Svařované ocelové potrubí, kruhové a hranaté potrubí z pozinkovaného plechu

Vzduchotechnické potrubí, svařované potrubí čtyřhranného a kruhového průřezu je vyráběno společností GIOMETAL s.r.o. ve výrobní hale, vybavené nejmodernější technologií. Ve všech výrobních fázích dbáme na kvalitu zpracování, pružně dokážeme reagovat na případné změny ve výrobě, ochotně a profesionálně poradíme a zvolíme nejlepší variantu rozměrů, použití materiálu a povrchové úpravy potrubí. Seriozní přístup, kvalitu a spolehlivost můžete vždy očekávat při realizaci zakázek potrubních celků i montážních prvků od české firmy GIOMETAL s.r.o.

Hranaté potrubí pro vzduchotechniku, GIOMETAL s.r.o.

Kvalitní svařované ocelové potrubí na základě technické dokumentace zákazníka

Na základě našich odborných zkušeností v oblasti svařování a klempířství nabízíme ve firmě GIOMETAL s.r.o. našim tuzemským i zahraničním zákazníkům, na základě jejich technické dokumentace, výrobu vysoce kvalitního svařovaného potrubí. Vyrábíme svařované potrubí čtyřhranného a kruhového průřezu, skupiny II a III, povrch potrubí upravujeme většinou práškovým lakováním, žárovým a galvanickým zinkováním, černěním, niklováním, vždy podle požadavků zákazníka.

Svařované ocelové potrubí, GIOMETAL s.r.o.


Vzduchotechnické kruhové a hranaté pozinkované potrubí

Vzduchotechnické kruhové a hranaté potrubí vyrábíme běžně pro umístění na strop nebo stěnu stavby v objektech zdravotnictví, veřejných službách, bytové výstavbě, budovách státní správy, hotelích a sportovních areálech, potravinářském průmyslu, velkoobchodních a maloobchodních sítích, kulturních a vzdělávacích zařízeních apod. Na kruhové a hranaté pozinkované potrubí vlastníme certifikát jakosti výrobku. Proti korozi a také z estetických důvodů svařované body upravujeme zinkovým sprejem nebo korektorem. Na utěsnění tvarovek používáme akrylátový tmel. Potrubní prvky jsou zasouvány navzájem do sebe nebo pomocí přírub.

Kruhové pozinkované potrubí, GIOMETAL s.r.o.


Možnost provedení kruhového a hranatého potrubí v nerezu s RAL úpravou povrchu

U kruhového potrubí roury a tvarovky spojujeme ležatým spojem, přeplátujeme, a poté provádíme svařování, bodové svařování nebo nýtování. U hranatého potrubí roury a tvarovky spojujeme ležatým, stojatým nebo rohovým spojem, přeplátujeme, a potom provádíme nýtování nebo bodování. Na přání zákazníka je možné zhotovit potrubí z nerezového materiálu, použít speciálně upravené tvarovky, s povrchovou úpravou RAL.

Hranaté potrubí pro vzduchotechniku, GIOMETAL s.r.o.


PODSTRÁNKY

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika
Komponenty pro vzduchotechniku, SPIRO potrubí, vzduchotechnické potrubí

Svařované ocelové potrubí

Svařované ocelové potrubí
Svařované ocelové potrubí, kruhové a hranaté potrubí z pozinkovaného plechu

Kovovýroba

Kovovýroba
Kovovýroba, ocelové konstrukce, části strojů, digestoře, nerezové výrobky, pálení na CNC, svařování, lisování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GIOMETAL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GIOMETAL s.r.o.
www.giometal.cz
Adresa

Adresa

Tovární 892/5a
Brno - Chrlice 643 00

giometal@giometal.cz
+420 530 515 538


Najdete nás také zde:

ARES
captcha