Radim Kaděrka
nosice.com


Hlavní 64, Opava 746 01

nosice.com - internetový obchod s kamennou prodejnou nabízí:
- střešní nosiče
- autoboxy
- příčníky
- podélné nosiče
- nosiče kol střešní i na tažné zařízení
- nosiče lyží a snowboardů
- nosiče lodí a surfů
- tažná zařízení
- další střešní nástavby na osobní a
užitkové vozy
- gumové koberce
- vany do zavazadlového prostoru
- sněhové řetězy
- povinná výbava
Půjčovna střešních nosičů, autoboxů a nosičů kol.
Montáže podélných nosičů.
Montáže tažných zařízení.
Značky nabízených produktů - THULE, HAPRO, ATERA, PRORACK, GEV, HAKR, NEUMANN, PICCOLA, BÖHM, NEUBOX, WJENZEK, HAK, GALIA, BRINK, WESTFALIA ad.

IČ: 63304210
DIČ: CZ7608115449
Okres: Opava
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Radim Kaděrka

Kompletní tažné zařízení e-shop, kvalitní tažná zařízení

Kompletní tažné zařízení e-shop, kvalitní tažná zařízení

V našem e-shopu naleznete tažná zařízení pro všechny osobní a užitkové vozy: - kompletní tažné zařízení - kvalitní tažná zařízení - tažná zařízení firem SVC Náchod, GALIA, BRINK, WESTFALIA, ARAGON, ATLUX, AUGUSZT a SIARR - uvedené ceny jsou vždy za kompletní sadu tažného zařízení včetně typové elektroinstalační sady - jsme autorizovaným partnerem pro montáže tažných zařízení výše uvedených firem - ceny montáže se pohybují od 900,- Kč do 1500,- Kč, v závislosti na náročnosti montáže na konkrétním vozidle. V případě jakýchkoli pochybností při výběru tažného zařízení pro Vaše vozidlo nás neváhejte kontaktovat.


Autoboxy, nosiče kol, střešní boxy, zamykatelné příčné nosiče

Autoboxy, nosiče kol, střešní boxy, zamykatelné příčné nosiče

Navštivte náš internetový obchod, eshop nebo kamennou prodejnou. Specializujeme se na: - automobilové střešní nosiče, autoboxy, střešní boxy, příčníky, nosiče kol, nosiče lodí a surfů, zamykatelné příčné nosiče, nosiče lyží a snowboardů, nosiče kol, nosiče lodí a surfů, specializované příslušenství pro řemeslníky, plastové vany do zavazadlového prostoru, přesné gumové koberce, sítě a organizéry, povinná i doporučená výbava vozidel, sady žárovek, autolékárničky.


Krátké autoboxy, dlouhé autoboxy,  příslušenství autoboxů e-shop

Krátké autoboxy, dlouhé autoboxy, příslušenství autoboxů e-shop

Radim Kaděrka nosice.com nabízí autoboxy Krátké autoboxy - do 175 cm - autoboxy tzv. krátké, tedy do délky 175 cm - vhodné hlavně pro přepravu zavazadel a jiných menších předmětů - autoboxy firem Atera, GEV, HAKR, Hapro, Jetbag, Kamei, Mont Blanc, Neuman, Neubox, Surfbox, TEiKO, THULE. Dlouhé autoboxy - od 180 cm - autoboxy tzv. dlouhé, tedy od 180 cm - vhodné hlavně pro přepravu lyží a jiných delších předmětů, lze bez problému použít pro přepravu zavazadel - autoboxy firem Atera, GEV, HAKR, Hapro, Jetbag, Kamei, Mont Blanc, Neuman, Neubox, Surfbox, TEiKO, THULE. Příslušenství autoboxů - držáky lyží pro autoboxy THULE nebo velmi praktický nástěnný držák autoboxu, který šetří místo a usnadňuje uskladnění autoboxu.


Nosiče kol na tažné zařízení vozidla

Nosiče kol na tažné zařízení vozidla

Radim Kaděrka nosice.com nabízí: - nosiče kol na tažné zařízení - nosiče kol značek WJENZEK, HAKR, THULE, ATERA, MENABO a JETBAG - nosiče jsou určeny pro upevnění na tažné zařízení vozidla - nejjednodušší a nejbezpěčnější způsob přepravy kol - velmi oblíbený a zároveň bezpečný způsob přepravy kol - pohodlná manipulace s koly při jejich nakládání a vykládání - použití nezvyšuje spotřebu vozidla, protože nosič i kola jsou schovány za vozidlem a nevzniká tedy aerodynamický odpor, jako je tomu při přepravě kol na střeše vozidla a celkový jízdní komfort je výrazně lepší, než při přepravě kol na střeše.


Střešní nosiče kol, nosiče kol na zadní dveře

Střešní nosiče kol, nosiče kol na zadní dveře

Radim Kaděrka nosice.com nabízí nosiče kol. Střešní nosiče kol značek HAKR, PICCOLA, THULE, ATERA, MONT BLANC a GEV. Nosiče jsou určeny pro upevnění na střešní nosiče a příčníky. Nosiče kol na tažné zařízení: - nosiče kol značek WJENZEK, HAKR, THULE, ATERA, MENABO a JETBAG. Nosiče jsou určeny pro upevnění na tažné zařízení vozidla a nabízejí nejbezpěčnější způsob přepravy kol. Nosiče kol na zadní dveře - nosiče kol značek PICCOLA, THULE a GEV. Nosiče jsou určeny pro upevnění na zadní dveře vozidla. Nosiče kol do interiéru vozidla - nosič kol značky THULE, který je určen pro upevnění do interiéru vozidla. Příslušenství nosičů kol: - příslušenství k nosičům kol - adaptéry pro uchycení do T-drážky - zamykatelné matice - náhradní popruhy...


Zimní výbava vozidla

Zimní výbava vozidla

Vybavte své auto na zimu věcmi, nabízíme - zimní výbava vozidla: - sněhové řetězy, startovací kabely, nemrznoucí směs do ostřikovačů a do chladiče, lopatka na sníh, škrabka, baterka, gumové koberce, vana do kufru, autolékárnička, autolékárnička, výstražná vesta, tažné lano a výstražný trojůhelník, hasící sprej nebo hasící přístroj, skládací lopatka, kanystr na pohonné hmoty, startovací kabely, škrabky na okna ad.


Nosiče kol na tažné zařízení

Nosiče kol na tažné zařízení

Nabízíme nosiče kol na tažné zařízení. Jsou velmi oblíbeným a zároveň bezpečným způsobem přepravy kol. Nabízejí pohodlnou manipulaci s koly při jejich nakládání a vykládání. Jejich použití nezvyšuje spotřebu vozidla, protože nosič i kola jsou schovány za vozidlem a nevzniká tedy aerodynamický odpor, jako je tomu při přepravě kol na střeše vozidla a celkový jízdní komfort je výrazně lepší, než při přepravě kol na střeše. Doporučujeme nosič Wjenzek Alfa 3+1 - český výrobek s vynikajícím poměrem kvalita / cena. K nosiči dodáváme zdarma SPZ. Nosič nabízíme za cenu 7795,- Kč, vč. SPZ k nosiči a přepravních nákladů.


Eshop střešní boxy, příčníky, autoboxy, nosiče Opava

Eshop střešní boxy, příčníky, autoboxy, nosiče Opava

Navštivte náš internetový obchod, eshop a kamennou prodejnou. Specializujeme se na: - automobilové střešní nosiče - autoboxy - střešní boxy - příčníky - nosiče lyží a snowboardů - nosiče kol - nosiče lodí a surfů - specializované příslušenství pro řemeslníky - plastové vany do zavazadlového prostoru - přesné gumové koberce - sítě a organizéry - povinná i doporučená výbava vozidel - sady žárovek - autolékárničky. Nabízíme: HAKR Snow Profi ALU 6 - nejideánější nosič pro 6 párů lyží nebo 4 snowboardy na trhu za výprodejovou cenu 910,- Kč + reflexní náramek zdarma. Doporučujeme: - nosiče kol na tažné zařízení české firmy WJENZEK - jedinečný poměr kvality a ceny + SPZ pro nosič kol zdarma. Akce: TEiKO AB 400 - autobox ideální pro přepravu lyží a jiného zimního vybavení, nyní se slevou 15%, za cenu 5495,- Kč.


Půjčovna nosičů, autoboxy, nosiče lyží Opava

Půjčovna nosičů, autoboxy, nosiče lyží Opava

Nosice.com - půjčovna nosičů nabízí: - pro zapůjčení jsou k dispozici střešní nosiče pro většinu vozidel. Nabízíme k zapůjčení následující typy nosičů: - příčníky pro všechny značky a typy vozidel s instalovanými hagusy - nosiče lyží - nosiče snowboardů - magnetické nosiče - krátké autoboxy - dlouhé autoboxy.


Nosiče lyží a snowboardů, autobox, sněhové řetězy Opava

Nosiče lyží a snowboardů, autobox, sněhové řetězy Opava

V naší kamenné prodejně a v našem internetovém obchodě Vám nabízíme: - střešní nosiče, autoboxy, příčníky, nosiče lyží a snowboardů, nosiče kol, nosiče lodí a surfů, tažná zařízení, sněhové řetězy, povinnou výbavu. Střešní nosiče a autoboxy také půjčujeme. Využijte našich akčních cen: - nyní v naší nabídce: - autobox NEUBOX A460 white - limitovaná edice - autobox TEiKO AB 330 v šedé nebo černé barvě.


Akční nabídka - autolékárnička Opava

Akční nabídka - autolékárnička Opava

Firma Nosiče.com má pro Vás akční nabídku! ! ! Povinná výbava od 1. 1. 2011 dle vyhlášky 283/2009 Sb. - autolékárnička polštářek + výstražná vesta. (barevné provedení - oranžová nebo žlutá). Využijte naší zvýhodněné sady za skvělých 239,- Kč ! ! ! Navštivte náš eshop a objednejte autolékárničku ještě dnes, konec roku se blíží ! ! ! !Další produkty a služby
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů


Související články
Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů
Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Pokud jste vlastníky starého či nepojízdného vozidla nebo máte s vozidlem jiné úmysly, je potřebné jej vyřadit z provozu, abyste se vyhnuli problémům při neplacení povinného ručení, které vám hrozí z ČKP. Svoje služby v oblasti likvidace autovraků vám poskytne Autovrakoviště Kunovice, firma Salvage-UH s.r.o.


Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.


Autodíly, náhradní díly a autopříslušenství Břeclav
Autodíly, náhradní díly a autopříslušenství Břeclav

Máte problém s vaším vozidlem nebo potřebujete něco vylepšit? Aby vaše auto bylo ještě dlouho v provozu, tak to chce jenom kvalitní autodíly a další příslušenství a hlavně široký sortiment výběru. Pokud hledáte prodejnu nebo přímo velkoobchod v okolí Břeclavi, tak se můžete spolehnout na Autodíly Vykoukal Jan.