Oční ordinace Rumburk s.r.o.


Třída 9. května 10/6, Rumburk 1 408 01
Oční ordinace Rumburk s.r.o. vedená paní doktorkou MUDr. Pavlou Beránkovou poskytuje komplexní péči v oblasti očního lékařství a také se zaměřuje na aplikace kontaktních čoček. Provádíme pravidelné kontroly zraku, vyštření očního pozadí, zorného pole, předního a zadního očního segmentu či ošetření drobných poranění. Sídlíme na adrese Třída 9. května 10/6, Rumburk.

Oční ordinace, ambulance:
- ošetření, vyšetření, léčba zraku, očí
- pravidelné kontroly zraku
- preventivní prohlídky
- vyštření očního pozadí, zorného pole
- vyšetření předního a zadního očního segmentu
- ošetření drobných poranění
- aplikace kontaktních čoček.

Naše ordinace Vám poskytne kvalitní péči o Váš zrak a pomůžeme Vám i v případě, že si přejete vyměnit brýle za kontaktní čočky.

Další produkty a služby
  • služby odborného lékaře, terapeutické služby, terapeutická sezení, preventivní prohlídky, gynekologie a porodnictví

Tepelná čerpadla Miloslav Janata

Související články
Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

ProMedica spol. s r.o.

Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

Rakovina prsu je strašákem, který byste neměly brát na lehkou váhu, už jen proto, že se jedná o nejčastější rakovinu žen. Vyšetření prsu by mělo být pro ženské pohlaví naprostou samozřejmostí. Navštivte tedy i Vy mamografické a diagnostické centrum ProMedica v Prostějově, kde Vám zodpoví na Vaše otázky a pomohou řešit problémy.


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

MONADA spol. s r.o.

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.


HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!

ON CLINIC, s.r.o.

HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!

Hemoroidy (hemeroidy) a trhliny (fissury) patří mezi mimořádně nepříjemné onemocnění, které dokáže velmi potrápit. Jak jsme za ta léta v našem zdravotnickém zařízení zjistili, při prvních příznacích, tj. při prvních dvou stupních hemoroidů, které se projeví např. při větší námaze nebo při dlouhém cestování, pálením, štípáním, později i krvácením a celkově nepříjemným pocitem kolem konečníku, se lidé rozdělí do tří skupin.


Další produkty a služby
Oční ordinace Rumburk s.r.o., ošetření očí Děčín, vyšetření očního pozadí, zorného pole

Oční ordinace Rumburk s.r.o., ošetření očí Děčín, vyšetření očního pozadí, zorného pole

Oční ordinace Rumburk s.r.o., ošetření očí Děčín, vyšetření očního pozadí, zorného pole, pravidelné kontroly zraku, předního a zadního očního segmentu, aplikace kontaktních čoček.