Kovoline, s.r.o.


Antonína Dvořáka 699, Hulín 768 24
Naše firma je zaměřená na výrobu a výstavbu ocelových hal a kompletní dodávky včetně návrhu, realizace a výstavby reklamních panelů.

Ocelové haly a konstrukce:
-vyrábíme pro průmyslové využití např. pro chemické, stavební, strojírenské, papírenské, potravinářské, kožezpracující, obuvnické, hutnické, textilní, zbrojní, automobilové, farmaceutické, výrobní, elektrotechnické, sklářské a reklamní provozy
-využití v zemědělství a hospodářství - kovové konstrukce v kravínech, ustájení pro koně a jiná chovná zvířata, jízdárny, přístřešky pro seno a slámu, sklady pro techniku nebo krmivo
- z konstrukcí realizujeme výstavbu pavilonů, nákupních a obchodních center, servisů, skladů, autosalonů, zastávek, nádraží, sportovišť, tribun, atrií
- lze využít jako plošiny, schodiště, mosty, jeřábové konstrukce
- vyrábíme i doplňky - stojany, palety, držáky, cedule...

Reklamní panely - billboardy:
Vyrábíme:
- billboardy v rozměrech 5, 1 x 2, 4 m - jednostranný, dvoustranný, třístranný
- bigboardy v rozměrech 3, 6 x 9, 6 m - jednostranný, dvoustranný, třístranný, třístranný otočný
- atypické rozměry reklamních panelů - v rozměrech dle požadavků zákazníka
Služby při realizaci reklamních panelů:
- zpracování technické dokumentace
- opravy, přemístění, polepy reklamních panelů
- poradenství v oblasti a zpracování projektu na reklamní poutač
- zajištění povolení ke stavbě reklamního panelu.

Opláštění hal, skladů a přístřešků:
Pro nezateplené haly:
- použití trapézových plechů vyrobeného z ocelového plechu žárově pokoveného vrstvou zinku nebo aluzinku
- povrchy těchto plechů mohou být lakované
Pro zateplené haly:
- používáme střešní a stěnové sendvičové panely
- mohou mít barevnou povrchovou úpravu
- mají izolační jádro pro vyplnění minerální vlnou nebo polystyrenem.

Vyrábíme včetně montáže produkty:
- přístřešky, přístavky, oplocení, sloupy osvětlení, ocelová schodiště, zábradlí, světlíky
- haly výrobní, užitkové, skladové včetně opláštění, oken, světlíků a vrat.

Služby, práce:
- manipulace s břemeny do 5 tun vysokozdvižným vozíkem nebo mostovým jeřábem
- dělení na pásových pilách do průřezů 400 mm
- stříhání plechů hydraulickými nůžkami do tloušťky 12mm
- svařování chlazenými svařovacími zdroji
- pálení plechů plazmou s tloušťkou 40mm
- lochování otvorů s tloušťkou 12mm
- vrtání otvorů až 50 mm
- tvarové pálení
- pískování
- svařování hliníku.

Působíme především ve Zlínském Kraji - Zlín, Kroměříž, Holešov a okolí.

Produkty
  • zapůjčení autojeřábu, manipulace s břemeny, mobilní jeřáby, jeřáby s obsluhou, výškové práce jeřábem
  • povrchové úpravy pískováním, speciální pískovačky, závěrečné čištění odlitků, pískování do skla
  • výroba svařenců, obloukové a odporové svařování, svařování MIG/MAG, sváření TIG/WIG
  • světelné panely, neonové nápisy, reklamní vlajky, firemní praporky, výroba velkoplošných reklam
  • realizace vnitřních ocelových konstrukcí, kotvení ocelových konstrukcí, montáž ocelových konstrukcí


Související články
Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno

Autojeřáby a plošiny Brno Velčovský

Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno

Každý správný chlap miluje autojeřáby. Už jako děti si s nimi hrají a jako dospělí je dokonce mohou řídit. Pokud však nezvládáte ovládat tak velký stroj, který často sahá až do nebes, tak to přenechejte odborníkům, kteří Vás v tomto ohledu určitě nezklamou.


Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

ILTEGRO, spol. s r.o.

Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Podíváme se, co vlastně fasádní konstrukce společnosti ILTEGRO, spol. s r.o. představuje, jaké má výhody a kde se používá. Jedná se především o hliníkové profily, které jsou nosnou konstrukcí pro větrané fasády. Uplatnění najdou pro obytné domy, rodinné stavby, panelové byty, obchodní centra a pro mnohé další objekty. Velice snadno se přizpůsobí a mají variabilní možnosti použití.


Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

KOVONA SYSTEM, a.s.

Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

Regálové systémy jsou nepostradatelné všude tam, kde je potřeba přehledně uskladnit jakékoli věci či zboží. Najdou své uplatnění nejen v domácnostech, ale i ve skladech, firmách, obchodech, průmyslových provozech a tak dále. Společnost KOVONA SYSTEM, a.s. vyrábí regálové systémy z kvalitních, ale cenově dostupných materiálů.


Pronájem autojeřábů včetně řidiče

REKOS Olomouc spol. s.r.o.

Pronájem autojeřábů včetně řidiče

V oblasti stavebnictví a dalších činností to občas nejde bez profesionální, odborné a technické pomoci. Třeba v případě zvedání těžkých břemen, při stěhování a převozu těžkých strojů, montáží a demontáží, atd. Pokud by se vám právě teď hodil autojeřáb, valník, sklápěč, nakladač nebo traktorbagr či bourací kladivo, tak vám s tím pomůže firma REKOS Olomouc spol. s r.o.


Firemní články
Se správnými partnery může být i výstavba hal snadná

Se správnými partnery může být i výstavba hal snadná

Rozrůstá se vám výroba nebo začínáte podnikat a potřebujete nové prostory? Řešením jsou ocelové haly a ocelové konstrukce. Jejich výrobou a montáží se již 7 let zabývá firma Kovoline s.r.o. Spolehlivá firma, která se rychle vyvíjí a jejíž spokojené zákazníky najdete po celé České i Slovenské republice.


Ocelové objekty od projektu až po realizaci

Ocelové objekty od projektu až po realizaci

Ocelové konstrukce mají široké využití v mnoha oblastech, a to nejen díky rychlé výstavbě, ale především díky vlastnostem materiálu, které zaručují dlouhou životnost a maximální odolnost proti vnějším vlivům.


Reklamní panely, billboardy, bigboardy Zlín, Kroměříž

Reklamní panely, billboardy, bigboardy Zlín, Kroměříž

Reklamní panely, billboardy a bigboardy na klíč dodá firma Kovoline, s.r.o. Hulín. Dle Vašich požadavků proběhne výroba i dodávka: - billboardy v rozměrech 5, 1 x 2, 4 m - jednostranný, dvoustranný, třístranný - bigboardy v rozměrech 3, 6 x 9, 6 m - jednostranný, dvoustranný, třístranný, třístranný otočný - panel v rozměrech dle požadavků zákazníka - atypické rozměry reklamních panelů. Ručíme za kvalitu materiálu i služeb! Služby při realizaci reklamních panelů: - zpracujeme pro Vás technickou dokumentaci panelu - poradenství v oblasti a zpracování projektu na reklámní poutač - opravy, přemístění, polepy reklamních panelů - zajištění povolení ke stavbě reklamního panelu. Klientelu máme především v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj.


Montáže ocelové konstrukce průmyslové haly Kroměříž, Zlínský kraj

Montáže ocelové konstrukce průmyslové haly Kroměříž, Zlínský kraj

V regionu Zlínský kraj, Kroměříž se na montáže, výrobu a dodávky ocelové konstrukce průmyslových hal včetně opláštění specializuje firma Kovoline s.r.o. Hulín. Díky naší firmě se v okolí Otrokovic rozvíjí průmyslové podnikání. Naše ocelové haly jsou multifunkční a jsou vhodné do jakéhokoli průmyslu i v zemědělství. Dodáváme i takové stavby jako ustájení pro koně a jiná chovná zvířata nebo jízdárny. Máme za sebou více než tisíc zrealizovaných projektů a téměř dvacet let zkušeností v oboru. Naší snahou je maximálně vyjít vstříc všem požadavkům každého zákazníka. Chcete postavit halu na špatně přístupném místě? Pro firmu Kovoline to není problém, máme rádi výzvy. Díky našim technologickým přístrojům, jako jsou mostové jeřáby nebo hydraulické nůžky na stříhání plechů, jsme schopni postavit halu prakticky kdekoliv. Poskytujeme komplexní servis, což znamená: - vyřízení všech potřebných povolení pro stavbu nové haly - vypracování veškeré dokumentace, včetně položkového rozpočtu - výroba, montáže haly na míru - výstavba nové haly. Realizujeme také opláštění, podle typu haly používáme buď trapézové plechy z ocelového plechu, nebo sendvičové střešní nebo stěnové panely se dvěma vrstvami ocelového plechu a barevnou povrchovou úpravou.


Montované, svařované haly, ocelové konstrukce Zlín, Kroměříž

Montované, svařované haly, ocelové konstrukce Zlín, Kroměříž

Firma Kovoline, s.r.o. je zkušená firma v oboru montovaných či svařovaných hal a ocelových konstrukcí. Haly a konstrukce vyrábíme pro průmyslové využití pro provozy různých odvětví průmyslu jako například chemický, stavební, obuvnický, papírenský aj. V zemědělství a hospodářství montované haly a konstrukce naleznou také uplatnění. Vyrábíme například: -kovové konstrukce v kravínech -ustájení pro koně a chovná zvířata -jízdárny -přístřešky pro seno a slámu -ocelové sklady a haly pro techniku nebo krmivo -výstavba pavilonů, nákupních center, servisů, skladů, autosalonů -zastávky, přístřešky, nádraží, sportoviště, tribuny, atria -schodiště, plošiny, mosty, jeřábové konstrukce -reklamní panely -doplňky – stojany, palety, držáky, cedule.


Opláštění hal, skladů, přístřešků, ocelové haly, konstrukce Kroměříž, Zlín

Opláštění hal, skladů, přístřešků, ocelové haly, konstrukce Kroměříž, Zlín

Kovoline, s.r.o. je specializovaná firma na opláštění a výstavbu ocelových hal. Opláštění - hal, přístřešků, skladů: - pro nezateplené haly používáme trapézové plechy vyrobené z ocelových plechů - pro zateplené haly používáme střešní a stěnové sendvičové panely. Ocelové haly a konstukce: - za velmi krátkou dobu postavíme ocelouvou halu či konstrukci pro průmyslové nebo zemědělské využití - např. pro chemické, stavební, strojírenské, papírenské, potravinářské, kožezpracující, obuvnické, hutnické, textilní, zbrojní, automobilové, farmaceutické, výrobní, elektrotechnické, sklářské a reklamní provozy - kovové konstrukce v kravínech, ustájení pro koně a jiná chovná zvířata, jízdárny, přístřešky pro seno a slámu, sklady pro techniku nebo krmivo - výstavba pavilonů, nákupních a ochodních center, servisů, skladů, autosalonů, zastávek, nádraží, sportovišť, tribun, atrií


Průmyslové haly a ocelové konstrukce Kovoline jsou stavebním pilířem vašeho podnikání

Průmyslové haly a ocelové konstrukce Kovoline jsou stavebním pilířem vašeho podnikání

Průmyslové podnikání v okolí Otrokovic se rozvíjí i díky firmě Kovoline. Ta se totiž specializuje na výrobu a montáž ocelových průmyslových hal. Více než tisíc zrealizovaných projektů a přes 17 let zkušeností v oboru, to jsou naše atributy. Pro nás zákazník není jen čísly, jsme s ním od začátku až do konce. Ke každému přistupujeme individuálně a maximálně vycházíme vstříc jeho požadavkům. Naše haly jsou multifunkční a jsou vhodné do jakéhokoli průmyslu, nebo v zemědělství. Dodáváme totiž takové stavby jako např. ustájení pro koně a jiná chovná zvířata nebo jízdárny. Chcete postavit halu na špatně přístupném místě? Pro firmu Kovoline to není překážka, ale naopak výzva! Díky našim technologickým přístrojům, jako jsou mostové jeřáby nebo hydraulické nůžky na stříhání plechů, jsme schopni postavit halu prakticky kdekoliv. Firma Kovoline poskytuje komplexní servis, což znamená: - vyřídíme za vás všechna potřebná povolení pro stavbu nové haly - vypracujeme veškerou dokumentaci, včetně položkového rozpočtu - vyrobíme halu na míru - novou halu také postavíme Kromě výroby a montáže hal nabízíme také jejich opláštění. Podle typu haly používáme buď trapézové plechy z ocelového plechu, nebo sendvičové střešní nebo stěnové panely se dvěma vrstvami ocelového plechu a barevnou povrchovou úpravou. Postavte své podnikání s firmou Kovoline!


Nabídka volné kapacity

Nabídka volné kapacity

Nabízíme volnou kapacitu výroby ocelových konstrukcí. Reklamních panelů či billboardů, zámečnické práce, výrobky na zakázku, zábradlí, ocelová schodiště, ploty přístřešky, přístavky, sloupy a také úpravu povrchů např. pískováním nebo lakováním.