Galvanické povrchové úpravy kovů, zinkování

GALVA s.r.o.

Galvanické povrchové úpravy kovů, zinkování

Fosfátování pomocí manganatých a zinečnatých fosfátů, kompletní výrobní proces

Naše společnost GALVA s.r.o. je specialistou v realizaci povrchové úpravy kovů fosfátováním. Na naší fosfátovací lince aplikujeme 2 druhy lázní. Mangano fosfátové povlaky, které mají vysokou tepelnou odolnost jsou vhodné na součástky zatížené třením a zinečnaté fosfáty se používají na povrchy před lakováním, či jako elektrická izolace. Naše fosfátovací lázně vytvářejí vysoce kvalitní povrchy, a přitom jsou velice šetrné k životnímu prostředí.

Povrchová úprava fosfátováním

Fosfátování pomocí manganatých a zinečnatých fosfátů, výrobní proces

Fosfátování, během kterého se na povrch povlakovaného kovu vylučují nerozpustné fosforečnany jsme zařadili do našich služeb v oblasti povrchových úprav kovů. Povlak vzniká reakcí iontů z pracovní lázně s ionty rozpuštěnými z povrchu povlakovaného kovu. Vyloučené krystalové povlaky jsou porézní, tím pádem nasákavé pro nátěrové hmoty a oleje. Používáme mangano fosfátové povlaky, které mají vysokou tepelnou odolnost a jsou vhodné na součástky zatížené třením. Dalším druhem používaného povlaku je zinečnatý fosfát, který aplikujeme na povrchy před lakováním, či jako elektrickou izolaci.

Povrchová úprava fosfátováním


Fosfátovací linka a pracovní prostor, podmínky pro vysokou kvalitu a skvělý vzhled dílců

Pro kvalitní pokovovací služby používáme fosfátovací linku, která nabízí možnosti pokovení jak na závěsu či v koši, tak i hromadně v bubnu. Chemické směsi pro tento provoz nám dodává firma CHEMO-PHOS CZ, s.r.o. Naše fosfátovací lázně vytvářejí vysoce kvalitní povrchy, a přitom jsou velice šetrné k životnímu prostředí. K dispozici máme pracovní prostor o šířce 500 mm a délce 1300 mm. Výsledné produkty jsou v šedé, nebo černé barvě, dle použitého typu fosfátu. U obou druhů garantujeme vysokou kvalitu a skvělý vzhled fosfátovaného dílce.


PODSTRÁNKY

Galvanovna, povrchové úpravy kovů

Galvanovna, povrchové úpravy kovů
Galvanovna Galva s. r. o., služby v oblasti povrchové úpravy kovů

Galvanické zinkování

Galvanické zinkování
Galvanické zinkování, proces pro kvalitní hladký povrch s lesklou zinkovou vrstvou

Fosfátování, fosfátovací linka

Fosfátování, fosfátovací linka
Fosfátování pomocí manganatých a zinečnatých fosfátů, kompletní výrobní proces
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA GALVA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GALVA s.r.o.
www.galva.cz
Adresa

Adresa

Na Travniku 414
Držovice 796 07

rekova@galva.cz
+420 582 302 090


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha