PŘIBYL stavební společnost, s. r. o


Hybešova 54, Boskovice 680 01
Stavební firma.
Nabídka služeb v oblasti pozemního stavitelství.
Realizace staveb, rekonstrukcí i demolic.

Produkty
  • bourání a demolice, destrukce konstrukcí, trhací práce, demontáž staveb
  • developerský projekt bydlení, bytové družstvo, bytový areál, prodej bytů, výstavba bytových jednotek
  • rekonstrukce bytových jader, sádrokartonářské práce, kompletní elektroinstalační práce, modernizace bytu


Související články
Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Trojek a.s. slaví 30 let na trhu s kovovým odpadem

Trojek, a.s.

Trojek a.s. slaví 30 let na trhu s kovovým odpadem

Společnost Trojek a.s. oslaví v dubnu 2024 již 30 let své existence na trhu s kovovým odpadem. Založena byla jako rodinná firma s jednou pobočkou v Modřicích. Postupně se však rozrostla na největší společnost v oblasti kovového odpadu na Moravě, s deseti pobočkami po celé Moravě a jednou v Kolíně.


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Dřevostavby šetří náklady

Homestead, s.r.o.

Dřevostavby šetří náklady

Jedním z nejnovějších trendů v oblasti bydlení jsou výstavby nízkoenergetických rodinných domů v podobě dřevostavby. Jsou oblíbené zejména na Vysočině, kde jejich vkusné zpracování krajinu rozhodně nehyzdí, ale spíše pozitivním způsobem dotváří.


Firemní články
Stavby,rekonstrukce rodinných domů,bytů,Blansko,Boskovice,Brno

Stavby,rekonstrukce rodinných domů,bytů,Blansko,Boskovice,Brno

Firma PŘIBYL stavební společnost, s.r.o se sídlem v Boskovicích mimo jiné nabízí své služby v oblasti stavebnictví a to v Brně, Blansku a v Boskovicích a okolí: -stavby rodinných domů -rekonstrukce rodinných domů -rekonstrukce bytů -úplné i částečné rekonstrukce objektů -provádění staveb dle projektové dokumentace ( na klíč) -půdní vestavby -vnitřní a venkovní úpravy -opravy a výměny podlah. Více informací o rekonstrukcích domů, bytů a dalších službách společnosti naleznete na webových stránkách.


Zateplení budov, fasád, sanace balkonů, Brno, Blansko, Boskovice

Zateplení budov, fasád, sanace balkonů, Brno, Blansko, Boskovice

Firma PŘIBYL stavební společnost, s.r.o. se sídlem v Boskovicích nabízí stavební práce v okolí Brna, Boskovic a Blanska. Nabízíme mimo jiné: - opravy a nátěry fasád - zateplení střech - zateplení fasád rodinných i bytových domů - tepelné izolace - izolace proti vodě - sanace balkonů a lodžií - opravy a montáže zateplení. Více informací o sanaci balkonů, zateplení budov a balkonů a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Stavební práce, stavby Boskovice, Blansko, Brno

Stavební práce, stavby Boskovice, Blansko, Brno

PŘIBYL stavební společnost, s. r. o se sídlem v Boskovicích nabízí stavební práce, stavby a rekonstrukce rodinných domů a montáže a opravy pozemních komunikací. Nabídka hlavních stavebních prací: - stavební činnost při výstavbě průmyslových objektů - stavební činnost při výstavbě hal,skladů - novostavby a rekonstrukce rodinných domů - opravy, nátěry, zateplování fasád - izolace tepelné a proti vodě - sanace balkonů a lodžií, zdiva - opravy a montáže zateplení střech - výstavba a rekonstrukce půdních vestaveb - rekonstrukce bytů a bytových jader - montáže lešení a tesařské konstrukce - výměny okenních a dveřních výplní - drobné stavební práce. Pro více informací o nabídce stavebních prací nás neváhejte kontaktovat.