Kovovýroba, ocelové konstrukce, části strojů, digestoře, nerezové výrobky, pálení na CNC, svařování, lisování

Kromě svařovaného ocelového potrubí nabízíme našim zákazníkům výrobu lehkých ocelových konstrukcí, nerezových výrobků, částí strojů i výrobních linek, odsávacích digestoří. Tvarové výpalky upravujeme na CNC pálicích strojích, ocelové výrobky svařujeme autogenem nebo metodami MIG/MAG, TIG. Lisování kovů provádíme na výstředníkových lisech. Zákazníci si sami mohou vybrat povrchovou úpravu zhotovených výrobků. GIOMETAL s.r.o. zajistí u smluvních partnerů následující formy povrchové úpravy, žárové či galvanické zinkování, chromování, niklování, fosfátování, černění, cínování nebo práškové lakování.

Kovovýroba, povrchová úprava kovů, GIOMETAL, s.r.o.

Pálení na CNC pálicím stroji, tvarové výpalky z konstrukční nebo nerezové oceli

Tvarové výpalky z konstrukční nebo nerezové oceli vyrábíme s maximální přesností na základě Vámi předložené výkresové dokumentace, upravujeme pálením plasmou nebo na CNC pálicím stroji, s minimem materiálového odpadu. Nabízíme zákazníkům kompletní úpravu povrchu výpalků, dále broušení, ohýbání, svařování. Kvalitní přesný řez provádíme v tloušťce materiálu od 0,5 do 10 mm, dělicí řez provedeme až do tloušťky 16 mm. Maximální rozměr páleného materiálu je 1500 x 3000 mm.

Kovovýroba, lisování, svařování, pálení, GIOMETAL, s.r.o.


Svařování metodami MIG/MAG, TIG nebo autogenem, povrchová úprava kovů

Ve firmě GIOMETAL s.r.o. vyrábíme také svařence větších rozměrů a hmotností. Konstrukční, nerezové, vysoce legované oceli svařujeme metodami MIG/MAG, TIG nebo autogenem. Našim zákazníkům nabízíme různé formy povrchových úprav svařovaných výrobků, a to práškové lakování, galvanické zinkování – modrý, žlutý, černý chromát, dále žárové zinkování, chromování, niklování, černění, fosfátování a cínování.


Lisování kovů na výstředníkových lisech, různé typy výlisků pomocí tvářecích a střižných nástrojů

Nejenže provádíme na přání zákazníků povrchovou úpravu všech výlisků, ale nabízíme další úpravu kovů - lisování na výstředníkových lisech do síly 1000 kN. Ve výrobních halách GIOMETAL, s.r.o. jsme vybaveni tvářecími a střižnými nástroji, s nimiž zhotovujeme různé typy výlisků. Samozřejmostí je i přiložení CAD/CAM dokumentace a skladování ve vhodných prostorách, aby nedošlo k poškození zhotovených a uskladněných výrobků.


PODSTRÁNKY

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika
Komponenty pro vzduchotechniku, SPIRO potrubí, vzduchotechnické potrubí

Svařované ocelové potrubí

Svařované ocelové potrubí
Svařované ocelové potrubí, kruhové a hranaté potrubí z pozinkovaného plechu

Kovovýroba

Kovovýroba
Kovovýroba, ocelové konstrukce, části strojů, digestoře, nerezové výrobky, pálení na CNC, svařování, lisování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GIOMETAL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GIOMETAL s.r.o.
www.giometal.cz
Adresa

Adresa

Tovární 892/5a
Brno - Chrlice 643 00

giometal@giometal.cz
+420 530 515 538


Najdete nás také zde:

ARES
captcha