HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.Sendvičové izolační PUR panely

Sendvičové izolační PUR panely

Sendvičové izolační PUR panely k tepelné izolaci střech a fasád domů i na vnitřní příčky

Sendvičové izolační PIR panely

Sendvičové izolační PIR panely

Sendvičové izolační polyisokyanurátové PIR panely pro stavby s vyšší požární odolností

Konstrukční pevnostní profily

Konstrukční pevnostní profily

Konstrukční pevnostní profily na výstavbu ocelových konstrukcí, hal


Sendvičové izolační polyisokyanurátové PIR panely pro stavby s vyšší požární odolností

Ekologické, úsporné, odolné – to jsou stěžejní vlastnosti sendvičových izolačních polyisokyanurátových PIR panelů, jejichž dodávkou a montáží se zabývá specializovaná firma na opláštění a střechy budov – společnost HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o. ze Šlapanic u Brna, která v tomto oboru poskytuje rovněž projekční poradenskou činnost. Moderní sendvičové PIR panely jsou doporučovány především pro stavby, které vyžadují vyšší požární odolnost.

Sendvičové PIR panely pro výrobní haly - HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

Izolační panely z PIR vynikají vyšší pevností v tlaku i vyššími tepelněizolačními vlastnostmi

Izolační panely z PIR vykazují ještě lepší vlastnosti ve srovnání s PUR materiály. Sendvičové PIR panely vynikají vyšší pevností v tlaku, nadstandardními tepelněizolačními vlastnostmi, zvýšenou odolností proti ohni, vyšší stabilitou rozměrů. Sendvičové PIR panely jsou používány především v konstrukcích šikmých i plochých střech, nad nevytápěným prostorem i jako izolace do podlah, výborně se hodí k opláštění objektů, kde je vyžadována vysoká kvalita zateplení.

Sendvičové izolační polyisokyanurátové PIR panely


Sendvičové PIR panely pro opláštění střech, fasád rodinných a bytových domů, vnitřních příček a podhledů

Stejně jako PUR materiály, tak i sendvičové izolační PIR panely splňují požadavky na optimální úspory energií. Vynikajicí mechanická pevnost PIR panelů, ekologická nezávadnost a dlouhodobá životnost splňují veškeré nároky na izolační materiály používané ve stavebním průmyslu. Díky vysoké efektivitě tepelněizolačních vlastností dodáváme sendvičové PIR panely pro opláštění střech, fasád rodinných a bytových domů, vnitřních příček a podhledů. Jsou vyhledávaným stavebním materiálem pro montované konstrukce výrobních a skladovacích hal i průmyslových objektů. Certifikované izolační PIR panely dodáváme nařezané na míru včetně montážního a spojovacího materiálu a klempířských prvků.

Sendvičové PIR panely pro opláštění střech a fasád budov