým centrem je na lodi připraveno rautové občerstvení, za poslechu živé hudební produkce. Plavba se zákuskem a nápojem (pivo, víno, nealko, káva, čaj): Vyhlídková plavba pod Vyšehrad, historickým centrem k ostrovu Štvanice a výstup u Čechova mostu (Dvořákovo nábřeží IHC): Večeře na parníku VYŠEHRAD „ALL INCLUSIVE“: Vyhlídková plavba pouze pro skupiny od 30 osob v libovolném čase. V ceně vždy 3 hodiny plavby, zvolené menu, dané nápoje a hudba.


Praha – Slapy, parník, linková plavba

Praha – Slapy, parník, linková plavba

Linková plavba pod Slapskou přehradu do Třebenic a zpět. Rašínovo nábřeží Mezi Palackého a Jiráskovým mostem Celodenní výlet


Výletní lodě na Vltavě

Výletní lodě na Vltavě

Společnost Pražská paroplavební společnost, a.s. nabízí výlety lodí a parníkem po Vltavě. Flotila: 1) Vyšehrad: - restaurační salónní parník - restaurace - taneční parket - kavárna - vinárna - sluneční paluba - bar. 2) Parník Vltava (již 70 let – 1940 – 2010): - restaurační salonní parník - bar - krytá sluneční paluba - salonek - vinárna. 3) Lužnice: - motorová restaurační loď - restaurace - sluneční paluba - bar. 4) Hamburg: - motorová restaurační loď - restaurace s barem - částečně zastřešená sluneční paluba. 5) Odra: - vyhlídková motorová loď - bar - 2 salonky - sluneční paluba. 6) Visla: - vyhlídková motorová loď - bar - 2 salonky - sluneční paluba.