Autoškola Jandáková s.r.o.
Autoškola Semera a Semerová


Holasická 894/21, Opava - Kateřinky 747 05

Autoškola.

IČ: 26857821
DIČ: CZ26857821
Okres: Opava
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petra Semerová

Autoškola, kondiční jízdy, školení řidičů, rychlokurzy Opava

Autoškola, kondiční jízdy, školení řidičů, rychlokurzy Opava

Autoškola Jandáková s.r.o. Autoškola Semera Vám nabízí: - kondiční jízdy - výuka a výcvik řízení motorových vozidel skupiny A, B, C, D, E, T - rychlokurzy - individuální kurzy všech skupin - školení řidičů - školení řidičů vysokozdvižných vozíků - školení obsluhy plošin - školení obsluhy motorových vozidel - školící středisko - školení bezpečnosti práce a požární ochrany - jeřábnické a vazačské kurzy.


Cvičení na vibračních strojích VibroGym Opava

Cvičení na vibračních strojích VibroGym Opava

Insportline Studio VibroGym Opava nabízí cvičení pro všechny věkové skupiny, ženy i muže: - vibrační stroje VibroGym - protahování, posilování, masáže i relaxace - přenášení vibrace ze strojů na svaly - urychluje rehabilitaci a rekonvalescenci - lanový posilovač TRXi - závěsný systém. Přijďte si zacvičit do příjemného prostředí našeho studia, po celou dobu vaši návštěvy se o vás postarají proškolené a zkušené cvičitelky! Otevírací doba studia: - pondělí až pátek 8 - 21 hodin - sobota, neděle 8 -12 hodin.Další produkty a služby
  • řidičský výcvik, teoretická příprava řidiče, kondiční jízdy, školení řidičů, profesní průkazy řidiče, vrácení řidičského oprávnění


Související články
Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové
Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové

Naučit se dobře řídit automobil je velké umění. Na začátku se nám to zdá nemožné, ale jsou mnozí z nás, kteří se do toho doslova hrnou. Naštěstí jsou zde ty správné orgány, jakým je i Jaromír Popelka, vlastnící Autoškolu, které nás naučí, jak se máme správně v silničním provozu a na ulicích a dálnicích chovat. Tato autoškola zajistí také kondiční jízdy.


Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola
Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola

Toužíte se stát aktivním řidičem, rozšířit svoje profesní uplatnění v oblasti řízení nebo se v ježdění zdokonalit? Vaše ambice jsou namířené správně! Jde o to nejen vlastnit řidičské oprávnění, ale také aktivně jezdit. Vaše první i průběžné kroky vedou přes autoškolu Popelka Hradec Králové.


Autoškola Havířov - osobní přístup, autotrenažér i výběr z různých typů vozidel
Autoškola Havířov - osobní přístup, autotrenažér i výběr z různých typů vozidel

Mít v dnešní době řidičský průkaz je téměř nezbytné a otázku, která autoškola v našem okolí je ta pravá, si klade celá řada nejen čerstvě osmnáctiletých. Ať už potřebujete dobře řídit kvůli dojíždění do práce či školy, kvůli služebním cestám nebo výletům, v bohatě vybavené Autoškole Pollak Havířov najdete kvalitní výuku, osobní přístup zkušených instruktorů i trenažér.


Autoškola není strašák, požadujte lidský a rodinný přístup
Autoškola není strašák, požadujte lidský a rodinný přístup

První zkušenosti s řízením motorového vozidla jsou velmi důležité. Autoškola není jen prostředek pro získání řidičského průkazu, musí dotyčnou osobu opravdu něco naučit, předat cenné rady a připravit na řidičskou praxi. Při výběru autoškoly se zaměřte na to, aby byla profesionální, spolehlivá, měla dobré jméno a především aby byla oblíbená pro vstřícnost i lidský a rodinný přístup. Jaká autoškola v Praze 9 tyto požadavky splňuje?