HATEX CZ, s.r.o.


Vlhká 21, příjezd z ulice Křenová 19, Brno 602 00
Naše společnost je velkoobchodním prodejcem dámského, pánského, dětského a zdravotnického punčochového zboží.
Zastupujeme společnosti jako jsou PRIMATO, CALZE B.C., BELLAFONTE a G.T. CALZE. Punčochové zboží dodáváme do prodejen s punčochovým zbožím, kusového textilu, lékáren, obuvi, textilní galanterie atd.
Naším odběratelům nabízíme 50 artiklů punčochového zboží jak pro dámy, pány, tak i děti.

Zboží:
-punčochové kalhoty
-ponožky
-punčochy
-podkolenky
-samodržící punčochy
-strečové, krepové punčochy
-výrobky s vysokým obsahem Lycry
-teplé krycí punčochové kalhoty atd.

Produkty
  • kovové spony na opasky, ozdobné flitry, plastové korálky, organzy a stuhy, knoflíky, nalepovací kamínky, kožené galanterní zboží

Restaurace Duran Hradec Králové, grilovaná jídla, báječné deserty a výborná vína, pronájem salónků.

Restaurace Duran Hradec Králové, grilovaná jídla, báječné deserty a výborná vína, pronájem salónků

Kamenické práce Praha, výroba kamenných obkladů, renovace pomníků, dlažby z mramorů.

Kamenické práce Praha, výroba kamenných obkladů, renovace pomníků, dlažby z mramorů

Související články
Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Patříte mezi ty, kteří se snaží být kreativní, zachovávat schopnost tvořit rukama a přinášet lidem pěkné produkty? Pletete, háčkujete či děláte jiné řemeslo, při kterém jsou zapotřebí kvalitní pletací příze? Firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. vám je dodá.


Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.

Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

Poslední dobou jsou látkové pleny u maminek čím dál oblíbenější. Není divu, jednorázové plenky sice ulehčují práci rodičům, ale pro životní prostředí jsou škodlivé. Kvůli používání jednorázových plen se totiž tvoří ohromné množství nerecyklovatelného odpadu. Kromě toho jsou látkové pleny lepší i pro zdravý vývoj vašeho miminka.


Potahová látka Serta je opravdu výjimečná má zvýšenou odolnost proti poškození domácími mazlíčky

BS-textil s.r.o.

Potahová látka Serta je opravdu výjimečná má zvýšenou odolnost proti poškození domácími mazlíčky

Zvířata a děti, faktory, které nikdy nemůžeme ovlivnit. Ani jejich chování ani jejich v uvozovkách zlobení. Domácí mazlíčci však nedělají nic schválně a proto vše můžeme ovlivnit akorát my, jejich majitelé.


Maskoti - název mluví za vše

Image on Stage, s.r.o.

Maskoti - název mluví za vše

Obecně totiž na takové věci lidé nemyslí, ale když nad tím zapřemýšlíme, tak výroba maskotů musí být velká legrace. Výrobou maskotů se zabývá společnost Image on Stage. Vyhotovují maskoty na klíč. Dodají vám profesionální návrh, zvolí optimální materiály a každý výchozí maskot vždy co nejvíce odpovídá dané předloze.


Firemní články
Prodej dámského punčochového zboží–velkoobchod

Prodej dámského punčochového zboží–velkoobchod

Potřebujete sehnat prodejce dámského punčochového zboží ve velkém? Neváhejte a obraťte se na nás! Naše společnost se zabývá velkoobchodním prodejem dámského, dětského i pánského punčochového zboží od firem PRIMATO S.R.L., CALZE B.C. S.R.L., BELLAFONTE S.R.L. a G.T. CALZE S.R.L.. Zboží dodáváme do lékáren, prodejcům obuvi, textilních galantérií, do prodejem s punčochovým zbožím a kusového textilu. Kompletní sortiment našeho zboží najdete na našem webu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Punčochové zboží velkoobchod Praha

Punčochové zboží velkoobchod Praha

Jste v Praze prodejcem punčochového zboží a sháníte velkoobchodního dodavatele punčochového zboží? Obraťte se na nás! Máme k dispozici pro odběratele velké spektrum cca 50 artiklů dámského, pánského i dětského punčochového zboží. Nabízíme punčochové kalhoty, zimní punčochy, ponožky i podkolenky z krepového vlákna, strečové punčochy a výrobky s obsahem Lycry. Zastupujeme převážně italské firmy CALZE B.C., BELLAFONTE, PRIMATO a G.T. CALZE. Více informací najdete na našich www.


Velkoobchod italského punčochového zboží

Velkoobchod italského punčochového zboží

Sháníte velkoobchodního dodavatele italského punčochového zboží? Pak bez váhání kontaktujte naši firmu! Nabízí odběratelům široké spektrum asi 50 artiklů italského punčochového zboží pro ženy, muže i děti. Najdete u nás punčochové kalhoty, ponožky a podkolenky z krepového vlákna, strečové punčochové zboží ale i výrobky s vysokým obsahem Lycry. Zastupujeme výrobce CALZE B.C., BELLAFONTE, PRIMATO a G.T. CALZE. Více informací a přehled zboží najdete na našich www.


Italské punčochové zboží – velkoobchod

Italské punčochové zboží – velkoobchod

Ráda by jste si zakoupila pravé italské punčochové zboží, jen nevíte na který obchod se obrátit? Pak jsme tu přesně pro Vás. Zabýváme se velkoobchodem s dámským, dětským, zdravotnickým, ale i pánským punčochovým zbožím. Nabízíme značky jako PRIMATO, BELLAFONTE, CALZE a CALZE B.C. Odběratelům nabízíme více než 45 artiklů punčochového zboží. V našem sortimentu naleznete ponožky, punčochy, podkolenky, stresové či krepové punčochy, výrobky s vysokým obsahem lycry a mnoho dalšího. Více informací o zboží naleznete na našich www stránkách.


Zdravotní punčochové zboží - doprodej za nákupní ceny

Zdravotní punčochové zboží - doprodej za nákupní ceny

Zdravotní punčochové zboží - doprodej za nákupní ceny, vše v tělové barvě: Punčochové kalhoty 40 DEN vel. 3,5, 74 Kč, 59 ks 70 DEN vel. 3,4,5, 148 Kč, 62 ks 140 DEN vel.4,5, 150 Kč, 13 ks 280 DEN vel. 3,4,5, 193 Kč, 23 ks Samodržící punčochy 70 DEN vel. 3,4,5, 156 Kč, 35 ks 140 DEN vel 3,4,5, 163 Kč, 54 ks Punčochy na podvazky 140 DEN vel. 3,4,5, 92 Kč, 23 ks


Módní punčochové zboží

Módní punčochové zboží

Dámské punčochové zboží, dovoz z Itálie. Vysoká kvalita, aktuální barevnost a vzory v dostupných cenách. Punčochové kalhoty, samodržící punčochy, podkolenky a ponožky - společenské, pro běžné nošení a zimní.