Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, vrata lamelová rolovací z hliníku

Baran - FMB, spol. s r.o.

Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, vrata lamelová rolovací z hliníku

Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. připravila širokou nabídku garážových vrat od sekčních garážových vrat, přes odsuvná a výklopná garážová vrata, až po lamelová hliníková rolovací vrata, která se rolují pod strop nebo do strany. Všechny typy garážových vrat dodáváme včetně kvalitního bezpečnostního kování a technologicky vyspělých pohonných systémů. Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. je autorizovaným obchodním zastoupením největšího českého výrobce garážových vrat LOMAX.

DARMA, s.r.o.
Ringhoffer Palace


Politických vězňů 1511/5, Praha 1 110 00
Společnost DARMA, s.r.o. nabízí luxusní nebytové prostory v centru Prahy.
Jedná se o reprezentativní prostory k pronájmu.

Ringhoffer Palace - Ringhofferův Palác:
- celkem 1.560 m2 k pronájmu v pěti patrech
- plochy k pronájmu od 220 m2
- palác se nachází přímo v centru Prahy
- administrativní budova nejvyšší kvality
- výborná dostupnost
- restaurace, obchodní síť, ubytování.

Pronajímatelné plochy:
- 1.PP 104, 30 m2
- 1.NP 262, 20 m2
- 2.NP 324, 40 m2
- 3.NP 316, 60 m2
- 4.NP 324, 20 m2
- 5.NP 229, 00 m2
Plocha celkem: 1.560, 70 m2

Jako novinku nabízíme prodej resortů ve Španělsku, například:
- Oliva Nova Beach & Golf Resort.

Produkty
  • pronájem nemovitého majetku, prodej domů, realitní činnost, kancelářské prostory, byty a domy
  • prodej realit, pronájem realit, zprostředkování právní podpory, tvorba nájemních smluv, tvorba prodejních smluv, zajištění financování nákupu nemovitosti
  • výhodný prodej nemovitostí, oceňování nemovitostí, inzerce nabídek nemovitostí, inzerce poptávek nemovitostí

Montáž a servis přídavného nezávislého teplovzdušného a teplovodního topení Praha – komfort v autě.
Servis a montáže doplňků na karavany a obytná vozidla - vaše jistota pro pohodlné cestování - Top servis Holan Praha.

Kompletní nabídka manipulační techniky Toyota.


Související články
Výběr realitní kanceláře

Znojemské reality

Výběr realitní kanceláře

Realitní kanceláře představují jakési pojítko mezi prodávajícím a kupujícím. Realitní kancelář by se proto mohla označit jako zprostředkovatel, který mezi těmito úkony, koupí a prodejem, zařídí například veškeré potřebné náležitosti apod. Ovšem není realitní kancelář jako realitní kancelář, takže je nezbytné i při výběru právě realitní kanceláře dávat dobrý pozor a vybírat obezřetně.


Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Realitní kancelář Znojmo

Znojemské reality

Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.


Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Service Financial s.r.o.

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


Firemní články
Pronájem luxusních nebytových prostor Ringhofferův Palác Praha

Pronájem luxusních nebytových prostor Ringhofferův Palác Praha

Společnost DARMA, s.r.o. nabízí pronájem luxusních nebytových prostor v historické budově v centru Prahy. Historická budova se nachází v těsné blízkosti Václavského náměstí. Všechny nebytové prostory jsou po celkové rozsáhlé rekonstrukci. Jedná se celkem o 1.560 m2 k pronájmu v pěti patrech novorenesanční budovy, plochy k pronájmu od 220 m2. Klientům nabízíme v rámci pronájmu tyto služby: - atraktivní vstup s recepcí - 24hodinovou ostrahu - moderní výtah - flexibilní prostory - elektronickou požární signalizaci - silnoproudé rozvody, příprava pro dat.linky - dvojitá okna - zdvojené podlahy, kvalitní podlahové krytiny - úsporné osvětlení. Nabízíme profesionální přístup a jednání. Pro podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.


Nové kanceláře v  historické budově v centru Prahy

Nové kanceláře v historické budově v centru Prahy

Nově zrekonstruované kanceláře v samém centru Prahy. Historická budova v těsné blízkosti Václavského náměstí. Flexibilní prostory , k pronájmu jednotlivá patra budovy 229-320 m2


Luxusní nebytové prostory k pronájmu Praha

Luxusní nebytové prostory k pronájmu Praha

Nabídka luxusních nebytových prostor v centru Prahy. - celkem 1.560 m2 k pronájmu v pěti patrech novorenesanční budovy - plochy k pronájmu od 220 m2 Klientům nabízíme: - atraktivní vstup s recepcí - 24hodinová ostraha - moderní výtah - flexibilní prostory - elektronická požární signalizace - silnoproudé rozvody, příprava pro dat.linky - dvojitá okna - zdvojené podlahy - kvalitní podlahové krytiny - kvalitní osvětlení. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Historická budova v centru Prahy k pronájmu

Historická budova v centru Prahy k pronájmu

Pronájem historické budovy v centru Prahy. Ringhofferův Palác Palác se nachází přímo v centru Prahy, v ulici Politických vězňů. Díky své poloze v sousedství Václavského náměstí, poskytuje ideální podmínky pro rozvíjení obchodních kontaktů. Ringhofferův Palác je obklopen hotely, restauracemi a obchody. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Prodej činžovního domu ve Vodňanech

Prodej činžovního domu ve Vodňanech

Nabídka pronájmu činžovního domu v centru Jihočeské Obce, okres Strakonice. Krásný dům s eklektickou fasádou se secesními prvky přímo na náměstí Vodňan. K dispozici jsou jak bytové tak nebytové prostory a půda. 4 byty s regulovaným nájmem a komerční prostory. Plocha pozemku / zastavěná plocha 544 m2. Lukrativní lokalita.