Omega Optix, s.r.o.


Pražská 1012/65, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 250 01

Přední výrobce a distributor brýlových čoček v České republice.

IČ: 64572366
DIČ: CZ64572366
Okres: Praha-Východ
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Brýlové čočky Transitions Drivewear se přizpůsobí každému řidiči

Brýlové čočky Transitions Drivewear se přizpůsobí každému řidiči

Řízení auta patří ke každodennímu životu většiny z nás. Za volantem se však můžeme setkat s řadou nečekaných událostí a naše oči musí být v perfektní kondici. Firma Omega Optix proto nabízí brýlové samozabarvovací čočky vyvinuté speciálně pro řidiče. Brýlové čočky Transitions Drivewear se dokonale přizpůsobí vnějšímu prostředí a oslnění sluncem ani jiné rušivé vlivy vás už v autě neohrozí. Zapadající slunce je pro řidiče vždy velmi nepříjemné. Po nečekaném oslnění řidič snadno ztrácí koncentraci a špatně vidí na cestu. S čočkami Transitions Drivewear vám za každého počasí budou stačit jedny brýle. Tyto speciální čočky pro řidiče totiž na rozdíl od ostatních nereagují pouze na UV záření, ale také na viditelné světlo. Na aktuální světelné podmínky tak perfektně reagují i uvnitř auta a rychle se zbarví tak, aby vám nenadálé osvícení nečinilo problémy. Brýlové čočky jsou zároveň polarizační, redukují tak všechny rušivé obrazy z okolí a zvýrazňují kontrast. V Omega Optrix vám nabízíme hned dva druhy brýlových čoček Transitions Drivewear. Vybrat si můžete čočky: - Jednoohniskové - Bifokální A protože víme, že i brýle mohou být stylové a osobité, nabízíme vám hned několik designových variant, ze kterých si vybere každý. Nasaďte si brýle s čočkami Transitions Drivewear a vychutnejte si ničím nerušenou jízdu.


Pořiďte si brýlové čočky Transitions, uvidíte svět jasněji

Pořiďte si brýlové čočky Transitions, uvidíte svět jasněji

Konec rozmazaným obrysům a bolavým očím? Je to možné, díky samozabarvovacím brýlovým čočkám Transitions od firmy Omega Optix. Brýlové čočky se dokonale přizpůsobí prostředí, zlepší váš zrak a zároveň chrání oči před poškozením. Brýlové čočky Transitions jsou díky své dokonalé přizpůsobivosti oblíbené po celém světě. Není divu, umí se skvěle reagovat na jakékoli počasí, ale i světelné prostředí v místnosti. Umožní vám tak vidět okolní svět jasně a ostře za každých okolností. Brýlové čočky ale zároveň propouští vždy takové množství světla, které je pro vaše oči vhodné a chrání je tak před poškozením. Samozabarvovací čočky Transitions z řady Signature VII jsou ideální pro každodenní nošení. Po celý den vám poskytnou ideální zabarvení skel a vy si tak můžete vychutnat maximální vizuální požitek doma i venku. K dostání jsou ve slušivé hnědé nebo šedé variantě. Brýle tak s klidem můžete nosit do práce i na večerní párty. Pro extrémně jasné a slunečné počasí jsou tu pak naše nejtmavší brýlové čočky Transitions XTRActive. Čočky dosáhnou maximálního ztmavení a i při vysokých teplotách tak vaše oči dokonale ochrání. Pohybujete se většinu dne venku na přímém slunci? Pak jsou pro vás brýlové čočky Transitions XTRActive z naší nabídky tou pravou volbou.


Laura Biagiotti  - brýlové obruby

Laura Biagiotti - brýlové obruby

Jedna z prvních světoznámých módních značek, která na počátku osmdesátých let zařadila do své kolekce i brýlové obruby. Představuje souhrn atributů, jakými jsou vysoká kvalita a jedinečná kombinace barev, materiálů a zdobení. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Brýlové čočky s proměnlivou polarizací; Transitions® Vantage™

Brýlové čočky s proměnlivou polarizací; Transitions® Vantage™

Představujeme revoluční brýlové čočky s proměnlivou polarizací: Transitions® Vantage™. Jsou to každodenní brýlové čočky, které předčí vaše očekávání. Zabarvují se a polarizují. Polarizační účinnost ukazuje, jak dobře čočka přenáší vertikální světlo, což souvisí s tím, jak dobře blokuje odražené horizontální světlo. Polarizační účinnost čoček Transitions Vantage se pohybuje mezi 0 % a 89 % v závislosti na množství UV světla a teplotě. Polarizace začíná být účinná zhruba při zabarvení na 50%. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


AQUA - nejdiskrétnější antireflexní úprava na trhu!

AQUA - nejdiskrétnější antireflexní úprava na trhu!

AQUA - nejdiskrétnější antireflexní úprava na trhu! Antireflexní povrchová úprava zcela bez barvy, díky níž se brýle stanou téměř neviditelné. Antireflexní úprava AQUA propouští více světla. Oproti brýlovým čočkám s jinými typy antireflexní úpravy má AQUA díky této dodatečné světelné propustnosti obrovský přínos pro lepší kvalitu vidění. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Výroba brýlových skel a čoček

Výroba brýlových skel a čoček

Společnost Omega Optix působí na českém trhu od roku 1993 a patří mezi přední výrobce a distributory brýlových skel nebo chcete-li brýlových čoček v České republice. Používáme nejmodernější technologie ke zpracování všech druhů optických materiálů a brýlových čoček. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Brýlové obruby MCS Marlboro Classics

Brýlové obruby MCS Marlboro Classics

Kolekce inspirována nejnovějšími, originálně nadčasovými styly a barevností. Matně a rustikálně upravené kovy, lesklé a matné acetáty, jedinečné kultovní, originální kožené detaily a kvalitní suroviny, to je konkrétní důkaz stylu, který ještě nikdy nevyšel z módy a je naopak stále aktuální a velice žádaný. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • prodej dioptrických brýlí, měření zraku, barevné kontaktní čočky, roztoky k čištění čoček

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.

Související články
Brýlové obruby i sluneční brýle vybírejte online
Brýlové obruby i sluneční brýle vybírejte online

Brýlové obruby dávno nejsou pouhým povinným doplňkem skel, vydobyly si své místo jako módní záležitost, součást osobnosti a dokonce životního stylu. Dá se s nadsázkou říct, že to zase jako obvykle přeháníme. Když jsou v módě kulaté plastové obruby, nosíme je všichni a nedbáme na to, že nám nejdou ke tvaru obličeje, obočí a uší. Ale co naplat - v optice momentálně jiné zboží v trendy vitríně nenalezneme. Čekat na změnu módy nemůžeme - nové brýle nutně potřebujeme. Tak přinejhorším volíme neutrální tvar a myší barvu. Požadavek na to "aby brýle vypadaly jako ty předchozí" nebo "aby nebyly moc nápadné" slyší optik každý den několikrát. Tím se zařazujeme mezi ty, kterým na vzhledu obličeje nezáleží, nebo kteří ukazují na dálku, jak nízké mají sebevědomí.


Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze
Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze

Všemožným problémům se zrakem se dá zamezit nebo předejít. V dnešní vysoce moderní době už existují způsoby, jak můžeme některé oční vady napravit. Umíme dokonce udělat korekci barvocitu, pro ty, kteří nerozeznají některé barvy od sebe nebo mají problém s barvami. Jsou zde různé metody, jak zlepšit zrak.


Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce
Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce

V Uherském Hradišti se nachází oční optika Cairoo, kde naleznete široký výběr brýlí, obrouček, skel, čoček a dalšího sortimentu. Nakoupit zde můžete brýle pro děti, ale i dospělé ve všech verzích. Dioptrické, sportovní, multifokální, bifokální, jednoohniskové a to není vše. Dokonce vám zde změří zrak a provedou potřebné vyšetření očí.


Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu
Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu

Zrak patří k našim důležitým smyslům, bez kterého bychom nemohli řádně fungovat a žít plnohodnotný život. Proto i v tomto případě je důležitá prevence a využívání služeb oční optiky, abychom zabránili případným potížím se zrakem nebo potíže kvalitně zvládli zmírnit. A s tím vám profesionálně pomůže a poradí oční optika J&M Optik, která sídli v centru Liberce.