SIKR, s r.o.


Heřmanice v Podještědí 261, Jablonné v Podještědí 471 25
Společnost SIKR, s r.o. se specializuje na výrobu průmyslových sít a průmyslových pletiv. Dodáváme drátěná a harfová síta.
V nabídce máme široký sortiment sít, vyrábíme drátěná síta se čtvercovými nebo obdélníkovými oky, jednostranně hladká se čtvercovými nebo obdélníkovými oky, síta s mezivlnou nebo síta s dvojitým krepem. Při výrobě je použita pružinová ocel a nerez.
Harfová síta produkujeme s horizontálně nebo vertikálně zvlněnými podélnými dráty. Naše síta umožňují přesné třídění, díky kmitání podélných drátů vzniká samočistící efekt a síto se neucpává.

Výroba:
- průmyslové síta a pletiva
- drátěná síta
- harfová síta.

Drátěná síta:
- síta se čtvercovými nebo obdélníkovými oky, používají se ke třídění sypkých materiálů, velikost oka 0, 8 - 75 (vyjímečně až 150) mm, průměr drátu 0, 5 - 12, 5 mm
- jednostranně hladká se čtvercovými nebo obdélníkovými oky, velikost oka 5 - 150 mm, průměr drátu 1, 6 - 12, 5 mm, dodáváme v rolích nebo formátech dle požadavků zákazníka
- s mezivlnou se čtvercovými nebo obdélníkovými oky, slouží jako kryty či mříže, velikost oka 8 - 150 mm, průměr drátu 1, 25 - 10 mm
- s dvojitým krepem se čtvercovými nebo obdélníkovými oky, využívá se ke třídění velkých objemů sypkých materiálů.

Harfová síta:
- s horizontálně zvlněnými podélnými dráty, používají se pro třídění suchých i vlhkých, obtížně tříditelných materiálů, velikost oka 2 - 25 mm, průměr drátu: 1 - 4, 5 mm
- s vertikálně zvlněnými podélnými dráty, velikost oka 1, 1 - 22 mm, průměr drátu 1 - 4 mm.

Pokud hledáte výrobce průmyslových sít, víte na koho se obrátit. Spolenost SIKR, s r.o. najdete na adrese Heřmanice v Podještědí 261, okres Česká Lípa. Naše výrobky produkujeme také do Chorvatska, Bulharska, Polska a dalších států.

Produkty
  • vybavení prodejen, konstrukce obchodních regálů, drátěné sítě, drátěné koše, distribuce reklamních stojanů

Rekonstrukce bytových jader a koupelen, instalatérské a zemní práce Plzeň.

Autoservis Jan Mleziva, opravy automobilů Domažlice, servis a diagnostika vozidel.

Autoservis Jan Mleziva, opravy automobilů Domažlice, servis a diagnostika vozidel

Související články
Feroplast: drátěný program pro vaši prodejnu i kancelář

FEROPLAST spol. s r.o.

Feroplast: drátěný program pro vaši prodejnu i kancelář

Vybavte si kancelář či prodejnu kvalitními drátěnými výrobky! Kompletní drátěný program je součástí výroby společnosti Feroplast, s.r.o.. Zabýváme se výrobou nejrůznějších firemních a propagačních stojanů, prodejních regálů a dalších prvků. V této oblasti je jedním z významných hráčů na trhu.


Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast

FEROPLAST spol. s r.o.

Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast

Firma se snaží vyhovět i zákazníkům, kteří ještě nemají úplně konkrétní představu o daném produktu a proto naše vývojové oddělení může vypracovat hned několik návrhů v podobě skic a zvolená varianta se nadále vypracovává již do konkrétního výkresu.


Svařované sítě i žebérkové pletivo na zakázku vyrobí firma SITAP

SITAP, s.r.o.

Svařované sítě i žebérkové pletivo na zakázku vyrobí firma SITAP

Kvalita výroby, rychlost dodávek a schopnost nabídnout různá atypická řešení sítí a pletiv ve snaze vyhovět zákazníkovi. To jsou přednosti společnosti SITAP, s.r.o., která od roku 1992 vyrábí a prodává lisované, kloubkové a žebérkové pletivo, ale také svařované a armovací sítě a další. Vše vyrábíme ve standardních rozměrech i na zakázku dle přání zákazníka.


Svařované sítě - výroba svařovaných sítí

SITAP, s.r.o.

Svařované sítě - výroba svařovaných sítí

Společnost SITAP s.r.o., se zabývá zpracováním drátu, specializuje se na výrobu svařovaných sítí, dále se zabývá výrobou a prodejem lisovaného a žebérkového pletiva a ocelového drátu, pletivo a dráty vyrábí ve standardních rozměrech nebo i na zakázku.


Firemní články
Průmyslová pletiva, drátěná a harfová síta pro třídění suchých i vlhkých materiálů, prodej

Průmyslová pletiva, drátěná a harfová síta pro třídění suchých i vlhkých materiálů, prodej

Vyberte si z širokého sortimentu průmyslových pletiv a sít, která nabízí společnost SIKR, s r.o. z Jablonné v Podještědí. Efektivní řešení pro krytí a třídění Vašeho materiálu.