Zdeněk Hrabáček - Czech Technologies


Havlíčkova 161, Nové Město nad Metují 549 01

Společnost Zdeněk Hrabáček – Czech Technologies se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů, komponentů a skupin pro elektrotechnický průmysl.

Výroba, vývoj, WEDM laboratoř:
- přesné mechanické díly pro elektrotechnický průmysl
- přípravky
- nástroje
- jemná mechanika
- montážní paletky
- speciální výrobky dle dokumentace zákazníka.

Jsme vybaveni výkonnou drátovou řezačkou MITSUBISHI s automatickým referenčním systémem, na které je možné vyrobit dílce s přesností 0, 001mm.

Naše společnost realizuje jak výrobu, tak i vývojářské práce na základě technické dokumentace a specifikací ze strany zákazníka. Našimi odběrateli jsou nejen tuzemské firmy, ale i firmy ze zahraniční.

IČ: 68240554
DIČ: CZ7104023663
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrabáček

WEDM Laboratoř – Czech Technologie

WEDM Laboratoř – Czech Technologie

V naší WEDM laboratoři máme vysoce výkonnou drátovou řezačku, disponující automatickým referenčním systémem, který nám umožňuje nastavení výrobku s přesností 0,001mm. WEDM laboratoř také disponuje ultrazvukovou čističkou i tryskající kabinou Roesler. Specializujeme se především na výrobu přesných mechanických dílů pro elektrotechnický průmysl. Díky své kvalitě se naše WEDM laboratoř stala dodavateli firem jako je RIETER nebo TYCO. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.Další produkty a služby
  • strojírenská výroba, obrábění a soustružení, frézování kovových součástek, soustružnické automaty, zakázková kovovýroba
  • strojní součásti, příslušenství manipulační technika, součástky pro transportní systémy, díly pro průmyslové stroje
  • obrábění železných materiálů, klasické třískové obrábění kovů, ozubená kola, broušené kuželové soukolí, opracování na CNC strojích

Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt Praha potisk triček

Související články
Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí
Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

To vše najdete ve firmě GIOMETAL s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží vzduchotechnických komponentů, dále také výrobou spirálně vinutého potrubí (spiro potrubí). Poskytují služby jako je dělení materiálu pomocí CNC pálícího stroje, kovovýrobu od kusových individuálních požadavků zákazníků, svařování oceli a nerez ocelí. Zajistí také výrobu výlisků.


Slévárna TSS
Slévárna TSS

Slévárna a modelárna nabízí zákazníkům výrobky na území České republiky, ale mohou putovat i do zahraničí. Mohou to být modely z polystyrenu, dřeva, hliníku nebo umělých a plastických hmot. Specializujeme se na výrobky z šedé litiny, které se vyrábí na přání zákazníka. Výrobky je také možné opracovat pomocí CNC obrábění. To zajišťuje naše samostatná kovovýroba.


Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem
Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem

Zpracování a povrchová úprava nerezových, ocelových či hliníkových materiálů vyžaduje nejen moderní technologii, ale také odbornost a zkušenosti pracovníků. Různé možnosti zpracování, široké portfolio produktů, zkušenosti i moderní vybavení v oblasti kovovýroby poskytuje firma KOVSTA s.r.o.


Profesionální uchopovací systémy a upínací technika
Profesionální uchopovací systémy a upínací technika

Pokud vaše firma hledá pro svoji strojírenskou, automobilovou a další výrobu a činnost kvalitní uchopovací systémy a upínací techniku, tedy chapadla, která mají široké možnosti využití a množství důležitých funkcí, tak produkty a služby firmy Schunk Intec s.r.o. vám zajistí kvalitu, profesionalitu a prestiž.