Řízkovna
Obchodní CentruM Z spol
Restaurace Řízkovna ve Stříteži v okrese Třebíč Vás zve na řízky z čerstvého masa

Útulná restaurace Řízkovna ve Stříteži v okrese Třebíč Vás zve k obědovému menu. Pochutnáte si na lahodných řízcích z čerstvého masa s přílohou dle vlastního výběru. Nebo oslavte narozeniny či jinou společenskou událost v naší vyhlášené restauraci a my připravíme teplá i studená jídla k Vaší plné spokojenosti.

Restaurace Řízkovna Střítež v okrese Třebíč

Křupavé řízečky z čerstvého vepřového, krůtího, kuřecího nebo telecího masa

V naší restauraci Řízkovna ve Stříteži na Třebíčsku připravujeme křupavé řízky z čerstvého telecího, vepřového, kuřecího či krůtího masa, které odebíráme výhradně od prověřených českých dodavatelů. Ochutnáte také naše domácí polévky či kynuté knedlíky borůvkové, meruňkové nebo jahodové.

Křupavé řízečky z čerstvého masa


Obědové menu – polévka, řízek s přílohou, kynuté knedlíky s borůvkami

Stali jsme se oblíbenou restaurací pro skupiny turistů i pro pořádání rodinných či firemních oslav. Teplá i studená jídla připravujeme z čerstvých surovin, jsou vždy chutná a za velmi příznivé ceny. Přijďte i Vy ochutnat do naší restaurace poctivé křupavé řízečky a uvidíte, že se k nám budete rádi vracet.

Řízkovna Střítež okres Třebíč


Speciality restaurace – řízky s bylinkami a česnekem nebo v kukuřičném kabátku

V naší restauraci připravujeme také speciality pro mlsné strávníky. Doporučujeme lahodné telecí či krůtí řízky nebo vepřové řízky s bylinkami a česnekem či kuřecí řízky v kukuřičném kabátku. A přílohu si zvolíte sami z jídelního lístku na našich webových stránkách rizkovna.czCatering

Catering

Příprava teplých i studených jídel, zajištění cateringu v okrese Třebíč

Rozvoz jídel

Rozvoz jídel

Řízkovna na Třebíčsku rozváží teplá i studená jídla přímo k zákazníkům

Restaurace

Restaurace

Restaurace Řízkovna ve Stříteži v okrese Třebíč Vás zve na řízky z čerstvého masa