Povrchové úpravy kovů, fosfátovací linka, fosfátování

GALVA s.r.o.

Povrchové úpravy kovů, fosfátovací linka, fosfátování

GALVA s.r.o.
Galvanovna Galva s. r. o., služby v oblasti povrchové úpravy kovů

Jsme poskytovatelé kompletních služeb v oblasti povrchové úpravy kovů formou galvanického zinkování a fosfátování. Využíváme moderní technologie a vnitropodnikové procesy tak, abychom vyhověli normám ISO. Vlastníme integrační povolení IPPC dle zákona 76/2002 Sb. o posuzování vlivu na životní prostředí. Provádíme zkoušky a testy na korozní odolnost s vystavením protokolu s fotografiemi z průběhu zkoušky. K našim významný zákazníkům patří firmy z oblasti automobilového průmyslu.

GALVA s.r.o., profesionálové pro povrchové úpravy kovů

Společnost Galva s. r. o., služby v oblasti galvanického zinkování a fosfátování

Naše společnost Galva s. r. o. poskytuje již od roku 1992 služby v oblasti povrchových úprav, především galvanického zinkování a fosfátování. Využíváme moderní technologie a vnitropodnikové procesy, přičemž naplňujeme normy ISO 9001:2008, které jsou pravidelně revidovány. Vlastníme integrační povolení IPPC dle zákona 76/2002 Sb. o posuzování vlivu na životní prostředí. Naši firmu najdete v Držovicích, s pobočným závodem v Olomouci. O bezchybnou práci se u nás stará přibližně 50 vysoce kvalifikovaných odborníků.

Galva s. r. o., galvanické povrchové úpravy kovů


Služby galvanovny pro zákazníky s využitím moderních technologií

Standardní tlušťka zinkového povlaku při galvanizaci se pohybuje v rozmezí 8-12µm, našim zákazníkům poskytujeme možnost sjednání požadované tloušťky povlaku pro jejich výrobky. Provádíme zkoušky a testy na korozní odolnost s vystavením protokolu s fotografiemi z průběhu zkoušky. Našim stálým zákazníkům nabízíme pravidelný rozvoz výrobků po celé Moravě. Díky dobré spolupráci jsme uskutečnili tři projekty podporované EU, které přinesly možnost zefektivnit výrobu, zmodernizovat technologii povrchových úprav a úsporu energií.

Služby galvanovny pro zákazníkyGalvanovna, povrchové úpravy kovů

Galvanovna, povrchové úpravy kovů

Galvanovna Galva s. r. o., služby v oblasti povrchové úpravy kovů

Galvanické zinkování

Galvanické zinkování

Galvanické zinkování, proces pro kvalitní hladký povrch s lesklou zinkovou vrstvou

Fosfátování, fosfátovací linka

Fosfátování, fosfátovací linka

Fosfátování pomocí manganatých a zinečnatých fosfátů, kompletní výrobní proces