Pokládka podlahových krytin, laminátové, vinylové, dřevěné, korkové, PVC podlahy

Kompletní podlahářský servis, odborné pokládání podlah, dodání vysoce kvalitních plovoucích podlah značky EGGER, QUICK-STEP, PARADOR, podlahy dřevěné, vinylové a korkové, holandská linolea Novilon, Novilux, široká paleta koberců na objednávku v metráži, koberce kusové obšívané, zátěžová PVC, odolná proti poškrábání, korkové obklady, to vše najdete u profesionální firmy Pavel Kasal - Podlahy Kasal se sídlem ve Žďáru nad Sázavou, kraj Vysočina.

Metrážové linoleum Tarkett - podlahové studio Pavel Kasal, Vysočina

Plovoucí laminátové podlahy, vinylové podlahy, zátěžová PVC, korkové podlahy a obklady, koberce

Komfortní vzhled každé místnosti dodají kvalitní a odborně položené podlahy. Ve firmě Podlahy Kasal Vám s výběrem správného typu podlahy nejen ochotně poradíme, ale zajistíme dodání a profesionální pokládku. U nás nabízíme skutečně široký výběr prvotřídních materiálů s dlouhou životností. Zvolit můžete vysoce kvalitní plovoucí laminátové podlahy PARADOR, EGGER, QUICK-STEP, nebo vinylové podlahy QUICK-STEP a FATRA-THERMOFIX, plovoucí vinylové podlahy FATRA-FATRACLICK, korkové plovoucí podlahy LIKOR, zátěžová linolea FATRA a TARKETT z odolného PVC, designová holandská lina Novilon. V nabídce nechybí ani obšívané kusové koberce s atraktivními vzory, koberce v metráži na objednávku, rohože a hrací koberce pro děti.

Laminátové, vinylové, PVC, dřevěné, korkové podlahy, koberce - Podlahy Kasal


Dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy v mnoha dekorech a bambusové parkety

Kdo upřednostňuje přírodní vzhled, zvolí pokládku dřevěné podlahy. Ve podlahovém studiu Pavel Kasal nabízíme dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy STEIRER PARKET, Novaflooring, Nerowood, Weitzer Parkett a Magnum, v různých dekorech, s ochrannou vrstvou laku proti opotřebení. Dřevěná podlaha zútulní každou místnost Vašeho domu či bytu. Milovníci přírodních materiálů si z našeho sortimentu podlahových krytin mohou vybrat i bambusové parkety.

Dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy - Podlahy Kasal, Žďár nad Sázavou, Vysočina


Odborná pokládka podlah včetně přípravy povrchů před položením podlahové krytiny

V našem podalhovém studiu Pavel Kasal klademe důraz nejen na podlahoviny z prvotřídních materiálů, neméně důležitá je i profesionální pokládka každého typu podhlahové krytiny. Naše kompletní podlahářské práce zahrnují i stěrkování (nivelace) betonů, následné broušení, příprava povrchu před samotnou pokládkou vybrané podlahové krytiny a rovněž i finální lakování dřevěných podlah. Samozřejmostí je dodání doplňků ke všem druhům podlah, jako ukončovacích a přechodových profilů, soklových lišt, podložek pod plovoucí podlahy. Výběrem kvalitních podlahových krytin a jejich odbornou pokládkou získáte nejen designový interiér, ale zajistíte také tepelnou a zvukovou izolaci každé místnosti.

Prodej a pokládkla podlahových krytin, Podlahy Kasal, Vysočina


PODSTRÁNKY

Podlahové krytiny

Podlahové krytiny
Pokládka podlahových krytin, laminátové, vinylové, dřevěné, korkové, PVC podlahy

Marmoleum, linoleum

Marmoleum, linoleum
Přírodní linoleum Marmoleum, bytové lino Novilon a zátěžové PVC Novilux

Podlahy QUICK-STEP

Podlahy QUICK-STEP
Plovoucí laminátové a vinylové podlahy QUICK-STEP včetně podlahářského servisu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Podlahy Pavel Kasal
WEBOVÁ STRÁNKA
Podlahy Pavel Kasal
www.podlahykasal.cz
Adresa

Adresa

Dolní 1730/25
Žďár nad Sázavou 591 01

pavel.kasal@podlahykasal.cz
+420 777 184 352


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha