HATEX CZ, s.r.o.


Vlhká 21, příjezd z ulice Křenová 19, Brno 602 00

Naše společnost je velkoobchodním prodejcem dámského, pánského, dětského a zdravotnického punčochového zboží.
Zastupujeme společnosti jako jsou PRIMATO, CALZE B.C., BELLAFONTE a G.T. CALZE. Punčochové zboží dodáváme do prodejen s punčochovým zbožím, kusového textilu, lékáren, obuvi, textilní galanterie atd.
Naším odběratelům nabízíme 50 artiklů punčochového zboží jak pro dámy, pány, tak i děti.

Zboží:
-punčochové kalhoty
-ponožky
-punčochy
-podkolenky
-samodržící punčochy
-strečové, krepové punčochy
-výrobky s vysokým obsahem Lycry
-teplé krycí punčochové kalhoty atd.

IČ: 63468115
DIČ: CZ63468115
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ján Habas

Prodej dámského punčochového zboží–velkoobchod

Prodej dámského punčochového zboží–velkoobchod

Potřebujete sehnat prodejce dámského punčochového zboží ve velkém? Neváhejte a obraťte se na nás! Naše společnost se zabývá velkoobchodním prodejem dámského, dětského i pánského punčochového zboží od firem PRIMATO S.R.L., CALZE B.C. S.R.L., BELLAFONTE S.R.L. a G.T. CALZE S.R.L.. Zboží dodáváme do lékáren, prodejcům obuvi, textilních galantérií, do prodejem s punčochovým zbožím a kusového textilu. Kompletní sortiment našeho zboží najdete na našem webu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Punčochové zboží velkoobchod Praha

Punčochové zboží velkoobchod Praha

Jste v Praze prodejcem punčochového zboží a sháníte velkoobchodního dodavatele punčochového zboží? Obraťte se na nás! Máme k dispozici pro odběratele velké spektrum cca 50 artiklů dámského, pánského i dětského punčochového zboží. Nabízíme punčochové kalhoty, zimní punčochy, ponožky i podkolenky z krepového vlákna, strečové punčochy a výrobky s obsahem Lycry. Zastupujeme převážně italské firmy CALZE B.C., BELLAFONTE, PRIMATO a G.T. CALZE. Více informací najdete na našich www.


Velkoobchod italského punčochového zboží

Velkoobchod italského punčochového zboží

Sháníte velkoobchodního dodavatele italského punčochového zboží? Pak bez váhání kontaktujte naši firmu! Nabízí odběratelům široké spektrum asi 50 artiklů italského punčochového zboží pro ženy, muže i děti. Najdete u nás punčochové kalhoty, ponožky a podkolenky z krepového vlákna, strečové punčochové zboží ale i výrobky s vysokým obsahem Lycry. Zastupujeme výrobce CALZE B.C., BELLAFONTE, PRIMATO a G.T. CALZE. Více informací a přehled zboží najdete na našich www.


Italské punčochové zboží – velkoobchod

Italské punčochové zboží – velkoobchod

Ráda by jste si zakoupila pravé italské punčochové zboží, jen nevíte na který obchod se obrátit? Pak jsme tu přesně pro Vás. Zabýváme se velkoobchodem s dámským, dětským, zdravotnickým, ale i pánským punčochovým zbožím. Nabízíme značky jako PRIMATO, BELLAFONTE, CALZE a CALZE B.C. Odběratelům nabízíme více než 45 artiklů punčochového zboží. V našem sortimentu naleznete ponožky, punčochy, podkolenky, stresové či krepové punčochy, výrobky s vysokým obsahem lycry a mnoho dalšího. Více informací o zboží naleznete na našich www stránkách.


Zdravotní punčochové zboží - doprodej za nákupní ceny

Zdravotní punčochové zboží - doprodej za nákupní ceny

Zdravotní punčochové zboží - doprodej za nákupní ceny, vše v tělové barvě: Punčochové kalhoty 40 DEN vel. 3,5, 74 Kč, 59 ks 70 DEN vel. 3,4,5, 148 Kč, 62 ks 140 DEN vel.4,5, 150 Kč, 13 ks 280 DEN vel. 3,4,5, 193 Kč, 23 ks Samodržící punčochy 70 DEN vel. 3,4,5, 156 Kč, 35 ks 140 DEN vel 3,4,5, 163 Kč, 54 ks Punčochy na podvazky 140 DEN vel. 3,4,5, 92 Kč, 23 ks


Módní punčochové zboží

Módní punčochové zboží

Dámské punčochové zboží, dovoz z Itálie. Vysoká kvalita, aktuální barevnost a vzory v dostupných cenách. Punčochové kalhoty, samodržící punčochy, podkolenky a ponožky - společenské, pro běžné nošení a zimní.Další produkty a služby
  • kovové spony na opasky, ozdobné flitry, plastové korálky, organzy a stuhy, knoflíky, nalepovací kamínky, kožené galanterní zboží


Související články
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh
Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh

Textilní výroba přináší mnoho úspěšných produktů, díky kterým je náš život modernější a komfortnější a to od oblečení až po předměty denní potřeby. K těmto výrobkům patří také stuhy, které neupadly do zapomnění a mají svoje důležité místo na trhu jako i firma ELAS, společnost s ručením omezeným.


V naší nabídce najdete metráž i oděvní látky
V naší nabídce najdete metráž i oděvní látky

Ušít si něco doma není tak složité. Stačí šikovné ruce a kvalitní materiál a nové originální šaty či halenka jsou na světě. Právě o dodávku kvalitního materiálu se staráme my. Výběr je skutečně pestrý!


Pletací příze Bravo Baby
Pletací příze Bravo Baby

V dnešním světě není snadné najít produkty, které jsou pro nás dospělé, ale také například pro naše nejmenší, miminka a děti, nezávadné. Svět je přesycený různými výrobky, avšak narazit na něco poctivého, kvalitního a zároveň pro děti nezávadného, bývá často problém. Pokud navíc jako maminky rády pletete, pak je zde kvalitní pletací příze od německého výrobce, která vám to všechno vynahradí.