VKV DŘEVO s.r.o.


Dřevařská 1342/2, Boskovice 680 01

Výroba:
-pilařská
-impregnace dřeva
-paletové přířezy
-prkna
-hranoly
-trámy, střešní latě, kompletní vazby, stavební řezivo, sušené truhlářské
-řezivo, paletové přířezy, impregnaci řeziva, sušení vlastního řeziva.

Prodej:
-fošny, latě, prkna, hranoly
-stavební řezivo, vazby
-sušené truhlářské řezivo, sušení řeziva
-palivové dříví.
Pořez vlastní kulatiny.
Řezivo na přání zákazníka dovezeme autem LIAZ s HR, avií nebo traktorem.
Nařezaný materiál dodáváme především po celé jižní Moravě (Boskovice, Blansko, Brno, Tišnov, Břeclav, Hodonín, Znojmo aj.)
Při prodeji řeziva klademe důraz hlavně na kvalitu řeziva, plnění časových termínů zakázek a dobré finanční podmínky.

IČ: 28289871
DIČ: CZ28289871
Okres: Blansko
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jan Vladík

Fošny,latě,prkna,stavební řezivo,Boskovice,Brno

Fošny,latě,prkna,stavební řezivo,Boskovice,Brno

Společnost VKV DŘEVO s.r.o. se sídlem v Boskovících nabízí široký sortiment dřeva. Stavební řezivo: -stavební latě - 30x50, 40x50, 40x60, latě II.tř. -stavební prkna - prkna omítaná, neomítaná, prizmovaná -stavební fošny – 40, 50, 60 mm -stavební hranoly – krovy, vaznice, podzednice Jehličnaté řezivo: -smrk, borovice, modřín -řezivo řezáno v tloušťkách 23, 25, 32, 40, 50, 65 mm, sušeno na 8 – 10 %. Listnaté řezivo: -dub, buk, jasan, javor, olše -řezivo řezáno v tloušťkách 25, 32, 55 mm, sušeno na 8 – 10 %. Více informací o nabídce řeziva, latí a prken naleznete na webových stránkách.


Impregnace dřeva, impregnace řeziva Boskovice, Brno

Impregnace dřeva, impregnace řeziva Boskovice, Brno

Společnost VKV DŘEVO s.r.o. se sídlem v Boskovicích se mimo jiné zabývá impregnací dřeva, impregnací řeziva. Dřevo: -pilařská výroba -impregnace dřeva -paletové přířezy Řezivo: -paletové přířezy -impregnace řeziva -sušení vlastního řeziva. Impregnace provádí přípravkem Bochemit, Dřevosan (hnědý, zelený, bezbarvý). Pro více informací o impregnaci dřeva nás neváhejte kontaktovat.


Výroba dřevařská a impregnace dřeva, prodej fošen, latí, prken

Výroba dřevařská a impregnace dřeva, prodej fošen, latí, prken

Společnost VKV DŘEVO s.r.o. se sídlem v Boskovicích podniká ve výrobě a prodeji řeziva. Prioritou je pro nás spokojený zákazník, proto ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Při prodeji řeziva klademe důraz především na kvalitu řeziva, plnění časových termínů zakázek a dobré finanční podmínky. Hlavní činností společnosti je dřevařská výroba. Produkty: -pořez vlastní kulatiny -sušení řeziva -doprava řeziva k zákazníkovi (Liaz s HR, Traktor, Avie) -impregnace řeziva -tesařské práce – opravy a rekonstrukce střešních krovů -prodej prken -prodej latí -prodej fošen. Více informací o impregnaci dřeva či dřevařské výrobě naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • hranoly a fošny, desky a střešní latě, stavební prkna
  • dřevovýroba a zpracování dřeva, výroba řeziva, dodávky dřevěných polotovarů, pilování a broušení dřeva


Související články
Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia
Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Potřebujete stavební nebo obalové řezivo? Jste truhlář a sháníte prvotřídní materiál? Překližky, OSB desky, palubky, spárovky a mnoho dalšího najdete u společnosti Fabri-Moravia. Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků, kteří vědí, že pro kvalitu stačí zajít do Fabri-Moravia.


Prodej truhlářského řeziva Znojmo
Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Záleží vám na vaši truhlářské výrobě a chcete prodávat výrobky pouze z kvalitních materiálů? Kvalita je zárukou spokojenosti a návratnosti zákazníků. Proto vše začíná výběrem materiálů a to i v případě dřeva. Pro kvalitní truhlářskou výrobu zajisté oceníte truhlářské řezivo vysoké kvality, které vám zajistí společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. z Moravských Budějovic.


Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu
Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu

Zima se pomaloučku polehoučku přibližuje a je načase myslet na to, čím v zimě budeme topit. Bydlíte v rodinném domě na vesnici nebo ve městečku a máte domácí klasický kotel na pálení dřeva? Nebo modernější na brikety? Přivezeme až do domu dřevěné brikety, palivo, piliny nebo štípané dřevo.


Dřevoprodej Jiří Hrůza: Stavebně truhlářská výroba a dřevo
Dřevoprodej Jiří Hrůza: Stavebně truhlářská výroba a dřevo

Dřevoprodej Ostrava je dlouholetým dodavatelem dřeva určeného na stavební využití, ale také dodavatelem stavebních truhlářských výrobků. Kromě samotného prodeje můžete využít i odborné poradenství, díky kterému se naučíte dřevu rozumět, a stane se součástí vašeho prostředí. Největší výhodou je, že nemusíte nakupovat pouze přímo na prodejně v Ostravě, ale také přes eshop, který umožňuje nákup pro zákazníky z celé ČR.