Profi Truck Czech s.r.o.


Generála Svobody 150/94, Liberec 12 460 01

NÁSTAVBY PRO SVOZ TECHNICKÉHO A KOMUNÁLNÍHO ODPADU.

Dodáváme nástavby pro svoz technického a komunálního odpadu s lineárním stlačováním.
Komunální technika Geesink - Norba je vhodná pro svoz komunálního, průmyslového i bio odpadu.
Nástavby je možno osadit vyklápěčem jak z naší produkce, tak Zoeller.

Provádíme záruční a pozáruční servis komunálních nástaveb Geesink. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů pro všechny druhy komunálních nástaveb.

Mobilní servis - operujeme třemi servisními vozidly připravenými zasáhnout kdekoliv v ČR a SR do 24 hodin!

pobočky:

PROFI TRUCK CZECH s.r.o.
Generála Svobody 150/94
460 01 Liberec 12
tel: 732700720

PROFI TRUCK BUSINESS s.r.o.
Denisova 277/16
779 00 Olomouc
tel:739288202

PROFI TRUCK SK s.r.o.
Svornosti 50
821 06 Bratislava
tel: 911312901

IČ: 28371437
DIČ: CZ28371437
Okres: Liberec
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Opravy hydrauliky, nástaveb pro svoz odpadu, nákladních aut

Opravy hydrauliky, nástaveb pro svoz odpadu, nákladních aut

Společnost Profi Truck Czech se stará o to, aby vaše nástavby pro svoz odpadu, nákladní vozy, hydraulika a jiné nástavby byly v prvotřídním stavu a sloužily vám co nejlépe, co nejdéle. kromě opravy hydrauliky a dalších služeb zajišťuje záruční i pozáruční servis nástaveb pro svoz odpadů, nákladních vozů i hydrauliky. Velkou výhodou je mobilní servis společnosti Profi Truck Czech. Nejen pro opravy hydrauliky má k dispozici tři servisní vozy, které jsou připravené zasáhnout kdekoliv v České republice i Slovenské republice. Garantuje velmi rychlé poskytnutí servisních služeb do 24 hodin. Společnost Profi Truck Czech svým klientům poskytuje především: - záruční a pozáruční servis komunálních nástaveb Geesink - dodávky náhradních dílů pro všechny druhy komunálních nástaveb - malé, střední a generální opravy všech komunálních nástaveb na trhu - opravy a servis podvozků MAN, MB včetně dodávky náhradních dílů - opravy hydrauliky - opravy elektrických instalací - kompletní diagnostiku vozidel Svěřte své nástavby pro svoz odpadu, nákladní vozy, hydrauliku a jiné druhy nástaveb do rukou specializovaných odborníků ze společnosti Profi Truck Czech. Její kvalifikovaní zkušení zaměstnanci se postarají o to, aby všechny vaše stroje šlapaly jako hodinky. Díky mobilnímu servisu si navíc nemusíte dělat starosti s případným odtahem či dopravou vašich strojů ke společnosti Profi Truck Czech. Profi Truck Czech totiž přijede za vámi. A to do 24 hodin. Spolehlivější servis a opravy nástaveb pro svoz odpadu, nákladních vozů, hydrauliky a jiných typů nástaveb byste hledali jen těžko.


Opravy a údržba nástaveb vozů komunálního odpadu

Opravy a údržba nástaveb vozů komunálního odpadu

Provádíme kompletní servis, -údržbu a opravy nástaveb vozů pro svoz komunálního odpadu -záruční a pozáruční servis -opravy a servis techniky pro svoz průmyslového a bio odpadu -nástavby osazujeme děleným i neděleným vyklápěčem -zajišťujeme dodávky náhradních dílů -servis zajišťujeme v České i Slovenské republice


Nástavby vozů pro svoz komunálního a technického odpadu.

Nástavby vozů pro svoz komunálního a technického odpadu.

Profi Truck Czech s.r.o. dodává, prodává, montuje, opravuje a servisuje: Nástavby vozů pro svoz technického a komunálního odpadu. -Tato technika je vhodná pro svoz komunálního, průmyslového i bio odpadu. -Tyto nástavby je možno osadit děleným i neděleným vyklápěčem. -Provádíme záruční a pozáruční servis. -Zajišťujeme dodávky náhradních dílů.


Vozy pro svoz komunálního technického odpadu svážení odpadu kuka vozy.

Vozy pro svoz komunálního technického odpadu svážení odpadu kuka vozy.

Profi Truck Czech s.r.o. dodává, prodává, montuje, opravuje a servisuje: Nástavby vozů pro svoz technického a komunálního odpadu. -Tato technika je vhodná pro svoz komunálního, průmyslového i bio odpadu. -Tyto nástavby je možno osadit děleným i neděleným vyklápěčem. -Provádíme záruční a pozáruční servis. -Zajišťujeme dodávky náhradních dílů.Další produkty a služby
  • odpadkové koše, odpadkové kontejnery, popelnice na odpadky, svozová technika, zametací stroje, úklidová technika pro města

EKO-KOM, a.s. Třídění a recyklace odpadu Praha

Související články
Moderní komunální technika – silniční zametače
Moderní komunální technika – silniční zametače

Letní a zimní úklid komunikací vyžaduje také potřebnou a moderní komunální techniku. Úklidové stroje pro firmy i obce jako například zametače, vozidla pro svoz odpadů, cisternové nástavby, sněhové radlice nebo sypače vyrábí a prodává firma SIMED s.r.o. se sídlem ve Dvoře Králové nad Labem.


Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače
Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

Likvidace odpadu na veřejném prostranství, nečistot z ulic či průmyslových areálu a také třeba praktická a zároveň účelová likvidace větví, ze kterých máte následně palivo do krbu nebo mulčovací materiál. To dokážou zametače, štípače a štěpkovače vysoké kvality z produkce firmy GreenMech, s.r.o. Bořetice.


Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5
Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.


Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic
Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Všechny využívané i méně využívané komunikace či silnice se po nějaké době zanesou a zašpiní. Stává se tak jak vlivem běžného provozu, tak jednorázovým zatížením a znečištěním (např. průjezdem traktorů a těžké techniky, převozu hlíny, kamení atd.). V případě znečištění je třeba zajistit čištění a údržbu komunikací a silnic, aby byl běžný provoz opět bezpečný a pohodlný. Ne vždy se vyplatí vlastní nákup kropicího vozu a cisterny. Toho si je vědoma i Agentura Hřivna Barrandov, která pronájem této techniky nabízí.