DARMA, s.r.o.
Ringhoffer Palace


Politických vězňů 1511/5, Praha 1 110 00

Společnost DARMA, s.r.o. nabízí luxusní nebytové prostory v centru Prahy.
Jedná se o reprezentativní prostory k pronájmu.

Ringhoffer Palace - Ringhofferův Palác:
- celkem 1.560 m2 k pronájmu v pěti patrech
- plochy k pronájmu od 220 m2
- palác se nachází přímo v centru Prahy
- administrativní budova nejvyšší kvality
- výborná dostupnost
- restaurace, obchodní síť, ubytování.

Pronajímatelné plochy:
- 1.PP 104, 30 m2
- 1.NP 262, 20 m2
- 2.NP 324, 40 m2
- 3.NP 316, 60 m2
- 4.NP 324, 20 m2
- 5.NP 229, 00 m2
Plocha celkem: 1.560, 70 m2

Jako novinku nabízíme prodej resortů ve Španělsku, například:
- Oliva Nova Beach & Golf Resort.

IČ: 27372839
DIČ: CZ27372839
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Pronájem luxusních nebytových prostor Ringhofferův Palác Praha

Pronájem luxusních nebytových prostor Ringhofferův Palác Praha

Společnost DARMA, s.r.o. nabízí pronájem luxusních nebytových prostor v historické budově v centru Prahy. Historická budova se nachází v těsné blízkosti Václavského náměstí. Všechny nebytové prostory jsou po celkové rozsáhlé rekonstrukci. Jedná se celkem o 1.560 m2 k pronájmu v pěti patrech novorenesanční budovy, plochy k pronájmu od 220 m2. Klientům nabízíme v rámci pronájmu tyto služby: - atraktivní vstup s recepcí - 24hodinovou ostrahu - moderní výtah - flexibilní prostory - elektronickou požární signalizaci - silnoproudé rozvody, příprava pro dat.linky - dvojitá okna - zdvojené podlahy, kvalitní podlahové krytiny - úsporné osvětlení. Nabízíme profesionální přístup a jednání. Pro podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.


Nové kanceláře v  historické budově v centru Prahy

Nové kanceláře v historické budově v centru Prahy

Nově zrekonstruované kanceláře v samém centru Prahy. Historická budova v těsné blízkosti Václavského náměstí. Flexibilní prostory , k pronájmu jednotlivá patra budovy 229-320 m2


Luxusní nebytové prostory k pronájmu Praha

Luxusní nebytové prostory k pronájmu Praha

Nabídka luxusních nebytových prostor v centru Prahy. - celkem 1.560 m2 k pronájmu v pěti patrech novorenesanční budovy - plochy k pronájmu od 220 m2 Klientům nabízíme: - atraktivní vstup s recepcí - 24hodinová ostraha - moderní výtah - flexibilní prostory - elektronická požární signalizace - silnoproudé rozvody, příprava pro dat.linky - dvojitá okna - zdvojené podlahy - kvalitní podlahové krytiny - kvalitní osvětlení. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Historická budova v centru Prahy k pronájmu

Historická budova v centru Prahy k pronájmu

Pronájem historické budovy v centru Prahy. Ringhofferův Palác Palác se nachází přímo v centru Prahy, v ulici Politických vězňů. Díky své poloze v sousedství Václavského náměstí, poskytuje ideální podmínky pro rozvíjení obchodních kontaktů. Ringhofferův Palác je obklopen hotely, restauracemi a obchody. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Prodej činžovního domu ve Vodňanech

Prodej činžovního domu ve Vodňanech

Nabídka pronájmu činžovního domu v centru Jihočeské Obce, okres Strakonice. Krásný dům s eklektickou fasádou se secesními prvky přímo na náměstí Vodňan. K dispozici jsou jak bytové tak nebytové prostory a půda. 4 byty s regulovaným nájmem a komerční prostory. Plocha pozemku / zastavěná plocha 544 m2. Lukrativní lokalita.Další produkty a služby
  • pronájem nemovitého majetku, prodej domů, realitní činnost, kancelářské prostory, byty a domy
  • prodej realit, pronájem realit, zprostředkování právní podpory, tvorba nájemních smluv, tvorba prodejních smluv, zajištění financování nákupu nemovitosti
  • výhodný prodej nemovitostí, oceňování nemovitostí, inzerce nabídek nemovitostí, inzerce poptávek nemovitostí


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Nemovitost v exekuci
Nemovitost v exekuci

Možná jste to nevěděli, ale Znojemské reality poskytují také odborné poradenství v případě exekucí. Znojemské reality, jak už z názvu odvodíme, je společnost, která se zabývá především oblastí realit. Pomohou vám prodat dům či byt i jinou nemovitost nebo naopak koupit zahradu, dům, byt, pozemek či cokoliv dalšího. Výčet jejich služeb tím však nekončí, protože poskytují i právní poradenství v případech finančních problémů.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?