Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

Pokud toužíte po bydlení, které bude odpovídat vašemu stylu, vkusu a potřebám a splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, komfort, design a funkčnost, je pro vás tou pravou volbou firma SPING STAV spol. s r.o. se sídlem v Praze, která se specializuje na výstavbu designových nadstandartních rodinných domů na klíč. Má dlouholeté zkušenosti a reference v oblasti stavebnictví a nabízí vám kompletní servis od návrhu až po realizaci vašeho vysněného domu, který vám zajistí pohodlí, úsporu a spokojenost.

SAFIN INVEST s.r.o.


Jičínská 226/17, Praha 3 - Žižkov 130 00
Kompletní správu pohledávek poskytuje na celém území České republiky společnost SAFIN INVEST s.r.o. Naše inkasní kancelář je spolehlivým partnerem v oblasti vymáhání a odkupu pohledávek a jejich inkasa, ale také na poli odkupu dluhů.

Inkasní kancelář SAFIN INVEST se především zabývá:
- vymáháním, inkasem, odkupem a správou pohledávek
- monitoringem platební kázně
- screeningem obchodního partnera
- ekonomickými zápočty
- řešením závazků po lhůtě splatnosti

Vymáhání pohledávek
S vymáháním dlužných částek a jejich inkasem máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. V rámci vymáhání dluhů mimosoudní cestou Vám můžeme zaručit rychlé, profesionální a navíc účinné řešení - vymáhání pohledávek probíhá v souladu s právním řádem ČR. SAFIN INVEST s.r.o. nepožaduje po svých klientech platby předem. Naše inkasní kancelář Vám pomůžeme s pohledávkou v jakékoli výši - dolní hranice pohledávky není stanovena.

Screening obchodního partnera
Pro obchodní a výrobní společnosti provádíme prověření a analýzu bonity potencionálního obchodního partnera, analýzu jeho stávající platební morálky, solventnosti a majetkových poměrů.

Ekonomické zápočty
Tento účinný prostředek pro řešení závazků umožní realizovat zápočet, během kterého dochází k posunu prvotní pohledávky přes několik firem prostřednictvím tzv. několikanásobných zápočtů a tzv. zápočtových řetězců a výsledkem této fúze je to, že se závazek nakonec projeví jako závazek stejné firmy.

Řešení závazků po lhůtě splatnosti
Naše kancelář na druhou stranu také pomáhá svým klientům v případě tíživé finanční situace likvidovat splatné závazky u jejich obchodních partnerů. Mezi naše základní způsoby likvidace závazků patří:
- převzetí závazků od věřitelů s dohodnutým skontem
- úhrada závazků Vašimi pohledávkami
- úhrada závazků ostatními aktivy (majetek movitý a nemovitý, zboží a podobně)

Produkty
  • realizace elektronických dražeb, pomoc s exekucí, finanční konzultace, seznamy firem v konkurzu
  • úvěrová asistence, pojišťovací poradenství, soukromé investice, spoření dětem, úspory na stáří, firemní finance, podílové fondy

Výroba reklamy od zpracování grafických návrhů po přímou výrobu, včetně montáže a dopravy.

Tradiční ruční výroba pečiva, chleba a slané pečivo.
Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o..


Související články
Získejte pomocí reverzní hypotéky neboli hypotéky naruby peníze z vaší nemovitosti bez prodeje

FINEMO.CZ SE

Získejte pomocí reverzní hypotéky neboli hypotéky naruby peníze z vaší nemovitosti bez prodeje

Pokud vlastníte dům nebo byt, ale váš důchod není dostatečný na pokrytí vašich potřeb a přání, pak by vás mohl zajímat finanční produkt, který se nazývá reverzní hypotéka nebo hypotéka naruby. Jde o druh půjčky, kterou získáte proti zástavě vaší nemovitosti. Peníze můžete použít na cokoliv, co si přejete, například na splacení dluhů, zlepšení bydlení, cestování, koníčky nebo pomoc rodině. Navíc zůstáváte pořád majitelem a uživatelem vaší nemovitosti, nikomu ji neprodáváte.


Renta z nemovitosti - jak získat finanční prostředky z vaší nemovitosti

FINEMO.CZ SE

Renta z nemovitosti - jak získat finanční prostředky z vaší nemovitosti

Renta z nemovitosti je stále populární možnost pro seniory, kteří chtějí získat finanční prostředky z hodnoty svého bydlení. Podle nejnovějších dat si již pořídilo Rentu z nemovitosti 770 klientů, z nichž většina jsou osamělí senioři mezi 65 a 75 lety. Reverzní hypotéku si berou hlavně na byty a rodinné domy, a to v jednorázové formě výplaty.


Jak získat peníze z vaší nemovitosti a zůstat v ní bydlet? Zpětná hypotéka je řešení!

FINEMO.CZ SE

Jak získat peníze z vaší nemovitosti a zůstat v ní bydlet? Zpětná hypotéka je řešení!

Máte vlastní dům nebo byt, ale potřebujete peníze na splacení dluhů, rekonstrukci, léčbu nebo cokoliv jiného? Nechcete se vzdát svého domova, kde jste strávili celý život? Pak je pro vás ideální možností zpětná hypotéka. Jde o speciální typ úvěru, který se hodí především pro seniory a s jeho sjednáním vám pomohou odborníci z FINEMO.CZ. Umožní vám získat peníze z hodnoty vaší nemovitosti, aniž byste ji museli prodat nebo pronajmout.


Profesionální a kvalitní služby v oblasti daní a účetnictví od zkušených daňových poradců

Daňové poradenství Topinka Brno

Profesionální a kvalitní služby v oblasti daní a účetnictví od zkušených daňových poradců

Hledáte profesionální a kvalitní služby v oblasti daní a účetnictví? Chcete mít jistotu, že vaše daňové povinnosti jsou splněny v souladu se zákonem a bez zbytečných rizik? Potřebujete poradit s optimalizací vašich daňových záležitostí a využitím všech možných úspor? Pokud ano, pak je Daňová kancelář Topinka s.r.o. tou pravou volbou pro vás. Jedná se o tým zkušených a certifikovaných daňových poradců a účetních, kteří se věnují poskytování komplexních a individuálních řešení pro své klienty.


Firemní články
Odkup a postoupení pohledávek

Odkup a postoupení pohledávek

Maximálně příznivé ceny z prodeje pohledávek Vám zajistí společnost SAFIN INVEST – specialista na odkup a správu pohledávek.


Komplexní správa pohledávek zkušenou inkasní společností

Komplexní správa pohledávek zkušenou inkasní společností

Zkušená inkasní kancelář SAFIN INVEST zajistí komplexní správu vašich pohledávek a převezme za vás starosti týkající se zaplacení vašich faktur.


Mimosoudní vymáhání pohledávek a jejich inkaso

Mimosoudní vymáhání pohledávek a jejich inkaso

Pružné, efektivní a účinné mimosoudní vymáhání pohledávek včetně jejich inkasa poskytuje všem svým klientům společnost SAFIN INVEST s.r.o.