ES systems produkt s.r.o.
výrobce úsporného topení


K Letišti 7/3706, Znojmo 671 81

Výrobce, velkoobchod infratopení, infrapanelů, bezrámové skleněné topné infrapanely

- infrapanely
- sálavé, úsporné, akumulační, elektrické, skleněné topení
- sálavé panely

Naše společnost vyrábí úsporné topení ES systems té nejvyšší kvality a komfortu pro uživatele. Tyto skleněné desky topí i levněji než tepelná čerpadla. Víme to, protože je vyrábíme ve vlastní výrobě ve Znojmě.

Společnost vznikla v roce 2010, její kořeny v oblasti vytápění sahají až do roku 1989. V roce 2011 certifikovala vlastní výrobek skleněné bezrámové infratopení. Certifikát obsahuje i zkoušky, že infrapanely ES systems mohou být umístěny i na lehce hořlavém povrchu. Panely ES systems jsou chráněny proti přehřátí samo vratnou tepelnou pojistkou, kde její případná výměna je záležitostí desítek korun. Ryze česká společnost ES systems produkt s.r.o. má pro své výrobky vlastní výzkum a vývoj, u svých výrobků provádí zátěžové zkoušky a poskytuje na ně nadstandardní záruku 60 měsíců. U topných panelů ES systems byla zjištěna velmi vysoká mechanická odolnost, bezporuchový provoz a dlouhá životnost bez změny výkonu a povrchu topného infrapanelu. Investicí do topného systému ES systems získá zákazník nejvýhodnější poměr cena-kvalita-výkon.

IČ: 29207584
DIČ: CZ29207584
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Aleš Fouček

Infrapanely ES systems: luxusní skleněné topení do každé domácnosti

Infrapanely ES systems: luxusní skleněné topení do každé domácnosti

Společnost ES systems produkt s.r.o. je český výrobce topných panelů nejvyšší kvality na trhu. V nabídce firmy naleznete nejen nejlevnější skleněné infrapanely, ale i infrasauny, fotovoltaické systémy, termonátěry a regulační techniku.


Fotovoltaika Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Fotovoltaika Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Fotovoltaika Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové. -nejlevnější energie-nevyčerpatelný zdroj -fotovoltaické elektrárny vyrábějí elektřinu ze slunečního záření -snížení nákladů. Služby: -cenová nabídka -montáž a servis -financování -pojištění. Poradenská činnost: -návrhy a projekty fotovoltaických systémů -pomoc při výběru vhodné lokality, pozemku nebo budovy -výpomoc při vyřízení legislativy fotovoltaických systémů.


Infrasauny

Infrasauny

Infrasauny. -teplota vzduchu v infrakabině (cca 50°C) -rychlejšímu prohřátí těla -uplatnění ve zdravotnictví, sportovních klubech, rehabilitačních ústavech, kosmetických centrech aj. -používaný materiál je severský smrk a topol -vyšší třída používaného materiálu je Kanadská borovice(Hemlock) -Hemlock je imunitní proti tvorbě a množení mikroorganismů -bez suků a pryskyřice


Infrasauny

Infrasauny

Infrasauny. -značka Huyndai -založeno na principu prohřívání lidského těla pomocí přenosu tepla infrazářením, jehož tepelná složka má výrazný léčebný účinek -prohřívá se nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně -rychlejší prohřátí těla a nástup intenzivního pocení -výhoda-nižší okolní teplota vzduchu v infrakabině -používaný materiál:severský smrk a topol -vyšší třída materiálu:Kanadská borovice.


Infrasauny Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Infrasauny Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Infrasauny Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové. -představuje ekvivalentní systém v termoterapii, nahrazující klasické sanování -je založena na principu prohřívání lidského těla pomocí přenosu tepla infrazářením, jehož tepelná složka má výrazný léčebný účinek -prohřívá se nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně -dochází k rychlejšímu prohřátí těla a nástupu intenzivního pocení -výhodou je i nižší okolní teplota vzduchu v infrakabině. -standartně používané materiály jsou severský smrk a topol -vyšší třídu materiálů představuje Kanadská borovice.


Infratopení Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Infratopení Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové

Infratopení Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové. Služby: -cenová nabídka -energetický propočet -montáž -záruka a servis -poradenství -pojištění Infratopení a zdraví: Teplo pramenící z infra-záření má pozitivní účinky při řadě onemocnění a potížích: -vysoký a nízký krevní tlak -potíže s játry -stres -revma a artróza -nemoci krve -bronchitida -astma -nachlazení -nespavost -bolest zad -zácpa a průjem atd.. Bolesti svalů: -snižuje nebo zcela odstraňuje napětí ve svalech a jím způsobené bolesti. Srdce -pozitivní účinky na krevní oběh a srdce tělesně postižených osob a osob na invalidních vozících, jejichž svaly trpí nedostatkem běžného pohybu a zátěže. Zvyšuje elasticitu tkání: -napomáhá léčení poškozených šlach, vazů a svalů po úrazech. Podpora vitality: -díky hloubkovému působení dochází prostřednictvím tohoto záření také k velmi pozitivnímu ovlivňování vnitřních orgánů lidského těla -snižuje bolesti a urychluje hojení jizev.Další produkty a služby
  • radiátory a kohouty, termostatické hlavice, expanzní nádoby, odvzdušňovací ventily, radiátorové šroubení, manometry a teploměry

Polanský AB s.r.o.

Související články
Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího
Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího

Nabídka opravdu širokého sortimentu nám zajišťuje uspokojení mnoha zákazníků. Jistě si také vyberete z komplexního instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, topení nebo kanalizace. Máme také nabídku domácích vodáren, čerpadel, kompletní zařízení koupelen a WC. Samozřejmostí jsou naše nákladní vozidla, která pravidelně rozváží našim zákazníkům jejich zakoupené zboží.


Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Rekuperační systémy a instalační materiály k rekuperačním jednotkám nakoupíte v našem eshopu
Rekuperační systémy a instalační materiály k rekuperačním jednotkám nakoupíte v našem eshopu

Pokud chcete koupit rekuperační systémy nebo jen instalační materiál k rekuperačním jednotkám, neváhejte navštívit eshop nebo kamennou prodejnu firmy Ventilátory Zlín - Karel Ušela. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem ventilátorů a stavební vzduchotechniky.


Měřící a regulační technika Hradec Králové
Měřící a regulační technika Hradec Králové

Sháníte v oblasti Hradce Králové solidního dodavatele pro obory instalatérství, topenářství a plynárenství? Pokrytí veškerého zboží z těchto oblastí zajistí společnost MATEP s.r.o. Firma sídlí v Hradci Králové a zabývá se velkoobchodem a dodávkami kompletního sortimentu materiálů pro vodu, topení a plyn.