OEM řešení na míru - kvalitní a spolehlivé produkty ze Švýcarska přesně podle vašich představ

SAUTER Automation, spol.s r.o. Regulační technika Praha

OEM řešení na míru - kvalitní a spolehlivé produkty ze Švýcarska přesně podle vašich představ

SAUTER Automation, spol.s r.o.
Regulační technika Praha
Automatizace budov a místností, inteligentní budovy

Systémy Sauter pro řízení budov zajišťují optimální využití budov, energetickou úsporu a snižují provozní náklady. Vytápění, větrání a klimatizace jsou srdcem budovy, nabízíme řešení pro efektivní využití a distribuci energie prostřednictvím přenosu tepla ve vzduchu a vodě. Dodáváme řešení pro Life Sciences. Máme k dispozici zkušené a profesionální techniky pro zabezpečení servisu.

Řešení pro větrání, klimatizaci a topení v budovách

Vytápění, větrání, klimatizace v budovách a místnostech

Nabízíme řešení pro standardní aplikace z oblasti vytápění, ventilace a klimatizace pro všechny typy budov. Pro malá a střední zařízení dodáváme konfigurované regulátory SAUTER flexotron a SAUTER equitherm. Pro větší zařízení máme v nabídceniverzální a volně programovatelné automatizační stanice rodin EY-modulo 2 a EY-modulo 5. Automatizace místností SAUTER Vám vyřeší regulaci teploty, osvětlení a ochranu před sluncem s využitím energie slunce pro optimalizovaný provoz.

Systémy Sauter pro vytápění, větrání a klimatizaci budov


SAUTER řešení pro Life Sciences, laboratoře a čisté prostory

Naše specializované řešení pro Life Science najde uplatnění ve farmaceutickém průmyslu, laboratořích, výzkumných pracovištích, všude, kde jsou vyžadovány specifické podmínky pro výrobu a vývoj citlivých výrobků. Firma SAUTER je jediným poskytovatelem s integrovaným řešením BACnet/IP v oblasti Life Sciences. Jsme odborníci na kontrolu a regulaci kritických prostředí jako jsou operační sály, místnosti karantény v nemocnici, lékárny apod. čisté prostory.

Regulace v laboratořích s komunikací BACnet / IP


Technická správa budov, softwarové řešení SAUTER pro monitoring budov

SAUTER Vision Center je softwar pro správu budov, jehož základní funkcí je tvorba seznamů poplachových hlášení, datových bodů, grafiky a protokolů pro kontrolu a monitoring automatizace budov. Pro řešení správy energetických údajů dodáváme software SAUTER EMS. SAUTER moduWeb Vision je systém, který vše zstřešuje a v případě poruchy odesílá formou SMS nebo e-mailu poplachové hlášení. SW SAUTER novaPro Open, první evropský produkt s certifikací BTF pro analýzu provozu budovy.

Softwarové řešení SAUTER pro technickou správu budovProdukty Sauter pro OEM řešení

Produkty Sauter pro OEM řešení

Měřicí a regulační technika Sauter pro OEM řešení

Automatizace budov a místností, inteligentní budovy

Automatizace budov a místností, inteligentní budovy

Automatizace budov a místností, inteligentní budovy

Úsporné budovy, energetický management

Úsporné budovy, energetický management

Řešení pro úsporné budovy, jejich udržitelnost, energetický managment