Přírodní linoleum Marmoleum, bytové lino Novilon a zátěžové PVC Novilux

Specialista na prodej a pokládku podlahových krytin, podlahové studio Pavel Kasal ze Ždáru nad Sázavou svým pestrým sortimentem podlahovin nezapomíná ani na příznivce přírodních materiálů a nabízí přírodní linoleum – Marmoleum®, které je ekologické, odolné, v mnoha barevných kombinacích a vzorech, vhodné do bytových i komerčních prostor, do nemocnic i škol. Stále velké oblibě se těší moderní podlahy z vysoce trvanlivého PVC Novilon, Novilux v imitaci dřevěných dekorů i dlažby, vynikají snadnou údržbou a příjemnými cenami.

Přírodní ekologické linoleum - Marmoleum, Podlahy Kasal, Vysočina

Marmoleum – přírodní ekologické linoleum v mnoha barvách a vzorech

Přírodní linoleum – Marmoleum je vyrobeno z lněného oleje, borovicové pryskyřice, dřevité moučky, vápence a přírodních pigmentů, podklad tvoří jutová textilie, povrch vysoce funkční povrchová úprava, odolná proti chemikáliím a šmouhám. Pestrá škála barevných kombinací, vzorů, struktur nebo i jednobarevné přírodní linoleum – Marmoleum je využitelné v bytových interiérech, komerčních prostorách, školách a nemocnicích. Marmoleum se snadno udržuje, je vhodné i pro místnosti s podlahovým vytápěním. V podlahovém studiu Pavel Kasal seženete kolekce Marmoleum Forbo v rolích, nebo Marmoleum Click – plovoucí zámková varianta či Marmoleum Modular – lepené dílce.

Přírodní ekologické linoleum - Marmoleum, Podlahy Kasal, Vysočina


Bytové linoleum Novilon v imitaci dřeva či kamene, zátěžová PVC Novilux

I PVC podlahy Novilon v místnosti skvěle vypadají. Holandská bytová linolea Novilon jsou vyhledávaná pro svoji snadnou údržbu, příjemné ceny, odolnost proti poškrábání a odření, zvukově i tepelně izolují a v neposlední řadě jsou bytová PVC příjemná svým vzhledem, dodáváme různé dekory imitující přírodní dřevo či dlažbu. Podlahy Kasal Vám může nabídnout z kolekcí bytových PVC Novilon – Nova, Viva, Prima, ale uspokojíme i zákazníky, kteří vyhledávájí zátěžová PVC do bytů nebo komerčních prostor. Působivý design, praktické využití, kvalita, dlouhá životnost, to jsou atributy zátěžového PVC NOVILUX - STRUCTURA a TRAFFIC z našeho nabídkového sortimentu.

Bytové linoleum Novilon, zátěžová PVC Novilux - podlahové studio Pavel Kasal, Vysočina


PODSTRÁNKY

Podlahové krytiny

Podlahové krytiny
Pokládka podlahových krytin, laminátové, vinylové, dřevěné, korkové, PVC podlahy

Marmoleum, linoleum

Marmoleum, linoleum
Přírodní linoleum Marmoleum, bytové lino Novilon a zátěžové PVC Novilux

Podlahy QUICK-STEP

Podlahy QUICK-STEP
Plovoucí laminátové a vinylové podlahy QUICK-STEP včetně podlahářského servisu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Podlahy Pavel Kasal
WEBOVÁ STRÁNKA
Podlahy Pavel Kasal
www.podlahykasal.cz
Adresa

Adresa

Dolní 1730/25
Žďár nad Sázavou 591 01

pavel.kasal@podlahykasal.cz
+420 777 184 352


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha