TOP ESTHETIC centrum estetické a oční medicíny s.r.o.
Oční klinika Praha 9


Vajgarská 1141, Praha 9 - Kyje 198 21
Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny s.r.o. se sídlem v Praze je specialistou v oboru estetické a plastické chirurgie.

Centrum estetické a oční medicíny s.r.o. se zaměřuje na komplexní vyšetření očí, diagnostiku a léčbu glaukomu nebo vyšetření barvocitu.
Nabízíme celou řadu odborných zákroků.
Naší specializací jsou plastické operace víček, které provádíme v Praze a v Mladé Boleslavi.

Plastická chirurgie a estetická chirurgie zahrnuje:
- plastické operace očních víček
- plastické operace dolních víček – blefaroplastika
- pozvednutí obočí - elevace obočí
- odstranění různých patologických útvarů v obličeji
- odstranění vrásek pomocí aplikací botulotoxinu a kožních implantátů
- odstranění nadměrného pocení
- mezoterapii - omlazení pokožky
- rejuvenace - omlazování obličeje
- korekce jizev, žilek
- epilace.

Provádíme liposukce na menší a velké plochy těla. Například
liposukce břicha, podbradku, boků, hýždí a stehen.

Sídlíme v poliklinice BIOREGENA, kde Vás rádi uvítáme.
Oční ambulance:
Rychnovská 651, Praha 9 - Letňany
Telefon: 286 921 031

Oční ambulance:
Poliklinika Modřany – přízemí
Soukalova 3355, Praha 4 - Modřany
Telefon: 241 047 175, 777 927 547

Oční ambulance MLADÁ BOLESLAV
Poliklinika ŠKODA
tř. Václava Klementa 869
Telefon: 326 812 888

Naší další specializací je provoz dentální hygieny.
Dentální hygiena zahrnuje:
- Vyšetření intraorální kamerou
- Polishing.
- Air flow
- Ordinační bělení
- Domácí bělení
- Odstranění zubního kamene pomocí ultrazvuku.
- Odstranění zubního kamene pomocí ultrazvuku + Air flow
- Deep scaling, fluoridace.
- Úprava výplně, Diagnostické obarvení.

Ordinace dentální hygieny:
Poliklinika Modřany Praha 4
Soukalova 3355
tel.: 775521257;775425550

V naší společnosti Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny s.r.o. Praha pracují velmi kvalifikovaní odborníci a v těchto oborech patříme mezi profesionály.

Produkty
  • lékařská zařízení, lékařské služby, preventivní prohlídky, lékařské kontroly, lékařská vyšetření, sanatorium a klinika, nestátní zdravotnické zařízení
  • dioptrické brýle, kontaktní čočky, profesionální měření zraku, brýlové obruby, péče o zrak
  • estetická chirurgie, operace víček, odstranění vrásek, tvarování prsou, odstranění patologických útvarů, liposukce a lipolýza
  • zubní klinika, péče o chrup, dentální hygiena, bělení zubů, ortodoncie a implantologie, zubní implantáty
  • posuzování zdravotní způsobilosti, psychologické vyšetření, psychiatrické vyšetření, léčba traumat

Molekulární biologie a genetika. Nabízíme cenově dostupné sekvenace DNA.

Tradiční ruční výroba pečiva, chleba a slané pečivo.
Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o..


Související články
Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

MEDICAL POINT s.r.o.

Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!


Lipka, z. s.: Most mezi každodenním životem a speciální péčí

LIPKA, z.s.

Lipka, z. s.: Most mezi každodenním životem a speciální péčí

Centrum denních služeb Lipka, z. s., je denní docházkové zařízení, které poskytuje ambulantní služby dětem, mládeži a dospělým s různými formami zdravotního, mentálního či kombinovaného postižení. S moderním bezbariérovým prostředím a širokou škálou služeb centrum slouží jako most mezi individuálními potřebami klientů a běžným životem ve společnosti.


Kvalitní služby v oblasti prodeje a servisu brýlí a optických pomůcek

OTTO Optik Pokrupa

Kvalitní služby v oblasti prodeje a servisu brýlí a optických pomůcek

V dnešním rychlém světě je zrak neocenitelným smyslem, který nám umožňuje vnímat krásu světa v plných barvách. Společnost OTTO Optik Pokrupa si toto dobře uvědomuje a již řadu let se věnuje poskytování nejvyšší kvality služeb v oblasti prodeje a servisu brýlí a optických pomůcek.


Špičková péče v oblasti interního lékařství a nefrologie ve Znojmě

INTERNA - NEFROLOGIE Znojmo s.r.o.

Špičková péče v oblasti interního lékařství a nefrologie ve Znojmě

Ve městě Znojmě se nachází zdravotnické zařízení, které je synonymem pro špičkovou péči v oblasti interního lékařství a nefrologie – INTERNA - NEFROLOGIE Znojmo s.r.o. Tato ordinace je místem, kde se spojuje moderní medicína s lidským přístupem a individuální péčí o pacienty.


Firemní články
Operace očních víček je bezpečná, efektivní a pomůže vám k mladistvému vzhledu

Operace očních víček je bezpečná, efektivní a pomůže vám k mladistvému vzhledu

Kůže v oblasti horních a dolních víček je nejtenčí z celého těla a je také velmi namáhaná. Proto se právě na těchto místech dříve než na ostatních částech obličeje projevuje stárnutí, ztráta elasticity a nezdravý životní styl nejdříve. Přebytečná volná kůže horních i dolních víček postupem času vytváří převislou řasu, v pokročilejším stádiu může dojít až k omezení zorného pole.


Operace očních víček - vraťte svému pohledu mládí (Praha)

Operace očních víček - vraťte svému pohledu mládí (Praha)

Operace očních víček, horních i dolních provádí Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny v Praze. Kůže s věkem ztrácí svou elasticitu, a to na celém těle. Oči nevyjímaje. Přebytek kůže na očích se může stát pro život nepříjemným. Projevuje se svislou duplikaturou kůže, která může u horních víček sahat až na řasy. Nemusí to být dáno jen věkem, ale také typem kůže, životosprávou, dědičností, alergiemi, onemocněním ledvin atd. Řešením pak může být operace očních víček. Lékaři v Top Esthetic při operaci očních víček odstraní nejen nadbytečnou kůži, ale také tzv. tukové prolapsy, aby tak omezili možnost opakovaného ochabování kůže víček. Tyto tukové prolapsy vznikají kvůli snížení pevnosti pouzder tukové tkáně a proto se tukové váčky pomalu protlačují do podkoží vašeho očního víčka. Nejedná se často o vadu pouze estetickou, ale i funkční. Ta může způsobovat: - zásah do zorného pole a zhoršení vidění - vyvolávat pocit únavy - vyvolávat bolest očí, bolest hlavy - způsobovat slzení, svědění Pokud trpíte těmito problémy nebo jen chcete zlepšit vzhled vašich očí, přijďte se poradit ohledně operace očních víček s odborníky do Top Esthetic. Klinika má k dispozici špičkové a zkušené chirurgy, kteří se na operace očních víček specializují. Při operaci je pacient při plném vědomí a zákrok samotný je nebolestivý. Po zákroku oči nemusí být zavázané, běžné jsou však otoky a krevní podlitiny, které však přibližně do deseti dnů od operace očních víček odezní. Lékaři z Top Esthetic také v období do vyjmutí stehů doporučují klidový režim.


Nitrooční operace Klinika Dr. Pírka Mladá Boleslav

Nitrooční operace Klinika Dr. Pírka Mladá Boleslav

Oční chirurgové TOP ESTETIC dokážou jako jedni z mála provádět efektivní, bezpečné a precizní nitrooční operace. Zákroky probíhají v příjemných a profesionálních prostorách Kliniky Dr. Pírka v městě Mladá Boleslav. Specializace na různé úkony: - Operace šedého zákalu - Zákrok odstraňující refrakční vadu (kompletní odstranění závislosti na brýlích) Přístroj VERION používaný při zákrocích dokáže bezchybně zaznamenat situaci oka a jeho stav. Na základě těchto informací dokáže zajistit zcela usnadnit a zpřesnit veškeré úkony. Veškeré zákroky se provádí ambulantně. O váš zrak se postará tým profesionálních očních chirurgů, kteří dokážou provést naprosto bezchybné a precizní nitrooční operace. Svěřit se do rukou profesionálů z centra estetické a oční medicíny TOP ESTHETIC se vyplatí.


Včasná operace šedého zákalu zachrání váš zrak (Mladá Boleslav)

Včasná operace šedého zákalu zachrání váš zrak (Mladá Boleslav)

Diagnostikovali vám šedý zákal a brýle ani čočky už nejsou účinným řešením? Pomoci vám mohou zkušení oční chirurgové z kliniky Top ESTHETIC. Operace šedého zákalu provádějí ambulantně v nejmodernějších sálech na Klinice Dr. Pírka v Mladé Boleslavi. Šedý zákal je nejčastěji způsoben stárnutím čočky, ale může se objevit i u mladších lidí či být vrozený. Není nutné se však obávat operace šedého zákalu ani následného dlouhodobého pobytu v nemocnici. Zákrok trvá pouhých patnáct minut, je zcela bezbolestný a do dvou hodin odcházíte z kliniky Top ESTHETIC domů. Při operaci šedého zákalu jsou používány vysoce kvalitní jednokusové nitrooční čočky z hydrofobního akrylátu, které zajištují vysoký komfort vidění a minimalizují možnost komplikací. Řez okem je navíc díky speciálnímu injektoru menší než 2,5 mm a proto ve většině případů v Top ESTHETIC nepřistupují k šití ranky. To u pacientů zásadně urychluje pooperační obnovu vidění. Operace šedého zákalu není pouze jednoho druhu, v nabídce je několik variant: - Program základní - Program s ochranou sítnice - Program ostrého a kontrastního vidění - Program ostrého a kontrastního vidění s řešením astigmatismu - Program plně funkčního vidění na všechny vzdálenosti - Program plně funkčního vidění na všechny vzdálenosti s řešením astigmatismu Pokud tedy pociťujete zhoršení vidění, neváhejte a podstupte předoperační vyšetření k operaci šedého zákalu. V Top ESTHETIC používají přístroj Verion, který dokáže dokonale vyšetřit a zaznamenat situaci oka. Tím se klinika posouvá o krok dopředu oproti jiným metodám, které používá většina ostatních zařízení.


Operace očních víček, Praha, Mladá Boleslav

Operace očních víček, Praha, Mladá Boleslav

Každý člověk je více či méně krásný. My vám pomůžeme k tomu, abyste byli dokonalí přesně podle vašich představ, například pomocí operace očních víček. Jsme Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny. V mnohých případech však pomáháme nejenom pro dosažení vytoužené krásy, ale také ze zdravotních důvodů. Říká se, že oči jsou oknem do duše. Jenže to není úplně tak pravda. Povadlá kůže v okolí očí nemusí nutně znamenat, že jste morous, nebo nemáte rádi lidi. Dokažte okolí, že vaše duše i oči jsou naprosto v pořádku. Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny proto provádí operaci očních víček, a to jak těch horních, tak i dolních. Tzv. blafarochalaze se projevuje přebytkem kůže horních či dolních víček. Výsledkem jsou pak nevzhledné "pytle pod očima" a svislá kůže. Tento problém se většinou označuje jako první příznak stárnutí, protože vzniká z důvodu ztráty elasticity kůže. Příčinou však kromě stárnutí může být i nezdravý životní styl, dědičnost, alergie a další příčiny. Zbavte se projevů blacharochalaze díky jednoduchému zákroku. K operaci očních víček přichází pacient vždy až po konzultaci s chirurgem. V Top Esthetic centru estetické a oční medicíny pracují zkušení chirurgové, kteří mají s podobnými zákroky, jako je operace horních a dolních víček, bohaté zkušenosti. Co s sebou vůbec takový zákrok přináší? - pacient je během operace plně při vědomí - užívá se lokální anestezie (opich víček), zákrok je tedy nebolestivý - během operace dojde k odstranění přebytečné volné kůže víček a odstranění tukových váčků - po operaci doporučujeme klidový režim až do vyjmutí stehů - jiná omezení nejsou potřebná, operace vás nevyřadí z běžného života - už za týden od operace dojde k vytažení stehů - jizvy zmizí v období od dvou týdnů do několika měsíců Sídlem Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny je Praha a Mladá Boleslav. Tato dvě centra jsou strategicky rozmístěná tak, aby nás mohli navštěvovat pacienti z celé České republiky. Neváhejte ani vy a využijte pomoci našich zkušených chirurgů.


Mezoterapie - omlazování kůže obličeje, dekoltu a rukou Praha

Mezoterapie - omlazování kůže obličeje, dekoltu a rukou Praha

TOP ESTHETIC centrum estetické a oční medicíny s.r.o. nabízí zákroky jako např. Mezoterapii. Mezoterapie je tzv. omlazování kůže obličeje, dekoltu a rukou. Tato metoda je nebolestivá, tenkou jehlou se aplikuje malé množství látky - nejčastěji kyseliny hyaluronové do podkoží. Po nebolestivém zákroku je pleť viditelně mladší a svěžejší. Pro udržení dlouhodobého efektu je zapotřebí aplikace opakovat. Náš tým se skládá z profesionálních odborníků a v estetické a plastické chirurgie máme velké zkušenosti. Našim cílem je spokojenost klientů. Pro podrobnější informace včetně objednání předem, klikněte na odkaz viz níže.


Liposukce břicha a podbradku - Lipolýza laserovým paprskem SMART – LIPO Praha 9

Liposukce břicha a podbradku - Lipolýza laserovým paprskem SMART – LIPO Praha 9

Rádi Vás přivítáme u nás v Poliklinice BIOREGENA v Praze 9. Mezi naše nejžádanější výkony, které provádíme, patří především liposukce. Zaměřujeme se na liposukce velkých ploch těla, jako např. břicha, stehen,paží. Další možností jsou také liposukce menších oblastí, např. podbradku. Veškeré tyto zákroky poskytujeme ambulantně prostřednictvím našich renomovaných lékařů. Jsme specialisté na liposukci! Mezi naše moderní zákroky patří Neivnazivní metoda LaserLipo. Lipolýza laserovým paprskem: SMART – LIPO. Je to nejmodernější, minimálně invazivní technika, určená k odstranění přebytečné tukové tkáně v menších, dříve nedostupných oblastech, jako jsou například tváře, krk, paže a lýtka. Pokud se chcete objednat či se jen zeptat na podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Pozvednutí obočí - operace horních a dolních víček Praha

Pozvednutí obočí - operace horních a dolních víček Praha

Společnost TOP ESTHETIC centrum estetické a oční medicíny s.r.o. provádí operace horních a dolních víček nebo pozvednutí obočí. Pozvednutí obočí je dalším možností jako alternativou omlazovací operace víček. Operaci doporučujeme pacientům u nichž je pokles víček spíše způsoben poklesem obočí. Postup je takový, že řezem vedeným těsně nad hranicí obočí je odstraněn srpek kůže, kůže je vypnuta a sešita speciálním tzv. intradermálním stehem. Prosíme Vás se u nás předem objednat. Pro podrobnější informace o zákroku najdete včetně naší galerie na odkazu viz níže.


Odstranění patologických útvarů na očních víčkách Praha

Odstranění patologických útvarů na očních víčkách Praha

Společnost TOP ESTHETIC centrum estetické a oční medicíny s.r.o. nabízí odstranění nejrůznějších patologických útvarů. Xantelazma: - žlutavé usazeninky tuků v kůži Ječné zrno: - jedná se o zánět žlázek na okraji očních víček Cornu cutaneum: - zrohovatělá kůže většinou vybíhající do špičky Hemangiom: - červený útvar tvořený klubíčkem drobných cévek Lipomy: - kulovité útvary v podkoží tvořené usazenými tuky. Klademe důraz na individuální přístup. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha plastická operace víček

Praha plastická operace víček

Společnost TOP ESTHETIC centrum estetické a oční medicíny nabízí iplastickou operaci víček. Také operujeme patologické útvary v oblasti víček a obličeje. Jsme specialisté v oboru estetické a plastická chirurgie. Patříme mezi profesionály. Našim cílem je spokojenost klientů. Více info naleznete viz odkaz níže:


Estetická plastická chirurgie Praha 9

Estetická plastická chirurgie Praha 9

TOP ESTHETIC centrum. Mezi nejžádanější výkony, které provádíme, patří především liposukce: - liposukce velkých ploch těla - liposukce břicha - liposukce menších oblastí - liposukce podbradku atd. Více informací najdete na odkazu viz níže.


Odstranění vrásek - aplikace botulotoxinu Praha

Odstranění vrásek - aplikace botulotoxinu Praha

Naše společnost nabízí odstranění vrásek - aplikaci botulotoxinu. Vrásky v obličeji, tzv. mimické vrásky odstraňujeme pomocí botulotoxinu. Jedná se o vpichy velmi tenkou jehličkou do mimických svalů, poté dojde ke svalovému uvolnění a následnému vyhlazení vrásek a vypnutí pleti. - aplikace botulotoxinu je ambulantní - aplikace botulotoxinu je nebolestivá - aplikace botulotoxinu je časově nenáročná - k vypnutí vrásek dochází cca 2 – 7 dnů po aplikaci účinek přetrvává 3 – 6 měsíců, poté je možné aplikaci zopakovat. Více info naleznete viz odkaz níže:


Volná pracovní místa, nabídka práce oční lékař Praha a Mladá Boleslav

Volná pracovní místa, nabídka práce oční lékař Praha a Mladá Boleslav

Společnost TOP ESTHETIC centrum estetické a oční medicíny s.r.o. v Praze a Mladé Boleslavi nabízí volná pracovní místa na pozici očního lékaře. Pro síť ambulancí Top Esthetic hledáme oční lékaře k doplnění stávajícího týmu očních specialistů. Práce je možná na plný, tak i částečný pracovní úvazek. Naše požadavky: - Atestace v oboru oftalmologie. U lékařů v předatestační přípravě požadujeme dokončené stáže na akreditovaných odborných pracovištích - Pracovní zkušenosti, aktivní a profesionální přístup, zodpovědnost a pracovní nasazení Naše nabídka: mzda: základní mzda (min. 50.000 KČ/měsíc) + výkonová složka mzdy - práce ve vkusně a moderně zařízených ambulancích, součástí většiny ambulancí jsou oční optiky - možnost operačních výkonů estetické chirurgie (operace víček, odstránění vrásek a další) - motivační systém benefitů (flexipasy, 1 týden k vlastnímu vzdělávaní, zajištění ubytování pro relokující se lékaře a další) . Práci naších zaměstnanců si maximálně vážíme, v jejích požadavcích se jim snažíme vyjít maximálně vstříc. Svoje životopisy a případné dotazy k inzerované pozici, případně dalším kariérnym možnostem v Top Esthetic neváhejte použít emailový, nebo telefonický kontakt: kariera@topesthetic.cz , +420 776 177 717


Modelace prsou vlastním tukem Praha

Modelace prsou vlastním tukem Praha

Nabídka zákroků a operací: - přenos tuku do prsou. Zeštíhlete v problematických partiích a použijte jejich tuk ke zvětšení a vytvarování prsou Postupujeme stejně jako při liposukci, ovšem odsátý tuk (nejvhodnější oblastí je, břicho, hýždě, či zadní stehna) shromažďujeme do transferového lipokolektoru, odkud ihned distribuujeme živou tukovou tkáň do žádaných oblastí v prsou. Tukové buňky se naváží na stávající tukovou tkáň v prsou a dále normálně prosperují. Při tomto zákroku se vždy část tuku vstřebá, množství vstřebaného tuku je individuální a proto nejčastěji tento zákrok provádíme ve dvou etapách v rozmezí 2-3 měsíců tak, abychom zaručili zvětšení, vytvarování a následné udržení objemu prsou. Celá operace trvá cca 4 hodiny a probíhá pouze v lokálním znecitlivění. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Odstranění nadměrného pocení Praha

Odstranění nadměrného pocení Praha

Společnost TOP ESTHETIC centrum estetické a oční medicíny s.r.o. nabízí odstranění nadměrného pocení. Odstranění spočívá v tom, že se do oblastí nadměrného pocení (nejčastěji podpaží, dlaně a chodidel) aplikuje tenkou jehlou v malých dávkách botulotoxin. Informace o zákroku: - zákrok se provádí ambulantně - účinek za 1 – 3 dny po aplikaci - nejedná se o trvalé vyléčení - přetrvávající efekt 8 - 12 měsíců. Více info naleznete zde: