A.B.Z. servis - GALVENN s.r.o.


Náchodská 2458, Praha 9 - Horní Počernice 193 00

Společnost A.B.Z. servis - GALVENN s.r.o. se zabývá povrchovou úpravou kovů formou galvanického pokovení a lakování, a to od technických a dekorativních součástí, až po speciálně laboratorně kontrolované galvanické pokovení pro elektrotechnický, automobilový, letecký i další průmysl. Sídlíme v Praze, městská část Horní Počernice.

Galvanovna, povrchové úpravy kovů:
- galvanické pokovení
- zinkování (modré, žluté, černé)
- mědění
- niklování, černé niklování
- mosazení
- cínování
- stříbření, zlacení
- elox přírodní, černý, červený, eloxování
- chromátování Al (bílé, žluté)
- moření, pasivace.

Pokovované materiály:
- ocel
- nerezová ocel, nerez (menší díly)
- měď a některé její slitiny
- zinek a některé jeho slitiny.

Jsme schopni pokovit předměty s rozměry až 1 - 1, 5 metru i předměty přesahující váhu 15 kg (po předchozí domluvě).

V oboru působíme již od roku 2003, v současnosti naše vývojové oddělení výrazně zdokonaluje proces povrchové úpravy hliníkových slitin, a tím otvírá dosud neskýtané možnosti v této oblasti. Tato inovace je důležitá pro další tvůrčí rozvoj v mnoha odvětvích průmyslu.

Jsme držitelem certifikátu o splnění standardů systémů ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

IČ: 28954025
DIČ: CZ28954025
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Volodymyr Molnar

Galvanické pokovení Praha

Galvanické pokovení Praha

Společnost A.B.Z. servis - GALVENN s.r.o.nabízí galvanické pokovení. Druhy pokovení: - Měď - Nikl - Nikl černý - Chrom - Mosaz - Zinek - Cín - Stříbro. Moření, pasivace, patiny. Více info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • eloxování a fosfátování, galvanické niklování, broušení a leštění, moření a pasivace, cínování a černění

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha

Související články
Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem
Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem

Zpracování a povrchová úprava nerezových, ocelových či hliníkových materiálů vyžaduje nejen moderní technologii, ale také odbornost a zkušenosti pracovníků. Různé možnosti zpracování, široké portfolio produktů, zkušenosti i moderní vybavení v oblasti kovovýroby poskytuje firma KOVSTA s.r.o.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


Kovoobrábění a moderní technologie
Kovoobrábění a moderní technologie

Když se řekne dřevo, tak hned si představíme nábytek a další dřevěné produkty z dílen truhlářů. Ale když se řekne kov, tak za tím se už skrývají mnohem těžší produkty, které jsou součástí kovoobrábění a přinášejí mnoho užitečného do různých odvětví průmyslu. Expertem na kovoobrábění je i firma KOLMETAL, s.r.o. Kolín.


Firma SVUM-CZ, s.r.o. se zabývá povrchovou a antikorozní úpravou kovů
Firma SVUM-CZ, s.r.o. se zabývá povrchovou a antikorozní úpravou kovů

Společnost se nachází v okrese Kolín a má veškeré potřebné znalosti a prostředky k tomu, aby se mohla odborně a precizně zabývat tímto tématem. Povrchová úprava kovů a antikorozní ochrana kovů je v posledních letech velice žádaná. Naše firma dbá také na pravidla, a proto je každý materiál v souladu s ekologickou úpravou.