SAFIN INVEST s.r.o.


Jičínská 226/17, Praha 3 - Žižkov 130 00
Kompletní správu pohledávek poskytuje na celém území České republiky společnost SAFIN INVEST s.r.o. Naše inkasní kancelář je spolehlivým partnerem v oblasti vymáhání a odkupu pohledávek a jejich inkasa, ale také na poli odkupu dluhů.

Inkasní kancelář SAFIN INVEST se především zabývá:
- vymáháním, inkasem, odkupem a správou pohledávek
- monitoringem platební kázně
- screeningem obchodního partnera
- ekonomickými zápočty
- řešením závazků po lhůtě splatnosti

Vymáhání pohledávek
S vymáháním dlužných částek a jejich inkasem máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. V rámci vymáhání dluhů mimosoudní cestou Vám můžeme zaručit rychlé, profesionální a navíc účinné řešení - vymáhání pohledávek probíhá v souladu s právním řádem ČR. SAFIN INVEST s.r.o. nepožaduje po svých klientech platby předem. Naše inkasní kancelář Vám pomůžeme s pohledávkou v jakékoli výši - dolní hranice pohledávky není stanovena.

Screening obchodního partnera
Pro obchodní a výrobní společnosti provádíme prověření a analýzu bonity potencionálního obchodního partnera, analýzu jeho stávající platební morálky, solventnosti a majetkových poměrů.

Ekonomické zápočty
Tento účinný prostředek pro řešení závazků umožní realizovat zápočet, během kterého dochází k posunu prvotní pohledávky přes několik firem prostřednictvím tzv. několikanásobných zápočtů a tzv. zápočtových řetězců a výsledkem této fúze je to, že se závazek nakonec projeví jako závazek stejné firmy.

Řešení závazků po lhůtě splatnosti
Naše kancelář na druhou stranu také pomáhá svým klientům v případě tíživé finanční situace likvidovat splatné závazky u jejich obchodních partnerů. Mezi naše základní způsoby likvidace závazků patří:
- převzetí závazků od věřitelů s dohodnutým skontem
- úhrada závazků Vašimi pohledávkami
- úhrada závazků ostatními aktivy (majetek movitý a nemovitý, zboží a podobně)

Produkty
  • realizace elektronických dražeb, pomoc s exekucí, finanční konzultace, seznamy firem v konkurzu
  • úvěrová asistence, pojišťovací poradenství, soukromé investice, spoření dětem, úspory na stáří, firemní finance, podílové fondy

Výroba produktů pro pokrývání střech Praha, asfaltové pásy, izolace, hydroizolace, fólie, nátěry.

Výroba produktů pro pokrývání střech Praha, asfaltové pásy, izolace, hydroizolace, fólie, nátěry

Výroba originálních šperků na zakázku Praha, ručně vyrobené prsteny, náramky, náhrdelníky.

Výroba originálních šperků na zakázku Praha, ručně vyrobené prsteny, náramky, náhrdelníky

Související články
Kotlíkové dotace v moravskoslezském kraji – 3. výzva

Ing. Dalibor Čmiel

Kotlíkové dotace v moravskoslezském kraji – 3. výzva

Na jaře 2019 bude opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Nyní bude program nabízet výměnu starých kotlů na tuhá paliva 1. a 2. emisní třídy, jejichž provoz bude od září 2022 zcela zakázán, za nový plynový kondenzační kotel, zplynovací kotel na dřevo s akumulačními nádržemi, automatický kotel na biomasu a tepelné čerpadlo.


Oddlužení manželů (osobní bankrot)

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v moravskoslezském kraji od 1. 7. 2013

Ing. Dalibor Čmiel

Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v moravskoslezském kraji od 1. 7. 2013

Od 1. 7. 2013 bude opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Nyní bude program rozšířen o typy kotlů, které budou podporovány při výměně starého kotle na tuhá paliva v rámci Moravskoslezského kraje.


Dotace na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji za nové automatické

Ing. Dalibor Čmiel

Dotace na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji za nové automatické

Automatický kotel na tuhá paliva spalující uhlí nebo biomasu představuje v této době jeden z možných tepelných zdrojů pro domácnosti, které vyžadují pohodlné, nenáročné a ekonomické řešení vytápění a ohřev teplé vody. Nyní je nejvhodnější doba k využití dotace na výměnu stávajících kotlů za nové nízkoemisní automatické v Moravskoslezském kraji. Využijte servis služeb, které v rámci této dotace nabízíme.


Firemní články
Odkup a postoupení pohledávek

Odkup a postoupení pohledávek

Maximálně příznivé ceny z prodeje pohledávek Vám zajistí společnost SAFIN INVEST – specialista na odkup a správu pohledávek.


Komplexní správa pohledávek zkušenou inkasní společností

Komplexní správa pohledávek zkušenou inkasní společností

Zkušená inkasní kancelář SAFIN INVEST zajistí komplexní správu vašich pohledávek a převezme za vás starosti týkající se zaplacení vašich faktur.


Mimosoudní vymáhání pohledávek a jejich inkaso

Mimosoudní vymáhání pohledávek a jejich inkaso

Pružné, efektivní a účinné mimosoudní vymáhání pohledávek včetně jejich inkasa poskytuje všem svým klientům společnost SAFIN INVEST s.r.o.