Veterinární ordinace ŽÁK
MVDr. Tomáš Žák


Zahradní 897, Hulín 768 24

Veterinární ordinace, veterina:
-veterinární a preventivní činnost zaměřená na malá zvířata
-základní vyšetření, analyza krve- analyzator FUJIFILM
-urologie, gynekologie, porodnictví
-stomatologie
-dermatologie
-gastroenterologie
-ortopedie
-chirurgie
-ophtalmologie
-onkologie
-rentgenologické(digitalni rtg) a sonografické vyšetření
-poradenství v oboru chovu a výživy zvířat
-prodej krmiva
-čipování, europasy.

IČ: 46908439
DIČ:
Okres: Kroměříž
Stát: Česká republika
Právní forma: svobodné povolání
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: MVDr. Tomáš Žák

Veterinární ordinace, psí salón - Hulín

Veterinární ordinace, psí salón - Hulín

Nabízíme veterinární a preventivní činnost zaměřenou na malá zvířata: -základní vyšetření - prohlídka zubů, drápků a uší, odběry a vyšetření vzorků krve, moči, trusu -urologie -gynekologie, porodnictví -stomatologie -dermatologie -gastroenterologie -ortopedie -chirurgie -ophtalmologie -onkologie -rentgenologické a sonografické vyšetření -poradenství v oboru chovu a výživy zvířat -prodej krmiva -čipování, europasy -vakcinace, odčervení. Psí salón: -stříhání, trimování, koupání -rozčesávání zplstnatěné srsti -koupání, sušení -prodej kosmetiky pro psy a kočky -kontakty: p. Jelínková Lenka tel: 731485170 p. Prokšová Marie tel: 723769974 www.strihanipsu.euweb.cz.Další produkty a služby
  • stříhání psů, koupání psů, rozčesávání zplstnatělé srsti, depilace uší, čištění uší, úprava drápků
  • zákroky a operace zvířat, tetování a čipování, chirurgická veterinární péče, vyšetření moče a trusu

Hillebrand, s.r.o.

Související články
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice
Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice

Péče o zvířecí pacienty není o nic méně důležitá než o ty lidské. Profesionální a zkušení veterináři z plzeňské Kleisslovy kliniky jsou připraveni poskytnout vašim mazlíčkům i užitkovým zvířatům tu nejlepší možnou péči. Svěřte jim své miláčky do péče a maximalizujte šanci na to, že jejich zdravotní problémy budou správně diagnostikovány a efektivně odstraněny.


Veterinární neurologie a neurochirurgie
Veterinární neurologie a neurochirurgie

Zvířata, zejména psi a kočky, jsou našimi kamarády již od nepaměti. Chcete jim dopřát kvalitní péči, odborné zdravotnické vyšetření a preventivní očkování? Zdraví se totiž týká nejenom nás lidí, ale také našich blízkých kamarádů. MVDr. Petr Johanides ve Žďáru nad Sázavou má vybudovanou veterinární kliniku, která řeší případy nejenom běžných a preventivních kontrol, ale díky nadstandardnímu vybavení také jakékoliv vážnější onemocnění psů a koček a to dokonce i formou operací.


Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat
Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat

Problémy se zrakem, které negativně ovlivňují kvalitu života, trápí nejen lidi, ale i zvířata. Řešení těchto problémů u zvířat je náročné, jelikož vyžaduje moderní technologii pro přesné operační zákroky a bohaté zkušenosti. Veterinární klinika v Uherském Hradišti pořídila nový operační a vyšetřovací mikroskop TERA-21, díky kterému provádí specializované operativní zákroky. Veterinárních klinik s touto technologií je přitom v celé republice jen několik.