Richard Polcar


č. 431 - areál LB, Horní Bříza 330 12
Naše firma EuroAuto se sídlem v Plzni se zabývá prodejem nových a ojetých nákladních vozidel značky IVECO,
včetně dovozu a prodeje linkových, příměstských, meziměstských a dálkových autobusů značky IVECO.

Na přání zákazníka pro nás není problém přivézt vozidlo jiné značky.

Na základě dlouholetých zkušeností našich pracovníků a nejmodernějšího technického vybavení nabízíme také servis, údržbu a opravy autobusů a nákladních vozidel těchto značek.

Servis nabízíme ve spolupráci s firmou AUTO HELUS s.r.o.

Dále prodáváme vozy se speciálními nástavbami jako jsou například:
- cisterny
- valníky
- sklápěčky
- hydraulické jeřáby atd.
Přestavby provádíme dle individuálního přání zákazníka.

Značka automobilů IVECO:
Prodáváme nové i ojeté vozy řady:
- IVECO DAILY s celkovou hmotnostní od 3, 5 do 7 tun.
- IVECO EURO CARGO s celkovou hmotnostní od 7, 5 do 18 tun.
- terénní podvozky a tahače IVECO TRAKKER s celkovou hmotností v soupravě od 19 do 36 tun
- silniční podvozky a tahače IVECO STRALIS pro silniční a dálkovou dopravu s celkovou hmotností v soupravě od 19 do 44 tun.

Prodej autobusů:
- nové i ojeté autobusy značky: IVECO IRISBUS
- dálkový model IRISBUS ARWAY
- nízkopodlažní verze IRISBUS CROSSWAY LE
- příměstský a meziměstský autobus IRISBUS CROSSWAY

Pro zákazníky není problém přivést jiné značky autobusů: NEOPLAN, SETRA, MAN.

Financování:
Možnost nákupu vozu na úvěr nebo leasing.
Tuto službu vám zprostředkujeme u vybraných bankovních společností.

Produkty
  • prodej ojetých vozů, nabídka ojetých vozů, autobazary, bazar osobní auta, bazar nákladní auta, bazar přívěsy, autobazar návěsy, bazar přívěsné vozíky, dovoz vozidel ze zahraničí
  • generální opravy automobilů, údržba automobilů, kompletní služby autoservisu
  • prodej nákladních vozidel, nákladní automobily, prodej náhradních autodílů
  • autobusy a trolejbusy, jednostopá a dvoustopá vozidla, výroba nákladních vozů, výroba osobních automobilů

Instalatérské práce Praha, rozvody vody, vodovodní přípojky, topenářské práce, vodoinstalace.

Instalatérské práce Praha, rozvody vody, vodovodní přípojky, topenářské práce, vodoinstalace

Pojišťovna Allianz, obchodní zástupce Plzeň, autopojištění, pojištění nemovitostí, domácností.

Pojišťovna Allianz, obchodní zástupce Plzeň, autopojištění, pojištění nemovitostí, domácností

Související články
Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Pavlas Trust s.r.o.

Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Osobní i užitkové automobily FIAT patří ve světě ke špičce. Mohou se pochlubit spolehlivostí, kvalitou a praktičností. Pokud jste si vždy přáli auto se skvělými jízdními vlastnostmi, seženete ho u společnosti Pavlas Trust. Jedná se o autorizovaného prodejce, který je zaměřený především na regiony Frýdek Místek a Nový Jičín.


Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

TOP Servis - Holan s.r.o.

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.


Autocentrum Nevecom: Nová i ojetá auta a špičkový servis vozidel za příznivé ceny

NEVECOM spol. s r.o.

Autocentrum Nevecom: Nová i ojetá auta a špičkový servis vozidel za příznivé ceny

Společnost Nevecom je provozovatel autocentra v Kladně, kde poskytuje zákazníkům špičkové komplexní služby v oblasti nákupu/prodeje všech typů nových a ojetých vozidel i jejich servisu. V příjemném prostředí tak můžete zařídit vše okolo svého vozidla a navíc využívat bonusového systému pro věrné zákazníky. Unikátní služba Q-Service vám také umí ušetřit nemalé náklady na opravu automobilu!


Servis a opravy spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily

Kardany, spol. s r.o.

Servis a opravy spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily

Provozování nákladních vozidel sebou přináší nejen radosti, ale také starosti. Pravidelný servis a opravy jsou pomalu na denním pořádku a vždy to chce služby odborníků na profesionální úrovni. Takovou jistotu a servis třeba i na počkání vám poskytne firma Kardany, spol. s r.o. se sídlem i provozovnou ve Velké Bíteši.


Firemní články
Nové i ojeté nákladní vozy i autobusy různých značek

Nové i ojeté nákladní vozy i autobusy různých značek

Prodej nových i ojetých nákladních automobilů je oborem společnosti EuroAuto již od roku 1997. Seženete u nás tak nákladní vozy IVECO v různých provedeních a to zcela nové, ale i ojeté. Nově se specializujeme také na prodej autobusů. Pokud tak sháníte nové autobusy, nebo ojeté autobusy za výhodné ceny, jsme vám k dispozici.


Ojeté autobusy IVECO IRISBUS | Plzeň

Ojeté autobusy IVECO IRISBUS | Plzeň

Ojeté autobusy značky IRISBUS IVECO nabízí ke koupi společnost EuroAuto. V našem vozovém parku si vyberete dopravní prostředek se značkou IRISBUS přesně podle Vašich potřeb. Naleznete zde autobusy ARWAY na dálkové cesty, CROSSWAY pro příměstskou a meziměstskou dopravu či jejich verzi s nižší podlahou CROSSWAY LE. V nejnovějším katalogu přestavujeme ojeté dálkové autobusy s plným dálkovým vybavením (WC, spaní, kuchyně, lednice, TV…): - Mercedes Benz O 350 15 RHD Tourismo ve stříbrné metalíze, najeto 280 000 km - Neoplan N 2216 SHD Tourliner v modré barvě, 340 000 km - Setra S 415 HDH, stříbrná metalíza, 710 000 km - Setra S 414 HDH, černá, 420 000 km. Na objednávku jsme schopni dodat autobus i jiné vozidlo značky NEOPLAN, MAN či SETRA.


Nové autobusy IVECO IRISBUS | Plzeň

Nové autobusy IVECO IRISBUS | Plzeň

Nové autobusy značky IVECO IRISBUS nabízí k prodeji firma EuroAuto. V našem vozovém parku si vyberete autobusy dálkové ARWAY nebo příměstské a meziměstské CROSSWAY a nízkopodlažní CROSSWAY LE. Pokud se Vám tato značka nezamlouvá, seženeme pro Vás autobusy od NEOPLAN, Mercedes Benz, MAN a SETRA. Na našich internetových stránkách si v sekci autobusů vyberete to pravé pro Vás a Vaše potřeby. Pro objednávky a více informací nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 603 243 880, nebo na emailové adrese: polcar@euroautopolcar.cz.


Ojeté nákladní vozy IVECO

Ojeté nákladní vozy IVECO

Ojeté nákladní vozy IVECO prodává společnost EuroAuto. Máme zkušenosti s prodejem nejen samotných vozů, ale i doplňků, jako jsou sklápěčky, kontejnery nebo valníky. Vše podle potřeby zákazníka. Na výběr u nás máte lehkou řadu IVECO DAILY 3,5-7 tun, nebo střední váhu do 18 tun. V nabídce jsou také tahače IVECO TRAKKER do těžkého provozu s váhou do 36 tun a silniční IVECO STRALIS vhodné pro dálkovou dopravu až do 44 tun. K vozům nabízíme cisterny, nosiče, hydraulické jeřáby a další stroje. Všechny nákupy je možno uskutečnit pomocí úvěru nebo leasingu. Pro objednávku nás kontaktujte na telefonním čísle 603 243 880, nebo na emailu polcar@euroautopolcar.cz.


Prodej nákladních automobilů IVECO

Prodej nákladních automobilů IVECO

Potřebujete koupit nákladní auto? Nevíte si rady jak na to? My Vám rádi poradíme! EuroAuto z Plzně - prodáváme nová i ojetá nákladní auta nejen značky IVECO. S prodejem máme mnohaleté zkušenosti, což nám potvrdí zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí. Naše nabídka: - lehké vozy 3,5 – 7 tun IVECO DAILY - středně těžké vozy 7,5 – 18 tun IVECO EURO CARGO - tahače s terénními podvozky 19 – 36 tun IVECO TRAKKER (vozy jsou určeny do obtížného terénu) - tahače se silničními podvozky 19 – 44 tun IVECO STRALIS (vozy určené k silniční a dálkové dopravě). Na Vaše přání také nabízíme nástavby pro nákladní automobily, jako jsou cisterny, hydraulické jeřáby, kontejnerové nosiče, sklápěče, valníky aj. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 603 243 880!


Nové nákladní vozy IVECO

Nové nákladní vozy IVECO

Nové nákladní vozy značky IVECO nabízí k prodeji firma EuroAuto. V našem internetovém obchodě si vyberete z lehké řady 3,5-7 tun i střední váhy do 18 tun. Momentálně máme na skladě: IVECO STRALIS HI-WAY AS440S46 T/P - s výkonem 338 kw, automatickou převodovkou, rok výroby 2013. IVECO TRAKKER AD340T45 – výkon 332 kw, s manuální převodovkou a třístranným sklápěčem Meiller. IVECO TRAKKER AD260T45 – 331 kw, třístranný sklápěč a velká výbava. IVECO TRAKKER AD410T41 – 302 kw, manuální převodovka, nástavba CANTONI jednostranný sklápěč. IVECO TRAKKER AD410T45 – 332 kw, s jednostranným sklápěčem SCHMITZ a výbavou. Dále nabízíme řadu nástaveb: cisterny, sklápěče, kontejnerové nosiče, hydraulické jeřáby, valníky. Vše podle Vašich potřeb. Pokud si chcete nákladní vozy pečlivěji prohlédnout, navštivte naše internetové stránky.


Prodej nových a ojetých autobusů IVECO Plzeň

Prodej nových a ojetých autobusů IVECO Plzeň

Jste podnikatel, soukromník, cestovní kancelář nebo někdo kdo potřebuje autobus? My jsme Ti pravý pro Vás! Jsme EuroAuto z Plzně a zabýváme se prodejem nových i ojetých autobusů značky IVECO IRISBUS. V naší široké škále si vybere každý. Pro dálkové cesty je k dispozici model IRISBUS ARWAY. Autobusy IRISBUS CROSSWAY pro příměstskou a meziměstskou dopravu nabízíme v klasickém i nízkopodlažním provedení IRISBUS CROSSWAY LE. Snažíme se plnit přání všech našich zákazníků, a proto pro nás není problém dovézt i vozidla jiných značek např. NEOPLAN, SETRA, MAN. Prosím neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 603 243 880! Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy!


Prodej nákladních vozidel Iveco a Avia Plzeň

Prodej nákladních vozidel Iveco a Avia Plzeň

Společnost EuroAuto pana Richarda Polcara se zabývá prodejem nových a ojetých vozů převážně značky IVECO a AVIA. Dále jsme schopni zajistit prodej vozidel se speciálními nástavbami jako jsou například: - cisterny - sklápěčky - valníky - kontejnerové nosiče - hydraulické jeřáby a jiné. Sortiment IVECO: - nové i ojeté vozy lehké řady IVECO DAILY - IVECO EURO CARGO - terénní podvozky - tahače IVECO TRAKKER - silniční podvozky - tahače IVECO STRALIS. Sortiment AVIA: - nové i ojeté od D 60 do D 120 s celkovou hmotností od 6 do 12 tun. - klasické valníkové nástavby - různé kontejnerové nástavby. Hlavní předností těchto vozů AVIA je jejich pořizovací cena, nízké provozní náklady a malá spotřeba. Prodej autobusů Můžeme Vám také nabídnout prodej nových i ojetých autobusů převážně značky IVECO IRISBUS. Na přání zákazníka přivezeme vozidlo i jiné značky. Nabízíme nákladní auta a autobusy za skvělé ceny! Přijďte se k nám podívat!


Profesionální silniční autodoprava.

Profesionální silniční autodoprava.

V oblasti autodopravy působíme již od roku 1997 a po celou dobu existence firmy poskytujeme našim zákazníkům kvalitní přepravu zboží. Ve vlastním vozovém parku máme 12 vozidel a 20 vozidel máme u smluvních partnerů. V mezinárodní autodopravě se orientujeme převážně na Itálii, Německo a Švédsko, ale zkušenosti máme po celé eurozóně. Dále nabízíme kompletní zajištění tuzemské přepravy po celé České Republice a to nepřetržitě. Přepravu po dohodě provádíme i se souvisejícími činnostmi jako je nakládka či vykládka materiálu. Jsme schopni zajistit převoz prakticky jakéhokoliv materiálu či zboží, včetně nadrozměrných nákladů.


Zemní a přípravné práce.

Zemní a přípravné práce.

Mezi naší nejnovější specializaci spadají zemní a přípravné práce. Vlastníme bagry Komatsu a sklápěčky Iveco pro odvoz suti a stavebních materiálů. Provádíme výkopy, hloubení základů, kanalizací a sítí, skrývku ornice a jiné… Jsme schopni provést zemní práce v jakémkoli rozsahu. Především se jedná o hrubé terénní práce, velkoobjemové přesuny zeminy, skrývkové práce a jiné.


Iveco Stralis AS440S48 + návěs Gras GS 33 hliník sklápěč

Iveco Stralis AS440S48 + návěs Gras GS 33 hliník sklápěč

Nabízíme k prodeji tahač Iveco Stralis AS440S48 + návěs Gras GS 33 hliník sklápěč Tahač je v provozu od r. 2003, plní EURO 3, najeto 420000 km, výkon 480 koní, stav výborný, pravidelný servis, ve výbavě: aut.převodovka,airbag řidiče, ABS, ASR, palubní počítač, nastavitelný volant, el.okna, el.zrcátka, centrální zamykání, retardér,hydraulika pro sklápění, 2 lůžka atd. Návěs je v provozu od 12/2007 Cena za soupravu je 700000,- Kč bez DPH