Martina Bílá


Čížkov 2, Pelhřimov 393 01
Zasilatelství.
Přeprava zboží od 1 kg až po nadrozměrné přepravy jak v rámci ČR, tak i v rámci EU a třetích zemí. Expresní přepravy dodávkovými vozidly na 4-8plt, rozsáhlý vozový park (od PICK-upů a DODÁVEK až po AVIE, IVECA a NÁVĚSY) a vozovými parky našich smluvních dopravců a partnerů, sběrná služba (SBS EU) v rámci všech států EU – jak EXPORTní přepravy tak i IMPORT, Vaše zboží si u Vás můžeme dle zadání vyzvednout a naskladnit zdarma !! u nás ve skladu a následně ho bez prodlení expedovat-přepravit k příjemci (odběrateli) . Zboží je po celou dobu přepravy pojištěno podle mezinárodní úmluvy CMR. Nabízíme příznivé cenové relace i delší doby splatnosti - platíte pouze jednosměrné, případně příplatkové ceny, kdy každou přepravu naceníme vždy individuálně – dohodou.

Produkty
  • kurýrní služby, doprava malých zásilek, rychlé poštovní služby, přeprava dopisů, přeprava dokumentů

Servis a revize plynových kotlů Telč, montáže vody, tepelných čerpadel, montáže solárních panelů.

Servis a revize plynových kotlů Telč, montáže vody, tepelných čerpadel, montáže solárních panelů

Obec Nová Pec okres Prachatice , ukázka plavení dřeva, naučná Medvědí stezka, nádrž Lipno.

Obec Nová Pec okres Prachatice , ukázka plavení dřeva, naučná Medvědí stezka, nádrž Lipno

Související články
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

JONAS SPEED s.r.o.

Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny

MH Zasílatelství, s.r.o.

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny

Svěřte svou zásilku do těch správných rukou. V případě nutnosti reagovat rychle a precizně jsme ti praví, kterým můžete kdykoliv svůj náklad svěřit. Může jít o velkou či menší zásilku, umím se vždy přizpůsobit. Reagujeme vždy okamžitě, jsme zkrátka flexibilní firma.


Mezinárodní doprava pro největší české společnosti i malé firmy

Seneca Trans, s.r.o.

Mezinárodní doprava pro největší české společnosti i malé firmy

Ostravská společnost Seneca Trans se profiluje již od roku 1998 jako specialista na přepravní a logistické služby nebo chcete-li vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. V oblasti tuzemské a mezinárodní dopravy nabízíme vysoce kvalifikované služby, u kterých se můžete spolehnout na individuální přístup ke každé z jednotlivých řešených zakázek i jazykovou vybavenost našeho personálu. Zajišťujeme rovněž tak kvalifikované činnosti, jako je přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR.


DHL express bude spolehlivým partnerem vašeho online podnikání

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

DHL express bude spolehlivým partnerem vašeho online podnikání

Nakupování přes internet není nic nového. Dennodenně se takto provedou statisíce obchodů a právě v následujícím kroku, tedy dopravě, často lidé dělají chyby. Zde však není místo na žádné chyby, ani na to, abyste při dopravě ztráceli čas, a proto si zvolte nejlepší a rychlejšími dopravu, která bude spolehlivá, přesná a přizpůsobivá moderním trendům. Taková je doprava DHL express, která dopraví zásilku kamkoliv po celém světě.