SpofaDental a.s.
KaVo & Kerr & SpofaDental & SybronEndo


Türkova 2319/5b, Praha 4 149 00

Kompletní technologické vybavení ordinací či laboratoří na klíč:

Návrhy ordinací a laboratoří V případě, že od Vás obdržíme technické podklady jsme schopni vypracovat návrh Vaší stávající či budoucí ordinace s ohledem na ergonomické a technické požadavky a možnosti.
Pokud to technologie daného projektu dovoluje, je možné vypracovat i více variant ze kterých si lze vybrat tu konkrétní a vyhovující.


Special servis Provádíme veškeré servisní zásahy týkající se záručních a pozáručních oprav.
Na základě námi obdržené opravy, vyhotovíme cenovou kalkulaci (zda je či není rentabilní opravu provést)a navrhneme konkrétní optimální řešení, které Vám sdělíme telefonicky či jiným způsobem. Následně na základě Vašeho vyjádření, budeme postupovat dále.

IČ: 63278375
DIČ: CZ63278375
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Vybavení ordinací a laboratoří Praha

Vybavení ordinací a laboratoří Praha

Kompletní technologické vybavení ordinací či laboratoří na klíč: - Instrumenty - RTG technika - Diagnostické systémy - Vybavení ordinací - Vybavení laboratoří - Ošetřování instrumentů a hygiena - CAD/CAM systémy - Mikroskopy. Mezi ve světě nejznámější KaVo produkty patří turbínky, násadce, diagnostika, soupravy, rentgeny, CAD/CAM. Pro další informace o naší činnosi najdete na odkazu viz níže.Další produkty a služby
  • zdravotnická technika, operační stoly a světla, přístroje pro rehabilitaci, interní medicína, kardiologie a gynekologie

Vytvoříme pro Vás video jakéhokoli typu. Realizujeme projekty na klíč, on-line přenosy, virtuální studia a prostředí, mediální tréninky, digitalizujeme a lokalizujeme videa.

Související články
Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou
Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Firma ADVAMED s.r.o. Praha 10 – Počernice je přímým pokračovatelem firmy COMESA spol. s.r.o. Od svého předchůdce převzala veškeré obchodní kontakty, tudíž může spolupráce opět pokračovat k plné spokojenosti všech zúčastněných stran.


Vojtův rehabilitační stůl
Vojtův rehabilitační stůl

Na základě mnohých zkušeností víme, že lidská láska je všemocná a překoná všechny překážky. To samé platí v případě maminek a narozených miminek. Pro své děti bychom udělali vždy vše.


Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed
Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.


Polohovací zdravotnická lůžka a postele
Polohovací zdravotnická lůžka a postele

Naše firma působí na trhu již od roku 2001. Specializujeme se na výrobu motorických polohovacích roštů a zdravotnických postelí do domovů, penzionů, nemocnic, ale také pro domácí péči. Polohovací postele je možné také zapůjčit. Víme, že každý není tak movitý, aby si ihned po onemocnění mohl koupit vlastní polohovací postel a proto našim nemocným klientům poskytujeme také pronájem a to jak krátkodobý tak i dlouhodobý.