VOUT, s.r.o.


Jana Koziny 1, Olomouc 779 00
Společnost VOUT, s.r.o. se zabývá ekologickým poradenstvím. Svým klientům nabízí kompletní konzultační a poradenskou činnost v oblasti životního prostředí. Mezi služby, které naše společnost poskytuje patří příprava na certifikaci systémů QMS, EMS a OHSAS (BOZP), odběry vzorků odpadů a odpadních vod, odstraňování ekologických zátěží, sanační práce a další. Sídlíme na adrese Jana Koziny 1, Olomouc, ale své služby poskytujeme v rámci celé ČR.

Služby:
- ekologické poradenství
- komplexní konzultační a poradenská činnost v oblasti životního prostředí
- příprava na certifikaci systémů QMS, EMS a OHSAS (BOZP)
- audity životního prostředí a bezpečnosti práce
- odběry vzorků odpadů a odpadních vod
- hodnocení nebezpečných vlastností odpadů
- sanační práce
- odstraňování ekologických zátěží
- geologické práce
- překlady technických textů z německého a anglického jazyka.

Hledáte firmu, která Vám odborně a kvalitně poradí v oblasti životního prostředí, zajistí sanační práce, vyhodnotí nebezpečnost odpadu či odstraní ekologickou zátěž? Potom se neváhejte obrátit na společnost VOUT, s.r.o.

Produkty
  • inženýrská geologie a geotechnika, geodézie, geometrické plány, sanace podzemních vod, vytyčovací práce
  • ekologizace kotlů na pevná paliva, projekce spalovny odpadu, využití a recyklace odpadů, projekce FVE

Obec Kunčice, okres Hradec Králové, okolí vesnice s pěknou krajinou a šesti rybníků.
Vesnice Kunčice na Královéhradecku s blízkým zámkem Hrádek u Nechanic a hustými lesy.

Konstrukce pro skladování Jablonec nad Nisou, výroba podest a jednoúčelových strojů.

Konstrukce pro skladování Jablonec nad Nisou, výroba podest a jednoúčelových strojů

Související články
Geodetické práce aneb nezbytná pomoc nejen při stavbách a kolaudacích

Geodetická kancelář Semily

Geodetické práce aneb nezbytná pomoc nejen při stavbách a kolaudacích

Vytyčení hranic pozemku, zhotovení mapového podkladu, zaměření stavby a přípojky či dokumentace skutečného provedení staveb – to jsou geodetické služby, bez kterých se při stavění domu, rozdělování pozemku či kolaudaci zkrátka neobejdete. S řešením těchto záležitostí Vám pomůže geodetická kancelář Semily.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Uniservis Hašek s.r.o.

Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

GORO, spol. s r.o.

Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.


Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

E-expert, spol. s r.o.

Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

Vyřízení dotace z OPŽP, environmentální outsourcing, posouzení vlivu staveb na životní prostředí i zpracování rozptylových a odborných posudků – to i mnohem víc vám nabízí společnost E – expert. Jsme stabilní konzultační společnost v oblasti energetiky a ekologie, která stále rozšiřuje své služby. Nabízíme konzultace v oblastech OPŽP, službu podnikový ekolog, pomoc při vypracování posudků, ale i řadu dalších služeb.


Firemní články
Ekologické poradenství, audit životního prostředí, odstraňování ekologických zátěží

Ekologické poradenství, audit životního prostředí, odstraňování ekologických zátěží

Ekologické poradenství a konzultace, certifikace a audit životního prostředí, odstraňování ekologických zátěží, odběry vzorků odpadů a odpadních vod zajišťuje společnost VOUT, s.r.o.


Poradenská činnost, bezpečnost práce a provozu, EMS

Poradenská činnost, bezpečnost práce a provozu, EMS

Nabízíme komplexní poradenskou činnost v oblasti životního prostředí, bezpečnosti práce a provozu vozidel v režimu ADR. Nabídka odborné pomoci při zavádění systému enviromentálního managementu (dále jen EMS) podle ČSN EN ISO 14001:2005. Poskytování odborné poradenské služby při tvorbě, řízení, udržování a zlepšování systému EMS podle ČSN EN ISO 14001:2005. Nabízíme: - odborná pomoc při anylýze procesů týkajících se životního prostředí, úvodní školení managementu - stanovení časového harmonogramu tvorby EMS - zpracování ekologického auditu - poskytnutí odborných návrhů k realizaci dokumentace EMS přizpůsobených podmínkám organizace - zajištění interních auditů v průběhu tvorby EMS a vyškolení interních auditorů - pomoc při vlastním certifikačním řízení a všech auditech za přítomnosti certifikačního orgánu.