FOUCZECH energy saving systems s.r.o.
výrobce úsporného topení


K Letišti 7/3706, Znojmo 671 81
Výrobce, velkoobchod infratopení, infrapanelů, bezrámové skleněné topné infrapanely

- infrapanely
- sálavé, úsporné, akumulační, elektrické, skleněné topení
- sálavé panely

Naše společnost vyrábí úsporné topení ES systems té nejvyšší kvality a komfortu pro uživatele. Tyto skleněné desky topí i levněji než tepelná čerpadla. Víme to, protože je vyrábíme ve vlastní výrobě ve Znojmě.

Společnost vznikla v roce 2010, její kořeny v oblasti vytápění sahají až do roku 1989. V roce 2011 certifikovala vlastní výrobek skleněné bezrámové infratopení. Certifikát obsahuje i zkoušky, že infrapanely ES systems mohou být umístěny i na lehce hořlavém povrchu. Panely ES systems jsou chráněny proti přehřátí samo vratnou tepelnou pojistkou, kde její případná výměna je záležitostí desítek korun. Ryze česká společnost ES systems produkt s.r.o. má pro své výrobky vlastní výzkum a vývoj, u svých výrobků provádí zátěžové zkoušky a poskytuje na ně nadstandardní záruku 60 měsíců. U topných panelů ES systems byla zjištěna velmi vysoká mechanická odolnost, bezporuchový provoz a dlouhá životnost bez změny výkonu a povrchu topného infrapanelu. Investicí do topného systému ES systems získá zákazník nejvýhodnější poměr cena-kvalita-výkon.

Produkty
  • radiátory a kohouty, termostatické hlavice, expanzní nádoby, odvzdušňovací ventily, radiátorové šroubení, manometry a teploměry

Restaurace Duran Hradec Králové, grilovaná jídla, báječné deserty a výborná vína, pronájem salónků.

Restaurace Duran Hradec Králové, grilovaná jídla, báječné deserty a výborná vína, pronájem salónků

Prodej, opravy a pronájem manipulační techniky Vysoká Pec, paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky.

Prodej, opravy a pronájem manipulační techniky Vysoká Pec, paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky

Související články
Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Čištění a proplachování trubek, tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí už nemohou být jednodušší...

REMS Česká republika s.r.o.

Čištění a proplachování trubek, tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí už nemohou být jednodušší...

Představujeme Vám praktický a užitečný produkt společnosti REMS Česká republika s.r.o, výrobce profesionálního nářadí pro instalatéry, topenáře a plynaře. Jedná se o přístroj REMS Multi-Push SL/SLW, určený k čištění a proplachování trubek a pro tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí. Funkčnost přístroje a jednoduchost jeho ovládání překvapí profesionály i amatéry...


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Servis plynospotřebičů: prodej, servis a opravy plynových ohřívačů vody i kotlů

Servis plynospotřebičů

Servis plynospotřebičů: prodej, servis a opravy plynových ohřívačů vody i kotlů

Co dělat, když se vám doma pokazí plynový spotřebič? Obraťte se na společnost Servis plynospotřebičů Petra Hromádky, která si s tím vaším jistě poradí. Provádíme servis plynových spotřebičů, opravy, výměny, čištění i revize. Servisem plynospotřebičů se zabýváme už osmnáct let.


Firemní články
Infrapanely ES systems: luxusní skleněné topení do každé domácnosti

Infrapanely ES systems: luxusní skleněné topení do každé domácnosti

Společnost ES systems produkt s.r.o. je český výrobce topných panelů nejvyšší kvality na trhu. V nabídce firmy naleznete nejen nejlevnější skleněné infrapanely, ale i infrasauny, fotovoltaické systémy, termonátěry a regulační techniku.


Fotovoltaika Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Fotovoltaika Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Fotovoltaika Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové. -nejlevnější energie-nevyčerpatelný zdroj -fotovoltaické elektrárny vyrábějí elektřinu ze slunečního záření -snížení nákladů. Služby: -cenová nabídka -montáž a servis -financování -pojištění. Poradenská činnost: -návrhy a projekty fotovoltaických systémů -pomoc při výběru vhodné lokality, pozemku nebo budovy -výpomoc při vyřízení legislativy fotovoltaických systémů.


Infrasauny

Infrasauny

Infrasauny. -teplota vzduchu v infrakabině (cca 50°C) -rychlejšímu prohřátí těla -uplatnění ve zdravotnictví, sportovních klubech, rehabilitačních ústavech, kosmetických centrech aj. -používaný materiál je severský smrk a topol -vyšší třída používaného materiálu je Kanadská borovice(Hemlock) -Hemlock je imunitní proti tvorbě a množení mikroorganismů -bez suků a pryskyřice


Infrasauny

Infrasauny

Infrasauny. -značka Huyndai -založeno na principu prohřívání lidského těla pomocí přenosu tepla infrazářením, jehož tepelná složka má výrazný léčebný účinek -prohřívá se nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně -rychlejší prohřátí těla a nástup intenzivního pocení -výhoda-nižší okolní teplota vzduchu v infrakabině -používaný materiál:severský smrk a topol -vyšší třída materiálu:Kanadská borovice.


Infrasauny Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Infrasauny Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Infrasauny Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové. -představuje ekvivalentní systém v termoterapii, nahrazující klasické sanování -je založena na principu prohřívání lidského těla pomocí přenosu tepla infrazářením, jehož tepelná složka má výrazný léčebný účinek -prohřívá se nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně -dochází k rychlejšímu prohřátí těla a nástupu intenzivního pocení -výhodou je i nižší okolní teplota vzduchu v infrakabině. -standartně používané materiály jsou severský smrk a topol -vyšší třídu materiálů představuje Kanadská borovice.


Infratopení Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Infratopení Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Infratopení Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové. Služby: -cenová nabídka -energetický propočet -montáž -záruka a servis -poradenství -pojištění Infratopení a zdraví: Teplo pramenící z infra-záření má pozitivní účinky při řadě onemocnění a potížích: -vysoký a nízký krevní tlak -potíže s játry -stres -revma a artróza -nemoci krve -bronchitida -astma -nachlazení -nespavost -bolest zad -zácpa a průjem atd.. Bolesti svalů: -snižuje nebo zcela odstraňuje napětí ve svalech a jím způsobené bolesti. Srdce -pozitivní účinky na krevní oběh a srdce tělesně postižených osob a osob na invalidních vozících, jejichž svaly trpí nedostatkem běžného pohybu a zátěže. Zvyšuje elasticitu tkání: -napomáhá léčení poškozených šlach, vazů a svalů po úrazech. Podpora vitality: -díky hloubkovému působení dochází prostřednictvím tohoto záření také k velmi pozitivnímu ovlivňování vnitřních orgánů lidského těla -snižuje bolesti a urychluje hojení jizev.