Martina Bílá


Čížkov 2, Pelhřimov 393 01

Zasilatelství.
Přeprava zboží od 1 kg až po nadrozměrné přepravy jak v rámci ČR, tak i v rámci EU a třetích zemí. Expresní přepravy dodávkovými vozidly na 4-8plt, rozsáhlý vozový park (od PICK-upů a DODÁVEK až po AVIE, IVECA a NÁVĚSY) a vozovými parky našich smluvních dopravců a partnerů, sběrná služba (SBS EU) v rámci všech států EU – jak EXPORTní přepravy tak i IMPORT, Vaše zboží si u Vás můžeme dle zadání vyzvednout a naskladnit zdarma !! u nás ve skladu a následně ho bez prodlení expedovat-přepravit k příjemci (odběrateli) . Zboží je po celou dobu přepravy pojištěno podle mezinárodní úmluvy CMR. Nabízíme příznivé cenové relace i delší doby splatnosti - platíte pouze jednosměrné, případně příplatkové ceny, kdy každou přepravu naceníme vždy individuálně – dohodou.

IČ: 72149043
DIČ: CZ7061261515
Okres: Pelhřimov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Miloš Bílý

Další produkty a služby
  • kurýrní služby, doprava malých zásilek, rychlé poštovní služby, přeprava dopisů, přeprava dokumentů


Související články
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny
Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny

Svěřte svou zásilku do těch správných rukou. V případě nutnosti reagovat rychle a precizně jsme ti praví, kterým můžete kdykoliv svůj náklad svěřit. Může jít o velkou či menší zásilku, umím se vždy přizpůsobit. Reagujeme vždy okamžitě, jsme zkrátka flexibilní firma.


Mezinárodní doprava pro největší české společnosti i malé firmy
Mezinárodní doprava pro největší české společnosti i malé firmy

Ostravská společnost Seneca Trans se profiluje již od roku 1998 jako specialista na přepravní a logistické služby nebo chcete-li vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. V oblasti tuzemské a mezinárodní dopravy nabízíme vysoce kvalifikované služby, u kterých se můžete spolehnout na individuální přístup ke každé z jednotlivých řešených zakázek i jazykovou vybavenost našeho personálu. Zajišťujeme rovněž tak kvalifikované činnosti, jako je přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR.


DHL express bude spolehlivým partnerem vašeho online podnikání
DHL express bude spolehlivým partnerem vašeho online podnikání

Nakupování přes internet není nic nového. Dennodenně se takto provedou statisíce obchodů a právě v následujícím kroku, tedy dopravě, často lidé dělají chyby. Zde však není místo na žádné chyby, ani na to, abyste při dopravě ztráceli čas, a proto si zvolte nejlepší a rychlejšími dopravu, která bude spolehlivá, přesná a přizpůsobivá moderním trendům. Taková je doprava DHL express, která dopraví zásilku kamkoliv po celém světě.