Roman Lukas


Luční 2171/11, Praha 3 - Žižkov 130 00

Vývoj, výroba:_
- tenzometrické siloměry, vhodné pro statická a dynamická měření sil o velikosti 10 N až 1MN.

Tato zařízení nacházejí uplatnění v mnoha oborech, kde je vyžadována znalost velikostí a průběhu sil, např.při:
- automatizaci technologických procesů
- při kontrole kvality výrobků
- seřizování žádané velikosti sil, vážení apod.

Provozovna:
Vrátkovská 2061/3
100 00
Praha 10 - Strašnice

IČ: 16480953
DIČ: CZ6805112039
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč

Tenzometrické siloměry, Praha

Tenzometrické siloměry, Praha

Proč si objednávat služby a výrobky od zahraničních výrobců, když ti čeští jsou mnohdy nejlepší? Mezi takové české firmy se řadí i společnost Roman Lukas, která se zaměřuje na vyvíjení a výrobu tenzometrických siloměrů. Naše přístroje jsou vhodné pro měření statické a dynamické síly v rozsahu od 10 N do 1 MN. Spolupracujeme i se zahraničními společnostmi, které do našich přístrojů dodávají fóliové tenzometry. Tenzometrické siloměry pak využijete všude, kde je zapotřebí změřit sílu, např. při: - kontrole kvality výrobků - měření síly - automatizaci technologických procesů - seřizování žádané velikosti sil - a mnohé další Naše výrobky se vyznačují vysokou kvalitou. Při jejich vývoji a výrobě jsme zúročili naše dlouholeté zkušenosti z měření síly v leteckém průmyslu. Toto odvětví si žádá přesnost a dokonalou kvalitu, proto jsou naše výrobky nejlepší. Přizpůsobujeme se také přání zákazníka a jeho spokojenost je naší prioritou. Jsme proto schopni přizpůsobit rozměry siloměrů přesně podle vašeho zadání. Zabýváme se ale také výrobou snímačů kroutícího momentu. Rozsah jejich měřitelných hodnot je od 30 Nm až do 2000 Nm. Naše měřící soupravy jsou zase vhodné pro mobilní měření sil. Naše přístroje pak nachází uplatnění u největších českých a zahraničních firem, jako je Škoda, České dráhy, Česká armáda a mnoho dalších. Dále nabízíme tenzometry, dynamometry a mnoho dalších přístrojů. Na všechny naše výrobky se vztahuje záruční i pozáruční servis. Poznejte českou kvalitu, poznejte společnost Lukas Tenzo.Další produkty a služby
  • převodníky snímačů teploty, bimetalové teploměry, ukazovací a registrační přístroje, tlakové senzory a manometry


Související články
Technologie pro zdraví i pohodu
Technologie pro zdraví i pohodu

Nejnovějšími technologiemi v oblasti klimatizačních zařízení lze dosáhnout skutečně nejideálnějších podmínek v interiérech. Díky regulaci zastínění a osvětlení se mohou ušetřit i náklady na provoz. Pro hotelové hosty se dá připravit vhodné prostředí přímo na míru každého z nich.


Kotelny pro bytové domy
Kotelny pro bytové domy

Každý dům potřebuje mít zázemí. To samozřejmě tvoří technická místnost, ve které se často nachází i kotel. Týká se to nejenom klasických rodinných domků, které si v kotli zatápí, ale také bytových domů, které potřebují mít opravdu silné kotle přizpůsobené vysokému výkonu. Téma domovních kotelen pro bytové domy zajišťuje firma Maddeo CZ s.r.o., s kompletní realizací.


Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.


Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě
Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

Firma BRIO Hranice s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej laboratorních přístrojů a zkušebních zařízení. Mezi takovéto zařízení rozhodně patří také vibrační stolky. Co dále tato firma poskytuje? Vibrační stůl na cementy a malty, míchačku na cementové a maltové směsi, sušárnu kameniva, třídiče kameniva, lisy, drtiče, mlýny a mnoho dalšího.